Ψυχαγωγία

Η Μίνα Αρναούτη στην πρώτη της τηλεοπτική εμφάνιση ως...πανελίστρια(ΒΙΝΤΕΟ)

H Mίνα Αρναούτη στον τηλεοπτικό αέρα...

Η νεαρή δημοσιογράφος, που έγινε ευρέως γνωστή λόγω του δυστυχήματος που είχε με τον Παντελή Παντελίδη, αλλάζει σελίδα στη ζωή της και ξεκινα την επαγγελματική της πορεία.

Η ίδια θα συμμετάσχει σε μεσημεριανή εκπομπή του καναλιού "Νέο Κανάλι" με παρουσιάστρια τη Νένα Χρονόπουλου. Η εκπομπή "Αποκαλύψεις" έκανε πρεμιέρα με καλοκαιρινή διάθεση σε εξωτερικό χώρο.

Η παρουσιάστρια, Νένα Χρονοπούλου καλωσόρισε την Μίνα Αρναούτη λέγοντας:

«Αλλά επειδή όλοι την ξέρετε. Είναι η Μίνα..που όμως είναι δημοσιογράφος και επειδή δίπλα μου έχω την Ρενέ Σαραντινού, η οποία είναι χρόνια δημοσιογράφος θα ήθελα εκτός από το να αυτο-συστηθείς να σου κάνει μια πολύ ωραία παρουσίαση εδώ η φίλη μας»

mina

Η Μίνα Αρναούτη απάντησε και εξήγησε πως επέλεξε να βρεθεί στα τηλεοπτικά δρώμενα.

«Είχα σπουδάσει δημοσιογραφία- κάποια στιγμή είχα μια ατυχία στην ζωή. Κατά τα άλλα ήθελα πολύ να το κάνω. Μου δόθηκε μια ευκαιρία εδώ από το κανάλι και θέλω να την αξιοποιήσω με όλα τα μέσα και τις δυνατότητες και την αξία μου». Η Μίνα Αρναούτη μεταξύ των άλλων ευχαρίστησε για την τηλεοπτική αγκαλιά- ενώ εξήγησε ότι είναι νέα στον χώρο!

Δείτε το σχετικό βίντεο:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η δημόσια εξομολόγηση της Αρναούτη: "Πόσο ακριβά πλήρωσα αυτή τη βόλτα;" (ΦΩΤΟ)

Η κρίση πανικού, το 14ο χειρουργείο και η φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο...
07/12/2018 - 16:03

Υπόθεση Παντελίδη: Η απάντηση της Αρναούτη μετά τις νέες εξελίξεις (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη αντίδραση και το σχόλιο όλο νόημα μετά την έκθεση των Κύπριων εμπειρογνωμόνων...
01/11/2018 - 09:57

Μίνα Αρναούτη:"Κάποιος άλλαξε την κατάθεση μου για να φανώ ψεύτρα"

Όσα δήλωσε για το μοιραίο βράδυ του δυστυχήματος και τον "πόλεμο" που δέχτηκε..
24/10/2018 - 15:40

Ελεονώρα Μελέτη: «Δεν είναι όλες οι συνεργασίες ρόδινες, κάποιες είναι δύσκολες»

Όλα όσα δήλωσε για τη νέα της εκπομπή, την μεγάλη της αγάπη και τις δύσκολες συνεργασίες
29/09/2018 - 10:51

«Συμπαίκτες» Χαραλαμπίδης – Σαββίδης για αυτή την ποδοσφαιρική σεζόν (ΒΙΝΤΕΟ)

Την παρουσίαση αθλητικής εκπομπής από κοινού θα κάνουν οι δύο πρώην ποδοσφαιριστές
27/08/2018 - 11:58

Ερντογάν: Αναλαμβάνει καθήκοντα παρουσιαστή σε τηλεοπτική εκπομπή

Ο Τούρκος Πρόεδρος αποκτά δική του 30λεπτη εκπομπή στην τηλεόραση
17/07/2018 - 16:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ