Ψυχαγωγία

Η φωτογράφηση Σπαλιάρα-Ζυγούλη που παρολίγον να στοιχίσει 40.000 ευρώ

Σε ένα απρόοπτο που συνέβη σε παλαιότερη φωτογράφηση του με την Κάτια Ζυγούλη, αναφέρθηκε ο Γιάννης Σπαλιάρας.

Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής "Happy Day"

"Φωτογραφιζόμουν με την Κάτια Ζυγούλη σε ένα σκάφος και η Κάτια έκανε μια κίνηση να φτιάξει το μαλλί της την ώρα που ήταν στην πλόρη του καραβιού. Της έφυγε ένα σκουλαρίκι από το αφτί, το οποίο έπεσε στη θάλασσα. Θυμάμαι ότι η συνολική αξία του ήταν γύρω στις 40.000 ευρώ. Σταμάτησε επί τόπου η φωτογράφιση και ήρθε εξειδικευμένος δύτης, ο οποίος πήρε ένα καλό μεροκάματο, βούτηξε και το βρήκε πάρα πολύ γρήγορα...", είπε χαρακτηριστικά.

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη για Κατερίνα Καινούργιου: "Βάφει όλο της το σώμα"

Η "ωραία Ελένη" μαρτύρησε τα μυστικά ομορφιάς της Καινούργιου
13/03/2018 - 14:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σάκης Ρουβάς: Τραγούδησε στη μέση του δρόμου στο Παρίσι!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ρομαντική απόδραση του ζευγαριού στο Παρίσι και το show από τον Σάκη..
15/10/2018 - 13:08

Ρουβάς-Ζυγούλη: Οι επίσημες φωτογραφίες από την βάφτιση του γιου τους!

Οι γλυκιές οικογενειακές φωτογραφίες από την βάφτιση του Απόλλωνα..
19/09/2018 - 10:27

Oι πρώτες φωτoγραφίες από τη βάφτιση του γιου των Ρουβά-Ζυγούλη! (ΦΩΤΟ)

Η μυστική βάφτιση, oι στυλισικές επιλογές, οι φωτογραφίες και το όνομα του παιδιού
17/09/2018 - 11:10

Ρουβάς-Ζυγούλη: Σήμερα η βάφτιση του γιου τους!

Ο Ρουβάς junior θα πάρει και επίσημα το όνομα του...
16/09/2018 - 09:21

Κάτια Ζυγούλη :"Ο πατέρας μου σώθηκε από τις φλόγες μέσα σε φρεάτιο…"(ΦΩΤΟ)

Όσα έγραψε το μοντέλο-παρουσιάστρια για την περιπέτεια που βίωσε
31/07/2018 - 15:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Δεν έχω χρήματα για να μείνω κάπου" φώναζε επιβάτης της Cobalt (BINTEO)

Η τελευταία ανακοίνωση της εταιρείας και τα μηνύματα προς όσους επρόκειτο να ταξιδέψουν

Η επίσημη ανακοίνωση της Cobalt για το κλείσιμο της

Τι αναφέρει για όσους ετοιμάζονταν να ταξιδέψουν τις επόμενες ημέρες με τις αερογραμμές

Mε το ίδιο αεροσκάφος η πρώτη αναχώρηση και η τελευταία άφιξη της Cobalt...

"Τίτλοι τέλους" με τη πτήση Heathrow-Λάρνακα 15 λεπτά μετά τα μεσάνυχτα γης 17ης Οκτωβρίου
Ελλάδα

Τσίπρας: "Δεν θα ανεχθώ καμία διγλωσσία και καμία προσωπική στρατηγική" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος" απαντά ο παραιτηθέντας Κοτζιάς

Νίκος Κοτζιάς: "Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος"

Η απάντηση του παραιτηθέντα Υπουργού Εξωτερικών στον Αλέξη Τσίπρα

Δεκτή έγινε η παραίτηση του Υπουργού Εξωτερικών της Ελλάδος Νίκου Κοτζιά

Τη θέση αναλαμβάνει ο ίδιος ο Πρωθυπουργός της χώρας Αλέξης Τσίπρας
Διεθνή

Η στιγμή που ο ένοπλος εισβάλλει στο κολλέγιο και σκορπίζει το θάνατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μακελειό στην Κριμαία με 18, κυρίως έφηβους, νεκρούς και δεκάδες τραυματίες

Αποχωρεί από τη θέση του ο ειδικός απεσταλμένος των Ηνωμένων Εθνών για τη Συρία

Οι λόγοι της παραίτησης του, η ημερομηνία της απόσυρσης του και το έργο του

Σε συναγερμό οι βρετανικές αρχές λόγω ύποπτου δέματος

Εντοπίστηκε τυχαία από την Αστυνομία σε δρόμο κοντά στο υπουργείο εσωτερικών

tv news

Η Άννα θορυβείται από τις πληροφορίες του Αλέξανδρου σχετικά με τον Τόνυ...

Κινητοποιεί τη Μαργκώ για να μάθει..Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδιά "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δείτε αυτή την εβδομάδα(VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/10/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ