Ψυχαγωγία

Η πληθωρική Βαλεντίνα Σοφοκλέους αποκαλύπτει: "Ναι, είμαι ερωτευμένη"

Ο έρωτας της χτύπησε την πόρτα και εκείνη του άνοιξε…!

Ο λόγος για την Βαλεντίνα Σοφοκλέους, η οποία βρέθηκε σήμερα καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους.

Την γνωστή ηθοποιό την έχουμε δει σε πολλές Κυπριακές παραγωγές και είναι μια από τις πιο αγαπημένες Κύπριες ηθοποιούς. Είναι μία γυναίκα με δυνατή προσωπικότητα, αστείρευτο χιούμορ και μοναδικό ταμπεραμέντο, που ανάβει φωτιές σε κάθε της εμφάνιση.

Μιλώντας στην Χριστιάνα Αριστοτέλους η πληθωρική ηθοποιός αποκάλυψε πως είναι ερωτευμένη:

"Το ξέρεις ότι είμαι ερωτευμένη πάντα. Είμαι ερωτευμένη με τον άνθρωπο. Υπάρχουν άνθρωποι στη ζωή μου που με κάνουν να χαμογελώ και υπάρχει ένας συγκεκριμένος που με κάνει να χαμογελώ ακόμα πιο πολύ".

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

 

Η Κύπρια ηθοποιός, γνωστή για την διάχυτη προσωπικότητα και τον "ατίθασό" χαρακτήρα της, δεν δίστασε να διακόψει την κουβέντα που είχε με την Χριστιάνα για να της κάνει μία έκπληξη, που δεν ήταν άλλη από ένα δωράκι στην μικρή Μελίνα.

"Πριν συνεχίσουμε, θέλεις να κάνω τα μαγικά μου για το Μελινάκι μας; Είναι από τη θεά την Βαλεντίνα θα της πεις, όχι από την θεία σου την Βαλεντίνα, ένα μικρό γούρι".

 

 

Επόμενο άρθρο

"Η Αθηνά Ωνάση έδωσε τα πάντα στον Αλβάρο και αυτός την... κατέστρεψε" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι αποκαλύψεις που έκανε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και τον Χάρη Παπαθεοχάρους
14/03/2018 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Δείτε την να απελευθερώνει... ποντίκι! (ΦΩΤΟ)

Ο "Ρατατούι" της αυλής της και η βοήθεια που του έδωσε η παρουσιάστρια με τις πιζάμες
11/12/2018 - 14:23

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

«Στόλισαν» την Χριστιάνα Αριστοτέλους… χριστουγεννιάτικο δέντρο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «εισβολή» στο στούντιο, τα λαμπάκια και η αντίδραση της παρουσιάστριας….
08/12/2018 - 11:19

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Ήμουν σε επεισόδια με δακρυγόνα....Φοβόμουν πάρα πολύ"

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την εμπειρία της από διαδηλώσεις
07/12/2018 - 23:02

Ξέσπασε σε κλάματα η Αριστοτέλους on air και δεν μπορούσε να συνεχίσει..(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα ανέφερε για τα παιδάκια που υιοθετούνται και η συγκίνησή της
06/12/2018 - 17:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

66χρονος παρίστανε οδηγό της Formula 1 στον αυτοκινητόδρομο

Τον τσάκωσε η Αστυνομία - Δείτε με πόσα έτρεχε σε ώρα αιχμής

Λάρνακα: Ισόγειο πολυκατοικίας καταστράφηκε ολοσχερώς από πυρκαγιά

Την πυρκαγιά αντελήφθη τυχαία από Αξιωματικό της Πυροσβεστικής που ήταν στη περιοχή

Έφεση από τη Νομική Υπηρεσία για την ποινή "χάδι" σε παιδεραστή

Έπειτα από την αντίδραση κομμάτων και οργανώσεων
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Παράνομη η Γερμανία λέει το ΔΕΕ για έλεγχο διαβατηρίων στα λεωφορεία

Κατά το Δικαστήριο αυτό που κάνει η Γερμανία απαγορεύεται

Στρασβούργο: Πλατεία "φάντασμα" η Κλεπέρ (ΦΩΤΟΣ)

Τα καταστήματα είναι κλειστά και ο κόσμος δεν κινείται στους δρόμους

Πάνω από $9 δισ οι ασφαλισμένες υλικές ζημιές των πυρκαγιών στις ΗΠΑ

Ακόμη συνεχίζουν να υποβάλλονται αιτήσεις πυροπαθών για να αποζημιωθούν

tv news

«Το Τατουάζ» Δυσάρεστες εξελίξεις στο σπίτι του Θεοχάρη και της Βέρας...

Νικόλας και Τόνυ κυνηγούν αυτούς που επιτέθηκαν με πυροβολισμούς... Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/12/2018 - 17:40DEAL