Ψυχαγωγία

Η πληθωρική Βαλεντίνα Σοφοκλέους αποκαλύπτει: "Ναι, είμαι ερωτευμένη"

Ο έρωτας της χτύπησε την πόρτα και εκείνη του άνοιξε…!

Ο λόγος για την Βαλεντίνα Σοφοκλέους, η οποία βρέθηκε σήμερα καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους.

Την γνωστή ηθοποιό την έχουμε δει σε πολλές Κυπριακές παραγωγές και είναι μια από τις πιο αγαπημένες Κύπριες ηθοποιούς. Είναι μία γυναίκα με δυνατή προσωπικότητα, αστείρευτο χιούμορ και μοναδικό ταμπεραμέντο, που ανάβει φωτιές σε κάθε της εμφάνιση.

Μιλώντας στην Χριστιάνα Αριστοτέλους η πληθωρική ηθοποιός αποκάλυψε πως είναι ερωτευμένη:

"Το ξέρεις ότι είμαι ερωτευμένη πάντα. Είμαι ερωτευμένη με τον άνθρωπο. Υπάρχουν άνθρωποι στη ζωή μου που με κάνουν να χαμογελώ και υπάρχει ένας συγκεκριμένος που με κάνει να χαμογελώ ακόμα πιο πολύ".

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

 

Η Κύπρια ηθοποιός, γνωστή για την διάχυτη προσωπικότητα και τον "ατίθασό" χαρακτήρα της, δεν δίστασε να διακόψει την κουβέντα που είχε με την Χριστιάνα για να της κάνει μία έκπληξη, που δεν ήταν άλλη από ένα δωράκι στην μικρή Μελίνα.

"Πριν συνεχίσουμε, θέλεις να κάνω τα μαγικά μου για το Μελινάκι μας; Είναι από τη θεά την Βαλεντίνα θα της πεις, όχι από την θεία σου την Βαλεντίνα, ένα μικρό γούρι".

 

 

Επόμενο άρθρο

"Η Αθηνά Ωνάση έδωσε τα πάντα στον Αλβάρο και αυτός την... κατέστρεψε" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι αποκαλύψεις που έκανε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και τον Χάρη Παπαθεοχάρους
14/03/2018 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Πήγε στο σταθμό με τη μικρή Μελίνα και έκανε βόλτες(ΦΩΤΟ)

Η κόρη της μες το καρότσι και η παρουσιάστρια να... απουσιάζει από το μίτινγκ
16/06/2018 - 10:19

Δείτε την Χριστιάνα Αριστοτέλους να κάνει ποδήλατο χωρίς... πετάλια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γύρος που έκανε μέσα στο στούντιο εν ώρα εκπομπής
14/06/2018 - 16:16

Το... παράπονο της Χριστιάνας Aριστοτέλους από τον Γιώργο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Εγώ νομίζω και να τον πληρώσω δεν θα σχολιάσει. Με το ζόρι με ακολουθεί"
13/06/2018 - 16:35

Άντρη Θεοδότου: "Ερωτεύομαι τον άντρα μου κάθε μέρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το σπάνιο σύνδρομο που είχε η κόρη της, οι ζήλιες, και τα νέα της επαγγελματικά σχέδια
11/06/2018 - 17:29

Η μικρή Μελίνα έκανε το πρώτο της μπάνιο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εξόρμηση της πανέμορφης οικογένειας στην παραλία και η αντίδραση της μικρής Μελίνας
11/06/2018 - 16:17

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Γελούσε όλο το θέατρο μαζί μου..."(BINTEO)

Πρόσωπο με πρόσωπο με τον φόβο της - Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στον αέρα της εκπομπής της
07/06/2018 - 15:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εθνική στρατηγική για ανάπτυξη ορεινών κοινοτήτων Τροόδους (ΒΙΝΤΕΟ)

Επίτροπος ορεινών κοινοτήτων διορίστηκε ο Γιαννάκης Παπαδούρης

Ομοίωμα "Νοράτλας": Θα τοποθετηθεί στον Τύμβο Μακεδονίτισσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Έφτασε και θα συναρμολογηθεί από αξιωματούχους της Ελληνικής Αεροπορίας

Τραγωδία στο Λιοπέτρι: 57χρονη εντοπίστηκε νεκρή σε πισίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο σύζυγός της επιχείρησε να την ανασύρει από το νερό, αλλά γλίστρησε και υπέστη κάταγμα
Ελλάδα

Διορία για να απολογηθεί μέχρι τις 20 Ιουνίου, στον Μπαρμπαρούση

Ο πρώην βουλευτής της Χρυσής Αυγής, κάνει λόγο για ατυχείς εκφράσεις

Σε αναπηρικό καρότσι βγήκε απο το νοσοκομείο ο Δημήτρης Κουφοντίνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεταφέρθηκε στις φυλακές Κορυδαλλού για να λάβει την 48ωρη άδεια που ζήτησε

Κοτζιάς για συμφωνία με πΓΔΜ: «Παίρνουν ρίσκο, γιατί μας εμπιστεύονται»

Ο Έλληνας Υπ. Εξωτερικών υπογράμμισε τη σημασία συμβιβασμού για την αλλαγή του ονόματος
Διεθνή

Γκουτέρες: Τα παιδιά δεν πρέπει να χωρίζονται από τους γονείς τους

«Η ενότητα των οικογενειών πρέπει να προφυλαχθεί» συμπλήρωσε ο γενικός γραμματέας του ΟΗΕ

Die Welt: To επιτελικό σχέδιο του Ερντογάν

"Η Τουρκία αντιλαμβάνεται δήθεν ως νόμιμο συμφέρον της τη διεκδίκηση γκρίζων ζωνών"

tv news

Το καλοκαίρι πλησιάζει και η Χριστίνα παθαίνει και πάλι πανικό με τα κιλά της!

Με τη βοήθεια του Φώτη μπαίνει σε πρόγραμμα αδυνατίσματος...Τρίτη:Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Ο Ορφέας κρατάει την Άννα,ψάχνοντας την τέλεια στιγμή για να κάνει την κίνηση...

Τατιάνα και Γρηγόρης κάνουν έφοδο στο σπίτι των απαγωγέων... Τρίτη: Νέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ