Ψυχαγωγία

Η πληθωρική Βαλεντίνα Σοφοκλέους αποκαλύπτει: "Ναι, είμαι ερωτευμένη"

Ο έρωτας της χτύπησε την πόρτα και εκείνη του άνοιξε…!

Ο λόγος για την Βαλεντίνα Σοφοκλέους, η οποία βρέθηκε σήμερα καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους.

Την γνωστή ηθοποιό την έχουμε δει σε πολλές Κυπριακές παραγωγές και είναι μια από τις πιο αγαπημένες Κύπριες ηθοποιούς. Είναι μία γυναίκα με δυνατή προσωπικότητα, αστείρευτο χιούμορ και μοναδικό ταμπεραμέντο, που ανάβει φωτιές σε κάθε της εμφάνιση.

Μιλώντας στην Χριστιάνα Αριστοτέλους η πληθωρική ηθοποιός αποκάλυψε πως είναι ερωτευμένη:

"Το ξέρεις ότι είμαι ερωτευμένη πάντα. Είμαι ερωτευμένη με τον άνθρωπο. Υπάρχουν άνθρωποι στη ζωή μου που με κάνουν να χαμογελώ και υπάρχει ένας συγκεκριμένος που με κάνει να χαμογελώ ακόμα πιο πολύ".

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

 

Η Κύπρια ηθοποιός, γνωστή για την διάχυτη προσωπικότητα και τον "ατίθασό" χαρακτήρα της, δεν δίστασε να διακόψει την κουβέντα που είχε με την Χριστιάνα για να της κάνει μία έκπληξη, που δεν ήταν άλλη από ένα δωράκι στην μικρή Μελίνα.

"Πριν συνεχίσουμε, θέλεις να κάνω τα μαγικά μου για το Μελινάκι μας; Είναι από τη θεά την Βαλεντίνα θα της πεις, όχι από την θεία σου την Βαλεντίνα, ένα μικρό γούρι".

 

 

Επόμενο άρθρο

"Η Αθηνά Ωνάση έδωσε τα πάντα στον Αλβάρο και αυτός την... κατέστρεψε" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι αποκαλύψεις που έκανε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και τον Χάρη Παπαθεοχάρους
14/03/2018 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν είχα το σώμα - Δεν ξέρω πως βγήκα Miss Kύπρος(BINTEO)

Όλα όσα ανέφερε για την περίοδο που πήγε στα καλλιστεία
19/09/2018 - 16:33

Έβριζαν με συνθήματα την Αριστοτέλους στο γήπεδο - Η απάντησή της... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αντίδραση του Λούη Πατσαλίδη και όσα δήλωσε on air
19/09/2018 - 12:04

Η επιθυμία του Λούη Πατσαλίδη για την εγκυμοσύνη της Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο γνωστός stand up comedian στο "αέρα" της εκπομπής
17/09/2018 - 18:34

Η Βίσση διαψεύδει δια στόματος Αριστοτέλους ότι κατεβαίνει ευρωβουλευτής(ΒΙΝΤΕΟ)

Η είδηση, η διάψευση, η κόντρα και η αποστομωτική απάντηση!
11/09/2018 - 19:33

Λύγισε στον αέρα της εκπομπής η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απίστευτη ιστορία που συγκίνησε την παρουσιάστρια
10/09/2018 - 20:17

H Aριστοτέλους έκανε πρόταση στην Έβελυν Καζαντζόγλου να...συνεργαστούν(ΦΩΤΟ)

Και όλα αυτά με εκατέρωθεν κολακευτικά σχόλια στα social media(ΦΩΤΟ)
10/09/2018 - 09:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Σ’ ευχαριστώ γιατί τίμησες τη στολή και τον όρκο που έδωσες"

Σε κλίμα συγκίνησης η Αστυνομία αποχαιρέτησε τον Ανώτερο Αστυνόμο Αντώνη Παπακωνσταντίνου

Τοκογλύφος έκανε τη ζωή 26χρονου ... μαρτύριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο 28χρονος ύποπτος βρίσκεται αντιμέτωπος με 15 σοβαρά αδικήματα

Σε επαφή Λευκωσία - Αιγυπτιακό ΥΠΕΞ για απελευθέρωση των ψαράδων (ΒΙΝΤΕΟ)

Βίντεο ντοκουμέντο καταγράφει τη στιγμή που το τουρκικό σκάφος προσεγγίζει το ψαροκάϊκο
Ελλάδα

Δίωξη για ανθρωποκτονία σε κοσμηματοπώλη που σκότωσε επίδοξο ληστή

Το περιστατικό συνέβη χθες το απόγευμα στην πλατεία Ομονοίας, στην Αθήνα

Νεκρός σε αυτοκινητιστικό δυστύχημα ο Κυριάκος Γριβέας

Επί σειρά ετών υπήρξε μέλος της Κεντρικής Επιτροπής της Νέας Δημοκρατίας

Υπό μερικό έλεγχο η πυρκαγιά σε κτίριο στο Μοναστηράκι

Προληπτικά και λόγω των καπνών απομακρύνθηκαν 10 άνθρωποι
Διεθνή

Ιστορική συμφωνία υπέγραψαν Βατικανό και Κίνα

Αφορά αποκλειστικά τη θρησκεία και όχι την αποκατάσταση των διπλωματικών σχέσεων

H ισχυρότερη ηρωίδα του CMU επιστρέφει στη μεγάλη οθόνη (BINTEO)

Την Captain Marvel υποδύεται η βραβευμένη με Όσκαρ Μπρι Λάρσον

Ένα βήμα πριν την ανακάλυψη του ναυαγίου του θρυλικού "Endeavour" (BINTEO)

To πλοίο έχει ένδοξο παρελθόν καθώς καπετάνιος ήταν ο Τζέϊμς Κουκ

tv news

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ποιος θα μπορέσει να αποκτήσει τα πιο γλυκά 50.000 ευρώ τής ζωής του;

«Bake Off Greece» Πρεμιέρα την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου στον Αlpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 23/09/2018 - 06:00SLAM