Ψυχαγωγία

Η Πρώτη Κυρία... στην κουζίνα! Δείτε την να φτιάχνει παραδοσιακά ραβιόλια(ΦΩΤΟ)

Η Άντρη Αναστασιπαδη, ως Πρώτη Κυρία βρέθηκε και ξεναγήθηκε στο κοινωνικό παντοπωλείο και στην κουζίνα του ΚΕΠΑ.

Η ίδια συναντήθηκε με εργαζόμενους του ιδρύματος καθώς και με πολλούς εθελοντές, με τους οποίες αντάλλαξαν απόψεις αλλά και προβληματισμούς. Μάλιστα, δε δίστασε να μπει στην κουζίνα του ΚΕΠΑ και να βοηθήσει στην παρασκευή παραδοσιακών ραβιόλων.

Η ίδια αγαπάει την μαγειρική, ενώ η φήμη της ως καλή μαγείρισσα ξεπερνά τους διαδρόμους του Προεδρικού.

Δείτε την σχετική φωτογραφία και την Πρώτη Κυρία στην...κουζίνα να ποζάρει χαμογελαστή, βοηθώντας έστω και λίγο τις μαγείρισσες

αντρη

Επόμενο άρθρο

Και το όνομα αυτού... Η Δούκισσα Νομικού αποκαλύπτει το όνομα του μωρού της

Όπως φαίνεται η γλυκιά παρουσιάστρια είναι τελικά... παραδοσιακή μανούλα
14/02/2018 - 10:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η απόλυτη καλοκαιρινή συνταγή από την Μαριέλλα Χρίστου

Το γλυκό που ξετρελαίνει μικρούς και μεγάλους
06/08/2018 - 15:08

Η Πρώτη Κυρία, τώρα και στα social media...!!

Προσωπικό λογαριασμό στο Facebook, απέκτησε η Άντρη Αναστασιάδη
15/05/2018 - 10:44

Ακολούθησε τις διατροφικές συνήθειες των super models!

Οι τροφές που πρέπει να έχουμε στη κουζίνα μας
22/02/2018 - 10:52

Eλένη Μενεγάκη: Αποκάλυψε την μεγάλη της συνήθεια με το... κρασί (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν μπαίνει στην κουζίνα έχει πάντα μαζί της και ένα ποτηράκι κρασάκι
21/02/2018 - 14:38

Οι Υποψήφιες Πρώτες Κυρίες εντυπωσιάσαν και σήμερα... (ΦΩΤΟΣ)

Στα μαύρα η Ζαχαρούλα Μαλά, στα καρό η Άντρη Αναστασιάδη
04/02/2018 - 10:03

Άντρη Αναστασιάδη: "Ψυχραιμία και καθαρότητα στο αποψινό debate" (BINTEO)

Oι συμβουλές προς τον Νίκο Αναστασιάδη και τα συναισθήματα πριν την αναμέτρηση του β΄γύρου
31/01/2018 - 18:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ερήμωσε" η Λευκωσία εν όψει των Αυγουστιάτικων διακοπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνουν οι πολίτες που έμειναν στην πρωτεύουσα στην κάμερα του Alpha

Κομισιόν: Από "κόσκινο" η χορήγηση βίζας σε μη Ευρωπαίους πολίτες (ΒΙΝΤΕΟ)

Εξονυχιστικοί οι έλεγχοι λόγω της εισροής "βρώμικου χρήματος" στην Ευρώπη

Διάσωση 19χρονης στο Κάβο Γκρέκο στην Αγία Νάπα

Έπεσε στη θάλασσα από ύψος στη τοποθεσία Θαλασσινές Σπηλιές (Παλάθκια)
Ελλάδα

Ελεύθεροι οι δύο Έλληνες Στρατιωτικοί που κρατούνταν στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλέξης Τσίπρας: "Άγγελε, και Δημήτρη, καλή πατρίδα, και καλή λευτεριά"

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις
Διεθνή

Εκουαδόρ: 24 νεκροί και 19 τραυματίες από συντριβή λεωφορείου με αυτοκίνητο

Ανάμεσα στα θύματα βρίσκονται και δύο μικρά παιδιά

Γένοβα: Στους 35 οι νεκροί στα συντρίμμια της αερογέφυρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η μάχη για τον εντοπισμό επιζώντων από τα σωστικά συνεργεία και το μήνυμα Αναστασιάδη

Ως τρομοκρατικό χτύπημα αντιμετωπίζεται το περιστατικό στο βρετανικό Κοινοβούλιο

Τραυματίες πεζοί από τη σύγκρουση αυτοκινήτου στα οδοφράγματα ασφαλείας

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/08/2018 - 07:15ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ