Ψυχαγωγία

Η Πρώτη Κυρία... στην κουζίνα! Δείτε την να φτιάχνει παραδοσιακά ραβιόλια(ΦΩΤΟ)

Η Άντρη Αναστασιπαδη, ως Πρώτη Κυρία βρέθηκε και ξεναγήθηκε στο κοινωνικό παντοπωλείο και στην κουζίνα του ΚΕΠΑ.

Η ίδια συναντήθηκε με εργαζόμενους του ιδρύματος καθώς και με πολλούς εθελοντές, με τους οποίες αντάλλαξαν απόψεις αλλά και προβληματισμούς. Μάλιστα, δε δίστασε να μπει στην κουζίνα του ΚΕΠΑ και να βοηθήσει στην παρασκευή παραδοσιακών ραβιόλων.

Η ίδια αγαπάει την μαγειρική, ενώ η φήμη της ως καλή μαγείρισσα ξεπερνά τους διαδρόμους του Προεδρικού.

Δείτε την σχετική φωτογραφία και την Πρώτη Κυρία στην...κουζίνα να ποζάρει χαμογελαστή, βοηθώντας έστω και λίγο τις μαγείρισσες

αντρη

Επόμενο άρθρο

Και το όνομα αυτού... Η Δούκισσα Νομικού αποκαλύπτει το όνομα του μωρού της

Όπως φαίνεται η γλυκιά παρουσιάστρια είναι τελικά... παραδοσιακή μανούλα
14/02/2018 - 10:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Πρόεδρος Αναστασιάδης παρασημοφόρησε τη Μαριάννα Βαρδινογιάννη (ΒΙΝΤΕΟ)

Φιλανθρωπικό δείπνο για την ενίσχυση του Καραϊσκάκειου Ιδρύματος και του Συλλόγου Ελπίδα
09/10/2018 - 21:12

Πλημμύρισε με εκατοντάδες ροζ φιγούρες η Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος η ενημέρωση και η ευαισθητοποίηση του κοινού για τον καρκίνο του μαστού
06/10/2018 - 21:01

Παραδοσιακό Κερκυραϊκό Σοφρίτο από τον Πάνο Λευκιμμιάτη (ΦΩΤΟ)

Η γευστική απόλαυση σε απλά βήματα από διακεκριμένο σεφ
22/09/2018 - 13:56

Μαγειρέψαμε τταβά με την πρώτη κουζίνα - ρομπότ στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πως λειτουργεί, τι φαγητά φτιάχνει, πότε θα βγει στην αγορά και πόσα θα κοστίζει
21/09/2018 - 14:54

Το πάρτυ έκπληξη για την Άντρη Αναστασιάδη - Δείτε πόσα κεράκια έσβησε!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Νίκος Αναστασιάδης και οι κόρες τους ετοίμασαν μια έκπληξη που θα θυμάται για χρόνια
10/09/2018 - 10:32

Όταν η Άντρη Αναστασιάδη και η Μαρία Σελίππα τραγούδησαν με την... Βίσση(ΒΙΝΤΕΟ)

Πήραν το μικρόφωνο και μας έδειξαν την καλλιτεχνική τους μεριά
06/09/2018 - 12:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέλος 2019 και αν... οι κάμερες τροχαίας στους δρόμους (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την εγκατάσταση και το κόστος τους

"Ήμασταν στο σπίτι με τα μωρά όταν ερχόταν ο ανεμοστρόβιλος" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία κατοίκου Αγίων Τριμιθιάς
Ελλάδα

Πυρά κατά του Αλέξη Τσίπρα εξαπέλυσε η Νέα Δημοκρατία

"Να δοθεί στη δημοσιότητα η επιστολή παραίτησης Κοτζιά" αναφέρει σχετική ανακοίνωση

Βερολίνο: Στηρίζουμε όπως μπορούμε Αθήνα και Σκόπια

«Mε την υλοποίηση της συμφωνίας θα ξεπερνιόταν ένα σημαντικό εμπόδιο»

Κοτζιάς: Το δικό μου στόμα δεν κλείνει, ούτε εκβιάζω ούτε εκβιάζομαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη δημόσια τοποθέτηση μετά την παραίτηση του από το Υπουργείο Εξωτερικών
Διεθνή

Τα λένε στην Ουάσινγκτον Γκουτέρες - Πομπέο

Ο ΓΓ των ΗΕ θα πραγματοποιήσει συναντήσεις με αξιωματούχους της κυβέρνησης

Βρέθηκε η σορός του Κασόγκι στην οικία του Σαουδάραβα πρόξενου

Τι αναφέρουν πηγές σε ξένο πρακτορείο ειδήσεων

Σεισμός 6 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην Ταϊβάν

Ο σεισμός έγινε αισθητός και στην πρωτεύουσα Ταϊπέι

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ