Ψυχαγωγία

Η Πρώτη Κυρία... στην κουζίνα! Δείτε την να φτιάχνει παραδοσιακά ραβιόλια(ΦΩΤΟ)

Η Άντρη Αναστασιπαδη, ως Πρώτη Κυρία βρέθηκε και ξεναγήθηκε στο κοινωνικό παντοπωλείο και στην κουζίνα του ΚΕΠΑ.

Η ίδια συναντήθηκε με εργαζόμενους του ιδρύματος καθώς και με πολλούς εθελοντές, με τους οποίες αντάλλαξαν απόψεις αλλά και προβληματισμούς. Μάλιστα, δε δίστασε να μπει στην κουζίνα του ΚΕΠΑ και να βοηθήσει στην παρασκευή παραδοσιακών ραβιόλων.

Η ίδια αγαπάει την μαγειρική, ενώ η φήμη της ως καλή μαγείρισσα ξεπερνά τους διαδρόμους του Προεδρικού.

Δείτε την σχετική φωτογραφία και την Πρώτη Κυρία στην...κουζίνα να ποζάρει χαμογελαστή, βοηθώντας έστω και λίγο τις μαγείρισσες

αντρη

Επόμενο άρθρο

Και το όνομα αυτού... Η Δούκισσα Νομικού αποκαλύπτει το όνομα του μωρού της

Όπως φαίνεται η γλυκιά παρουσιάστρια είναι τελικά... παραδοσιακή μανούλα
14/02/2018 - 10:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Πρώτη Κυρία, τώρα και στα social media...!!

Προσωπικό λογαριασμό στο Facebook, απέκτησε η Άντρη Αναστασιάδη
15/05/2018 - 10:44

Ακολούθησε τις διατροφικές συνήθειες των super models!

Οι τροφές που πρέπει να έχουμε στη κουζίνα μας
22/02/2018 - 10:52

Eλένη Μενεγάκη: Αποκάλυψε την μεγάλη της συνήθεια με το... κρασί (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν μπαίνει στην κουζίνα έχει πάντα μαζί της και ένα ποτηράκι κρασάκι
21/02/2018 - 14:38

Οι Υποψήφιες Πρώτες Κυρίες εντυπωσιάσαν και σήμερα... (ΦΩΤΟΣ)

Στα μαύρα η Ζαχαρούλα Μαλά, στα καρό η Άντρη Αναστασιάδη
04/02/2018 - 10:03

Άντρη Αναστασιάδη: "Ψυχραιμία και καθαρότητα στο αποψινό debate" (BINTEO)

Oι συμβουλές προς τον Νίκο Αναστασιάδη και τα συναισθήματα πριν την αναμέτρηση του β΄γύρου
31/01/2018 - 18:50

Εγκαινίασε την παιδική χαρά του 2ου Δημοτικού Σχολείου Μάνδρας η Πρώτη Κυρία

"Όταν παίρνεις γεμίζουν τα χέρια σου, όταν δίνεις γεμίζει η ψυχή σου!"
31/01/2018 - 11:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε δύο για ναρκωτικά, πλαστά έγγραφα και παράνομη παραμονή στην Κύπρο

Άλλα στοιχεία είχε δώσει αρχικά στους αστυνομικούς και άλλα έδωσε μετά την ανάκριση

Του "χτύπησαν" την πόρτα, τους άνοιξε και αφού τον χτύπησαν, έκλεψαν €2,000

Άνοιξε την πόρτα στους ληστές του και του επιτέθηκαν με... στέκα μπιλιάρδου

Του έστησαν καρτέρι και του έκλεψαν τις εισπράξεις ύψους δεκάδων χιλιάδων ευρώ

Δύο πρόσωπα επιτέθηκαν σε ιδιοκτήτη επιχείρησης και τον απείλησαν με πυροβολισμό στον αέρα
Ελλάδα

Ταγιάνι: Αναλαμβάνουμε πρωτοβουλίες για την άμεση απελευθέρωση των δύο Ελλήνων

Συνεχίζουν να στηρίζουν ολόθερμα τους Άγγελο Μητρετώδη και Δημήτρη Κούκλατζη

Ένοχοι οι τρεις κατηγορούμενοι για την επίθεση σε βάρος του Γιάννη Μπουτάρη

Επρόκειτο "περί οργανωμένης επίθεσης σε βάρος του δημάρχου"

Ο οίκος αξιολόγησης Scope Ratings αναβάθμισε την Ελλάδα σε Β+ από Β-

Mεταβάλλοντας παράλληλα τις προοπτικές σε θετικές από σταθερές
Διεθνή

Στις ΗΠΑ επαφίεται η πραγματοποίηση ή όχι της συνόδου, δηλώνει η Βόρειος Κορέα

"Βλακώδες οι δηλώσεις" του Αμερικανού αντιπροέδρου Μάικ Πενς, σχολιάζουν

Εντολή σχηματισμού κυβέρνησης έλαβε από τον Ιταλό πρόεδρο ο Τζουζέπε Κόντε

"Ως δικηγόρος υπερασπίσθηκα πολλούς πολίτες, τώρα θα υπερασπισθώ τα συμφέροντα των Ιταλών"

Τουλάχιστον δύο νεκροί μετά από σύγκρουση τραίνου με φορτηγό στην Ιταλία

18 άτομα τραυματίστηκαν όταν τρία βαγόνια εκτροχιάστηκαν, ως αποτέλεσμα της σύγκρουσης

tv news

Η Όλγα με την Νικόλ έρχονται σε ρήξη με μήλον της έριδος, τον Στέφανο!

Η Τατιάνα ανακαλύπτει κάτι που αλλάζει όλα τα δεδομένα... Πέμπτη: Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Η Λατάνια στο σπίτι της Μένης για κατασκοπεία με διαταγές Αιμιλίας και Δαμιανού

Ο Αγγέλου ξυπνάει από το κώμα... Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/05/2018 - 09:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ