Ψυχαγωγία

Η συνάντηση Αργυρού με Μίμη Πλέσσα και Γιώργο Κατσαρό που μας συγκίνησε(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια από τις πιο ωραίες "μουσικές συναντήσεις" απολαύσαμε μέσα από τον προσωπικό λογαριασμό του Κωνσταντίνου Αργυρού στο Instagram.

Ο αγαπημένος νεαρός τραγουδιστής που μεσουρανεί στην νυχτερινή Αθήνα τα τελευταία χρόνια βρέθηκε μαζί με τον Γιώργο Κατσαρό και τον Μίμη Πλέσσα και ένωσαν τους μουσικούς τους δρόμους σε μια συγκινητική συνύπαρξη.

Ένα πιάνο για τον Μίμη Πλέσσα και τον Κωνσταντίνο Αργυρό και το σαξόφωνο του Γιώργου Κατσαρού έδωσαν μια διαφορετική μελωδία σε μια σμίξη του "διαχρονικού" και του "ανερχόμενου". Οι δυο κορυφαίοι καλλιτέχνες αγκάλισαν το νέο αστέρι του πενταγράμμου και το αποτέλεσμα... άκρως καλλιτεχνικό.

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

"Παντρεύτηκα τον καλύτερo μου φίλο"- Η συγκινητική ευχή στον Πούμπουρα ΦΩΤΟ)

Ανέβασε φωτογραφία εννιά χρόνια πριν όταν ήταν μόνο... φίλοι
07/12/2017 - 14:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Kωνστνατίνος Αργυρός... ημίγυμνος! (ΦΩΤΟ)

Aνεβάζει την θερμοκρασία του Instagram με ημίγυμνες φωτογραφίες τον τελευταίο καιρό
21/07/2018 - 19:15

Tα νυχτροπερπατήματα Αργυρού - Ιακωβίδη - Stan - Δάντη στη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία στα social media και η παρέα καλλιτεχνών που διασκέδασε στη πρωτεύουσα
19/06/2018 - 10:01

Αργυρός: «Αν συνεργαζόμουν με τον Αντώνη Ρέμο σαφώς και θα ήμουν δεύτερο όνομα»

Όλα όσα ανέφερε για τη συνεργασία με Θεοδωρίδου, την προσωπική του ζωή και την Eurovision
01/05/2018 - 17:43

Αργυρός:Η σχέση που δεν μπόρεσε να κρατήσει και η ταινία που θέλει να κάνει

"Δεν νιώθω φυσιολογικός άνθρωπος" - Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε σε συνέντευξη του
13/02/2018 - 09:22

Στα μαχαίρια Αργυρός - Ιακωβίδης:Η μεγάλη κόντρα και το παρασκήνιο της διαμάχης

Το τραγούδι, η νυχτερινή συνεργασία και η φιλία που έληξε...άδοξα
02/12/2017 - 16:34

Κωνσταντίνος Αργυρός:Aνέβασε την πιο sexy photo ημίγυμνος στο κρεβάτι του(ΦΩΤΟ)

Δείτε την μαυρόασπρη φωτογραφία του που "έριξε" το Instagram
05/11/2017 - 17:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

14 Αυγούστου 1996: Οι σφαίρες του Αττίλα δολοφόνησαν τον Σολωμό Σολωμού (ΦΩΤΟ)

Αναδρομή στα τραγικά γεγονότα της Δερύνειας που συγκλόνισαν τη διεθνή κοινή γνώμη

"Δυστυχώς έτσι αντιλαμβάνεται τη δημοκρατία ο κ.Φαίδωνος!"

Εκφράζουν δημόσια τη δυσαρέσκεια τους η Επαρχιακή Επιτροπή και η Δημοτική Ομάδα ΔΗΚΟ

Κινηματογραφική διάρρηξη και καταδίωξη τα ξημερώματα στην Πάφο

Μπήκε να κλέψει, τον κατάλαβαν, έκλεψε αυτοκίνητο και το τράκαρε
Ελλάδα

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις

Στους 95 οι νεκροί από την πυρκαγιά στο Μάτι

Κατέληξε ένας 63χρονος εγκαυματίας ο οποίος νοσηλευόταν διασωληνωμένος
Διεθνή

Επισκέφθηκε το Μάιο "μυστικά" και "εκτάκτως" την Αίγυπτο ο Νετανιάχου

Συζήτησε με τον Πρόεδρο της χώρας, Άμπντελ Φάταχ αλ Σίσι για πιθανή εκεχειρία στη Γάζα

Ο Τραμπ παγώνει την παράδοση των F-35 στην Τουρκία

Υπόγραψε το νομοσχέδιο για τον αμυντικό προϋπολογισμό

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/08/2018 - 11:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ