Ψυχαγωγία

Η συνάντηση Αργυρού με Μίμη Πλέσσα και Γιώργο Κατσαρό που μας συγκίνησε(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια από τις πιο ωραίες "μουσικές συναντήσεις" απολαύσαμε μέσα από τον προσωπικό λογαριασμό του Κωνσταντίνου Αργυρού στο Instagram.

Ο αγαπημένος νεαρός τραγουδιστής που μεσουρανεί στην νυχτερινή Αθήνα τα τελευταία χρόνια βρέθηκε μαζί με τον Γιώργο Κατσαρό και τον Μίμη Πλέσσα και ένωσαν τους μουσικούς τους δρόμους σε μια συγκινητική συνύπαρξη.

Ένα πιάνο για τον Μίμη Πλέσσα και τον Κωνσταντίνο Αργυρό και το σαξόφωνο του Γιώργου Κατσαρού έδωσαν μια διαφορετική μελωδία σε μια σμίξη του "διαχρονικού" και του "ανερχόμενου". Οι δυο κορυφαίοι καλλιτέχνες αγκάλισαν το νέο αστέρι του πενταγράμμου και το αποτέλεσμα... άκρως καλλιτεχνικό.

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

"Παντρεύτηκα τον καλύτερo μου φίλο"- Η συγκινητική ευχή στον Πούμπουρα ΦΩΤΟ)

Ανέβασε φωτογραφία εννιά χρόνια πριν όταν ήταν μόνο... φίλοι
07/12/2017 - 14:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Αργυρός: «Θέλω να δοκιμαστώ ως ηθοποιός»(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη για το απωθημένο του, την υποκριτική και την σκηνοθεσία..
19/10/2018 - 09:23

Κωνσταντίνος Αργυρός:"Δεν βγαίνω από το σπίτι για να κρύψω την προσωπική μου ζωή

Όσα είπε για την προσωπική του ζωή και την Ηλιανα Παπαγεωργιου..
30/09/2018 - 12:26

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Απάντησε για τη σχέση της με τον Κωνσταντίνο Αργυρό!

Μίλησε πρώτη φορά για την προσωπική της ζωή και τη σχέση της με τον τραγουδιστή
27/09/2018 - 11:20

Μίμης Πλέσσας: Το ατύχημα του στη σκηνή κατα τη διάρκεια συναυλίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Η άτυχη στιγμή του μουσικοσυνθέτη που τρόμαξε και ανησύχισε το κοινό..
13/09/2018 - 13:26

O Kωνστνατίνος Αργυρός... ημίγυμνος! (ΦΩΤΟ)

Aνεβάζει την θερμοκρασία του Instagram με ημίγυμνες φωτογραφίες τον τελευταίο καιρό
21/07/2018 - 19:15

Tα νυχτροπερπατήματα Αργυρού - Ιακωβίδη - Stan - Δάντη στη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία στα social media και η παρέα καλλιτεχνών που διασκέδασε στη πρωτεύουσα
19/06/2018 - 10:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέλος 2019 και αν... οι κάμερες τροχαίας στους δρόμους (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την εγκατάσταση και το κόστος τους

"Ήμασταν στο σπίτι με τα μωρά όταν ερχόταν ο ανεμοστρόβιλος" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία κατοίκου Αγίων Τριμιθιάς

Παραδέχθηκε ότι έκλεψε 44.000 ευρώ ο πρώην κοινοτάρχης Ασώματου

Κατηγορήθηκε γραπτώς και αφέθηκε ελεύθερος για να κληθεί αργότερα ενώπιον Δικαστηρίου
Ελλάδα

Πυρά κατά του Αλέξη Τσίπρα εξαπέλυσε η Νέα Δημοκρατία

"Να δοθεί στη δημοσιότητα η επιστολή παραίτησης Κοτζιά" αναφέρει σχετική ανακοίνωση

Βερολίνο: Στηρίζουμε όπως μπορούμε Αθήνα και Σκόπια

«Mε την υλοποίηση της συμφωνίας θα ξεπερνιόταν ένα σημαντικό εμπόδιο»

Κοτζιάς: Το δικό μου στόμα δεν κλείνει, ούτε εκβιάζω ούτε εκβιάζομαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη δημόσια τοποθέτηση μετά την παραίτηση του από το Υπουργείο Εξωτερικών
Διεθνή

Τα λένε στην Ουάσινγκτον Γκουτέρες - Πομπέο

Ο ΓΓ των ΗΕ θα πραγματοποιήσει συναντήσεις με αξιωματούχους της κυβέρνησης

Βρέθηκε η σορός του Κασόγκι στην οικία του Σαουδάραβα πρόξενου

Τι αναφέρουν πηγές σε ξένο πρακτορείο ειδήσεων

Σεισμός 6 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην Ταϊβάν

Ο σεισμός έγινε αισθητός και στην πρωτεύουσα Ταϊπέι

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ