Ψυχαγωγία

Η Θέκλα Πετρίδου... μόνιμη συνεργάτης της Ελένης Μενεγάκη - Όλες οι εξελίξεις

Η Θέκλα κέρδισε την Ελένη Μενεγάκη...

Θέκλα Πετρίδου. Η ψυχολόγος που έκλεψε τις καρδιές των Κυπρίων τόσο για τον επαγγελματισμό της και την καριέρα της στην ψυχολογία όσο και για τον αυθορμητισμό της και την κατανοητή μεθοδολογία της.

Διαβάστε επίσης: Η Ελένη Μενεγάκη τρελάθηκε και υποκλίθηκε στη δικιά μας... Θέκλα! (ΒΙΝΤΕΟ)

H Κύπρια ψυχολόγος εισέβαλε με αυτά τα "όπλα" στο πλατό της Ελένης Μενεγάκη και μετά από μια ανατρεπτική παρουσίαση του βιβλίου της, κέρδισε την βασίλισσα της ελλαδικής ψυχαγωγίας.

Η Ελένη την θαύμασε για τον τρόπο που παρουσιάζει τα προβλήματα, με την πιο απλή και καθημερινή εστίαση στο γεγονός αλλά και με το γέλιο και την αυθεντικότητα της. Μια συνάντηση ήταν αρκετή, για να πιστέψει η Ελένη Μενεγάκη στην Θέκλα Πετρίδου και να την κάνει συνεργάτη της.

Έτσι, η ψυχολόγος όπως ανακοίνωσε και μέσα από το Instagram της, κάθε δυο Παρασκευές θα κάθεται απέναντι από την Ελένη και θα παρουσιάζουν θέματα ψυχολογίας για μεγάλους και μικρούς.

Δείτε την σχετική φωτογραφία και όσα έγραψε.

Επόμενο άρθρο

Το λίκνισμα και το ζεϊμπέκικο της Αγγελικής Νικολούλη στην Μενεγάκη(ΒΙΝΤΕΟ)

Σε μια διασκεδαστική συνέντευξη έριξε και έναν χορό λόγω γενεθλίων
12/02/2018 - 17:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελήνη Μενεγάκη: "Δεν άφησαν το αυτοκίνητό μου να μπει στο πλοίο"(BINTEO)

Ο λόγος της απαγόρευσης, τα παρακάλια και το...μέσο που έβαλε
25/05/2018 - 16:06

Τι γίνεται όταν η Ελένη Μενεγάκη συναντά την Μαρινέλλα; (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε η γνωστή παρουσιάστρια για τις συναντήσεις τους και τον χαμό που γίνεται
24/05/2018 - 17:43

Έχουν το ίδιο όνομα με την Μενεγάκη και απολαμβάνουν τα... προνόμιά της(ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο συνονόματες αποκαλύπτουν την καθημερινότητά τους ως... διάσημες
21/05/2018 - 17:15

Eλένη Μενεγάκη: H συνάντηση που δεν περίμενε κανείς!

Όλα τα βλέμματα στραμμένα πάνω τους
17/05/2018 - 11:25

To παράπονο της Μενεγάκη για την ομοιότητα του γιου της με τον Γιάννη Λάτσιο

"Τώρα που μεγαλώνει, εγώ βλέπω ότι μου φέρνει πια, αλλά αυτή η μύτη είναι τόσο Λάτσιος"