Ψυχαγωγία

Η Θέκλα στην... Ελένη - Τί έκανε για να την φωνάζει ο γιος της "μάμα"; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Θέκλα Πετρίδου, εισέβαλε για ακόμα μια φορά στο πλατό της Ελένης Μενεγάκη και έφερε τα πάνω-κάτω.

Η Κύπρια ψυχολόγος ήταν για μια ακόμα Παρασκευή στο πλατό του Alpha για να μιλήσει για την παιδική εφηβεία και όχι μόνο.

Η γνωστή ψυχολόγος, που έχει λατρέψει η παρουσιάστρια για την αμεσότητα και την ευθύτητα της σε θέματα ψυχολογίας, μίλησε μεταξύ άλλων για την άρνηση της τα παιδιά της να την φωνάζουν με το μικρό της και όχι ως "μαμά". Η ίδια έιπε

Είχα θέμα με τους δικούς μου. Με είχε σοκάρει στην αρχή. Δεν είμαστε το ίδιο. Εγώ έχω περάσει από γέννα, , εγκυμοσύνη θηλασμό, ξεσκάτισμα, έχω κάνει τα πάντα για σένα για να σε μεγαλώσω και να με λες Θέκλα. Δεν είμαι ο παρέας σου. Δε θέλω να με λέει μαμά και να με προσκυνά. Απλά ήθελα να με λέει "μάμα". Αυτό με είχε ενοχλήσει εμένα γιατί ήταν ένδειξη ασέβειας. Του είπα την επόμενη φορά που θα με πεις Θέκλα, δεν θα σου στείλω χρήματα. Και έγινα ξανά Θέκλα, τα κατάφερα.

Δείτε το σχετικό απόσπασα και την εμφάνιση της δικιάς μας Θέκλας στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη.

 

 

Επόμενο άρθρο

Τρύφωνας Σαμαράς: "Έπαιρνα χιλιάδες ευρώ για να κάνω ένα χτένισμα"

Η αποκάλυψη του γνωστού κομμωτή για τις απολαβές του, που άφησε άφωνους άπαντες γύρω του
09/02/2018 - 15:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελήνη Μενεγάκη: "Δεν άφησαν το αυτοκίνητό μου να μπει στο πλοίο"(BINTEO)

Ο λόγος της απαγόρευσης, τα παρακάλια και το...μέσο που έβαλε
25/05/2018 - 16:06

Τι γίνεται όταν η Ελένη Μενεγάκη συναντά την Μαρινέλλα; (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε η γνωστή παρουσιάστρια για τις συναντήσεις τους και τον χαμό που γίνεται
24/05/2018 - 17:43

Έχουν το ίδιο όνομα με την Μενεγάκη και απολαμβάνουν τα... προνόμιά της(ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο συνονόματες αποκαλύπτουν την καθημερινότητά τους ως... διάσημες
21/05/2018 - 17:15

Eλένη Μενεγάκη: H συνάντηση που δεν περίμενε κανείς!

Όλα τα βλέμματα στραμμένα πάνω τους
17/05/2018 - 11:25

To παράπονο της Μενεγάκη για την ομοιότητα του γιου της με τον Γιάννη Λάτσιο

"Τώρα που μεγαλώνει, εγώ βλέπω ότι μου φέρνει πια, αλλά αυτή η μύτη είναι τόσο Λάτσιος"