Ψυχαγωγία

Η Θέκλα στην... Ελένη - Τί έκανε για να την φωνάζει ο γιος της "μάμα"; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Θέκλα Πετρίδου, εισέβαλε για ακόμα μια φορά στο πλατό της Ελένης Μενεγάκη και έφερε τα πάνω-κάτω.

Η Κύπρια ψυχολόγος ήταν για μια ακόμα Παρασκευή στο πλατό του Alpha για να μιλήσει για την παιδική εφηβεία και όχι μόνο.

Η γνωστή ψυχολόγος, που έχει λατρέψει η παρουσιάστρια για την αμεσότητα και την ευθύτητα της σε θέματα ψυχολογίας, μίλησε μεταξύ άλλων για την άρνηση της τα παιδιά της να την φωνάζουν με το μικρό της και όχι ως "μαμά". Η ίδια έιπε

Είχα θέμα με τους δικούς μου. Με είχε σοκάρει στην αρχή. Δεν είμαστε το ίδιο. Εγώ έχω περάσει από γέννα, , εγκυμοσύνη θηλασμό, ξεσκάτισμα, έχω κάνει τα πάντα για σένα για να σε μεγαλώσω και να με λες Θέκλα. Δεν είμαι ο παρέας σου. Δε θέλω να με λέει μαμά και να με προσκυνά. Απλά ήθελα να με λέει "μάμα". Αυτό με είχε ενοχλήσει εμένα γιατί ήταν ένδειξη ασέβειας. Του είπα την επόμενη φορά που θα με πεις Θέκλα, δεν θα σου στείλω χρήματα. Και έγινα ξανά Θέκλα, τα κατάφερα.

Δείτε το σχετικό απόσπασα και την εμφάνιση της δικιάς μας Θέκλας στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη.

 

 

Επόμενο άρθρο

Τρύφωνας Σαμαράς: "Έπαιρνα χιλιάδες ευρώ για να κάνω ένα χτένισμα"

Η αποκάλυψη του γνωστού κομμωτή για τις απολαβές του, που άφησε άφωνους άπαντες γύρω του
09/02/2018 - 15:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Γιορτάζει τον 15Αύγουστο με τις κόρες της στην Άνδρο (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία που ανέβασε ανήμερα της Παναγίας
15/08/2018 - 11:00

O Mατέο φωτογραφίζει την... Ελένη Μενεγάκη με μπικίνι σε ποταμό (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε στον λογαριασμό του στο Instagram με τη... νεράιδα του!
23/07/2018 - 15:32

Ελένη Μενεγάκη: Αυτός είναι ο επίγειος παράδεισός της στην Άνδρο (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από το εσωτερικό του σπιτιού της με τον Μάκη Παντζόπουλο
22/07/2018 - 14:34

Ελένη Μενεγάκη: Φωτογραφίζεται για πρώτη φορά με τις τρεις κόρες της(ΦΩΤΟ)

Αγκαλιά όλες μαζί αγναντεύουν το μπλε του Αιγαίου
21/07/2018 - 11:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περίεργα τα γούστα ληστών στην Πάφο που έκλεψαν 1.035 κιλά φυστίκια

Παραβίασαν την πλαϊνή πόρτα του εργοστασίου στο οποίο φυλάγονταν

Υπό εξαήμερη κράτηση ο πατέρας και υπό διήμερη οι δίδυμοι γιοι του

Απέσπασαν με απειλές 23.000 ευρώ από 21χρονο στην Πάφο

Πυρκαγιά ξέσπασε σε δασική περιοχή στη Μοσφιλωτή

Τέθηκε υπό έλεγχο μέσα σε 20 λεπτά, χάρη στην έγκαιρη επέμβαση των ομάδων πυρόσβεσης
Ελλάδα

Άρση της αναστολής των συζητήσεων με την Τουρκία για τα ΜΟΕ ζήτησε ο Καμμένος

Αφορμή ήταν η απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών που κρατούνταν στην Ανδριανούπολη

Στις 10 Σεπτεμβρίου η πρώτη αποστολή της μεταμνημονιακής εποπτείας της Ελλάδας

Όλα όσα ανακοίνωσε ο αρμόδιος Επίτροπος Πιέρ Μοσκοβισί

Μεγάλη πυρκαγιά ξέσπασε στην Αμαλιάδα (ΦΩΤΟ)

Εκκενώνεται το χωριό Δαφνιώτισσα
Διεθνή

Συνελήφθη ύποπτος για την επίθεση στην πρεσβεία των ΗΠΑ στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ομέρ Τσελίκ: Καθαρή πρόκληση η ένοπλη επίθεση στην Πρεσβεία των ΗΠΑ στην Άγκυρα

Στους 373 οι νεκροί από τις φονικές πλημμύρες στην Ινδία (ΦΩΤΟ)

Περισσότερα από 3.500 ιατρικά στρατόπεδα δημιουργήθηκαν για περίθαλψη των πληγέντων

tv news

«Νo Reservations» με την Catherine Zeta-Jones & «Dreamer» με την Dakota Fanning

Ρομαντικές και δραματικές ταινίες Αμερικάνικης παραγωγής, την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/08/2018 - 20:15ALPHA NEWS