Ψυχαγωγία

Η Θέκλα στην... Ελένη - Τί έκανε για να την φωνάζει ο γιος της "μάμα"; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Θέκλα Πετρίδου, εισέβαλε για ακόμα μια φορά στο πλατό της Ελένης Μενεγάκη και έφερε τα πάνω-κάτω.

Η Κύπρια ψυχολόγος ήταν για μια ακόμα Παρασκευή στο πλατό του Alpha για να μιλήσει για την παιδική εφηβεία και όχι μόνο.

Η γνωστή ψυχολόγος, που έχει λατρέψει η παρουσιάστρια για την αμεσότητα και την ευθύτητα της σε θέματα ψυχολογίας, μίλησε μεταξύ άλλων για την άρνηση της τα παιδιά της να την φωνάζουν με το μικρό της και όχι ως "μαμά". Η ίδια έιπε

Είχα θέμα με τους δικούς μου. Με είχε σοκάρει στην αρχή. Δεν είμαστε το ίδιο. Εγώ έχω περάσει από γέννα, , εγκυμοσύνη θηλασμό, ξεσκάτισμα, έχω κάνει τα πάντα για σένα για να σε μεγαλώσω και να με λες Θέκλα. Δεν είμαι ο παρέας σου. Δε θέλω να με λέει μαμά και να με προσκυνά. Απλά ήθελα να με λέει "μάμα". Αυτό με είχε ενοχλήσει εμένα γιατί ήταν ένδειξη ασέβειας. Του είπα την επόμενη φορά που θα με πεις Θέκλα, δεν θα σου στείλω χρήματα. Και έγινα ξανά Θέκλα, τα κατάφερα.

Δείτε το σχετικό απόσπασα και την εμφάνιση της δικιάς μας Θέκλας στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη.

 

 

Επόμενο άρθρο

Τρύφωνας Σαμαράς: "Έπαιρνα χιλιάδες ευρώ για να κάνω ένα χτένισμα"

Η αποκάλυψη του γνωστού κομμωτή για τις απολαβές του, που άφησε άφωνους άπαντες γύρω του
09/02/2018 - 15:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η "παντόφλα" της Θέκλας στον άντρα της on air και το τρολ του Λούη (ΒΙΝΤΕΟ)

Του τραγούδησε το Happy Birthday αλλά έκανε και τα παράπονά της...
18/11/2018 - 12:51

Η απίστευτη δήλωση για την Μενεγάκη και το.. Photoshop!

Το περιστατικό που εξόργισε την παρουσιάστρια και η αντίδραση της...
14/11/2018 - 13:05

Ελένη Μενεγάκη: Η αποστομωτική απάντηση σε σχόλιο για τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Το "ειρωνικό" σχόλιο από διαδικτυακή της φίλη και η εξήγηση που έδωσε...
14/11/2018 - 10:47

Η on air "έκπληξη" του Μαρίνου Κόνσολου που ξάφνιασε την Ελένη Μενεγάκη!(ΒΙΝΤΕΟ)

Πήγε καλεσμένος στην Μενεγάκη και την άφησε άφωνη με αυτό που της ζήτησε...
13/11/2018 - 09:21

Ελένη Μενεγάκη: Δείτε που πήγε παρέα με τις κόρες της! (ΦΩΤΟ)

Η οικογενειακή απόδραση, η φωτογραφία που δημοσίευσε και το σχόλιο της...
12/11/2018 - 08:59

Ό,τι πιο γλυκό!Ο γιος της Ελένης Μενεγάκη δίνει το πιο τρυφερό φιλί...(ΦΩΤΟ)

Η αγκαλιά, το φιλί και η καρδούλα στην μικρή αδερφή του
06/11/2018 - 11:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Του πήγε ηλεκτρονικό υπολογιστή για επιδιόρθωση και δεν τον επέστρεψε ποτέ

Χειροπέδες σε 32χρονο που πληρώθηκε κανονικά αλλά "ξέχασε" να επιστρέψει τη συσκευή

Στην Εντατική εξακολουθεί να νοσηλεύεται ο 15χρονος μαθητής

Είχε υποστεί λιποθυμικό επεισόδιο ενώ βρισκόταν στο σχολείο του, στην Πάφο

Έκλεψαν όχημα και μετά από πέντε ημέρες το πυρπόλησαν

Τα αίτια της πυρκαγιάς, που έκαψε ολοσχερώς το όχημα, διερευνώνται
Ελλάδα

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν
Διεθνή

Ανησυχία ΗΠΑ για την συνεχιζόμενη κράτηση Αμερικανών στη Τουρκία

Εξελίξεις στις Διμερείς Σχέσεις των δύο χωρών

Πομπέο: Θετική δυναμική στη σχέση ΗΠΑ - Τουρκίας

Τι δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ μετά τη συνάντηση με τον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης και η Μαρίνα παντρεύονται... Ο Κωστής κάνει σκηνή στο γάμο τους...

Η Μαρίνα κάνει στην Έλλη  μια αποκάλυψη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 10:15DEAL