Ψυχαγωγία

Η Θέκλα στην... Ελένη - Τί έκανε για να την φωνάζει ο γιος της "μάμα"; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Θέκλα Πετρίδου, εισέβαλε για ακόμα μια φορά στο πλατό της Ελένης Μενεγάκη και έφερε τα πάνω-κάτω.

Η Κύπρια ψυχολόγος ήταν για μια ακόμα Παρασκευή στο πλατό του Alpha για να μιλήσει για την παιδική εφηβεία και όχι μόνο.

Η γνωστή ψυχολόγος, που έχει λατρέψει η παρουσιάστρια για την αμεσότητα και την ευθύτητα της σε θέματα ψυχολογίας, μίλησε μεταξύ άλλων για την άρνηση της τα παιδιά της να την φωνάζουν με το μικρό της και όχι ως "μαμά". Η ίδια έιπε

Είχα θέμα με τους δικούς μου. Με είχε σοκάρει στην αρχή. Δεν είμαστε το ίδιο. Εγώ έχω περάσει από γέννα, , εγκυμοσύνη θηλασμό, ξεσκάτισμα, έχω κάνει τα πάντα για σένα για να σε μεγαλώσω και να με λες Θέκλα. Δεν είμαι ο παρέας σου. Δε θέλω να με λέει μαμά και να με προσκυνά. Απλά ήθελα να με λέει "μάμα". Αυτό με είχε ενοχλήσει εμένα γιατί ήταν ένδειξη ασέβειας. Του είπα την επόμενη φορά που θα με πεις Θέκλα, δεν θα σου στείλω χρήματα. Και έγινα ξανά Θέκλα, τα κατάφερα.

Δείτε το σχετικό απόσπασα και την εμφάνιση της δικιάς μας Θέκλας στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη.

 

 

Επόμενο άρθρο

Τρύφωνας Σαμαράς: "Έπαιρνα χιλιάδες ευρώ για να κάνω ένα χτένισμα"

Η αποκάλυψη του γνωστού κομμωτή για τις απολαβές του, που άφησε άφωνους άπαντες γύρω του
09/02/2018 - 15:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θέκλα Πετρίδου:"Παντρεύτηκα για να κάνω σεξ-Φοβόμουν να διαλύσω το γάμο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην Ελένη Μενεγάκη και στην εκπομπή του Alpha, "Ελένη"
23/02/2018 - 14:28

Eλένη Μενεγάκη: Αποκάλυψε την μεγάλη της συνήθεια με το... κρασί (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν μπαίνει στην κουζίνα έχει πάντα μαζί της και ένα ποτηράκι κρασάκι
21/02/2018 - 14:38

Ελένη Μενεγάκη: : Πιο ερωτευμένη από ποτέ γιόρτασε την επέτειό της(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία στο Instagram με τον Μάκη Παντζόπουλο και η αποκάλυψη της επετείου της
19/02/2018 - 09:57

Η Ελένη Μενεγάκη αλα....Παρισιάνα στην καρδιά της Γαλλίας (ΦΩΤΟ)

Απόδραση στο μαγικό Παρίσι για το τριήμερο, για τη βασίλισσα της ελληνικής τηλεόρασης
18/02/2018 - 15:58

Για βόλτα και ψώνια βγήκαν η Ελένη Μενεγάκη και ο Μάκης Παντζόπουλος (ΦΩΤΟ)

Ντυμένοι casual έκαναν τις βόλτες του στο κέντρο της περιοχής και χάζευαν τις βιτρίνες
17/02/2018 - 17:19

Ελένη Μενεγάκη: "Εγώ τον έρωτα τον δοξάζω καθημερινά..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια η άποψή της για την μέρα του Αγίου Βαλεντίνου;
14/02/2018 - 13:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προς νέα κατεύθυνση οι έρευνες για το θάνατο της 46χρονης μετά τη νεκροτομή

Πως προέκυψαν τα τραύματά της και τα ερωτήματα που προκύπτουν μετά το πόρισμα

Αυτοί αναζητούνται για τα επεισόδια στο Μακάρειο Στάδιο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δημοσιεύει τις φωτογραφίες τους με σκοπό τον εντοπισμό τους

Πυκνή τροχαία κίνηση και αλλεπάλληλα ατυχήματα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Οι οδηγοί καλούνται όπως είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και συμμορφώνονται με τις υποδείξεις
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Πούτιν: Ο ισχυρός στρατός εγγυάται την ειρηνική ανάπτυξη της χώρας

"Όταν εξασθενούν εμφανίζονται απειλές και προκλήσεις τις οποίες δεν τις φανταζόμασταν"

Οι 28 χώρες της EE απευθύνουν έκκληση για εκεχειρία στην Ανατολική Γούτα

Η έντονη δήλωση στην οποία εκφράζεται θυμός για τον βομβαρδισμό στη Συρία

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 20:15ALPHA NEWS