Ψυχαγωγία

Η ξεκαρδιστική σάτιρα του Λούη για τις..πρωτότυπες συμβουλές μακροζωίας!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand-up comedian δίνει ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια φορά!

Στην εκπομπή «Όμορφη μέρα κάθε μέρα» ο ειδικός γεροντολόγος έδωσε κάποιες συμβουλές μακροζωίας στο κοινό για να νιώσουν ξανά νέοι και ο Λούης Πατσαλίδης δεν θα μπορούσε να αφήσει ασχολίαστες τις συγκεκριμένες… πρωτότυπες συμβουλές! Ο ειδικός συμβούλευσε το κοινό να κάνει αναπαράσταση των σειρών που βλέπει και τότε ο Λούης έκανε εικόνα την πεθερά του με κολάν και ξώπλατο!

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα από την σατιρική εκπομπή  «Λούης Night Show»:

Επόμενο άρθρο

Δούκισσα Νομικού: Μας δείχνει το... χριστουγεννιάτικο της δέντρο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία κάτω από το τεράστιο χριστουγεννιάτικο δέντρο και ο ενθουσιασμός του γιου της
17/11/2018 - 14:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

Ο Λούης προκάλεσε γνωστή πολιτικό να ρίξει "τακουνιά" στον...Νικοπολίδη(ΦΩΤΟ)

Η Αναπληρωματική Κυβερνητική Εκπρόσωπος, Κλέλια Βασιλείου αποδέχθηκε την πρόκληση
07/12/2018 - 12:34

Η αμηχανία των Μιχαήλ και Παππά όταν ο Λούης τους ζήτησε να φιληθούν(ΒΙΝΤΕΟ)

Το τηλεοπτικό ζευγάρι σε στενό μαρκάρισμα από τον Πατσαλίδη
06/12/2018 - 19:01

O Λούης "κοντράρει" πρωταθλήτρια της ρυθμικής και κερδίζει τις εντυπώσεις(ΦΩΤΟ)

Πατσαλίδης VS Χρυσταλένη Τρικωμίτη σε αγώνα με την Εθνική Ελλάδος του 2004
06/12/2018 - 12:01

H ατάκα της Δανάης Παππά για τον σύντροφό της που...σόκαρε τον Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ξεκαρδιστικό τρέιλερ του "Λούης Night Show" και όλα όσα θα γίνουν
06/12/2018 - 10:29

Λαμπερά show με εκπλήξεις για Χριστιάνα Αριστοτέλους και Λούη Πατσαλίδη!

Έρχονται τον Δεκέμβριο πιο γιορτινοί από ποτέ!
02/12/2018 - 17:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 23χρονο στην Πάφο για υποθέσεις κλοπών

Φέρεται να εμπλέκεται σε διαρρήξεις των τελευταίων 15 ημερών

Λεμεσός: "Τον έπιασαν στα πράσα" την ώρα που επιχειρούσε να κλέψει

Εξιχνιάζονται 6 διαφορετικές υποθέσεις με τη σύλληψη 60χρονου
Ελλάδα

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του
Διεθνή

Το χρονικό της αιματηρής επίθεσης στο κέντρο του Στρασβούργου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις νεκροί μετά από πυροβολισμούς σε Χριστουγεννιάτικη αγορά

Τρίτη σήραγγα της Χεζμπολάχ εντόπισε το Ισραήλ στα σύνορα με τον Λίβανο

Συνεχίζονται οι έρευνες για για εντοπισμό τούνελ που χρησιμοποιούν οι τρομοκράτες

Σκληρή αντιπαράθεση Τραμπ-Αντιπολίτευσης μπροστά στις κάμερες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρωτοφανείς σκηνές για το τείχος στα σύνορα...στο Οβάλ Γραφείο

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 10:15DEAL