Ψυχαγωγία

Η Υβόννη Μπόσνιακ με… κοντό ξανθό μαλλί! (ΦΩΤΟ)

Η Υβόννη Μπόσνιακ έβαλε την περούκα της και απέδειξε ότι ακόμα και με κοντό ξανθό μαλλί είναι μια κούκλα! Η σχεδιάστρια μόδας σε φωτογραφία μου μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους στο Instagram προσπάθησε να «αντιγράψει» το look της φίλης της Παυλίνας και όπως θα δείτε και στην πιο κάτω φωτογραφία της πάει πάρα πολύ και σίγουρα αν σκέφτεται να «υιοθετήσει» αυτό το look θα είναι το ίδιο εντυπωσιακή.

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε:

 

ybonni

 

Επόμενο άρθρο

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Η πρώτη εμφάνιση μετά το σοβαρό τροχαίο (ΦΩΤΟ)

Η κατάσταση της υγείας του και η επιστροφή στην δουλειά...
07/12/2018 - 14:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι προπονητές που δεν πρόλαβαν τα Χριστούγεννα

Τα Χριστούγεννα πλησιάζουν και οι μισές ομάδες άλλαξαν προπονητή
17/12/2018 - 18:15

Αν δεν αλλάξει, θα έχει σοβαρά προβλήματα

Το πρώτο ντέρμπι αιωνίων για τον Γιάννη Αναστασίου στον πάγκο της Ομόνοιας
11/12/2018 - 16:11

Αγνώριστη η Υβόννη Μπόσνιακ - Δείτε πως ήταν σε ηλικία 17 ετών! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από το παρελθόν με κοντό ξανθό μαλλί…
16/11/2018 - 09:11

Oι '' ανεβασμένοι'' της Ομόνοιας

Πνέει άνεμος αλλαγής που έχει αλλάξει την εικόνα πολλών παικτών
14/11/2018 - 17:59

Αντώνης Ρέμος: Δείτε πως του ευχήθηκε η κόρη του για την πρεμιέρα του!(ΦΩΤΟ)

Το γλυκό στιγμιότυπο με την μικρή Έλενα λίγες ώρες πριν την πρεμιέρα με την Βανδή...
10/11/2018 - 09:24

Ο Αντώνης Ρέμος αποκάλυψε την αλήθεια! Είναι η Υβόννη Μπόσνιακ... έγκυος;

Όσα δήλωσε στην συνέντευξη Τύπου με την Δέσποινα Βανδή
31/10/2018 - 09:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη ιδιοκτήτη περιπτέρου για αδασμοφορολόγητων καπνικών προϊόντων

Του επέβαλαν εξώδικο 7.300 ευρώ και κατέσχεσαν τα καπνικά προϊόντα

Βροχές σε όλη τη Κύπρο, διακοπές ρεύματος λόγω της κακοκαιρίας

Οι οδηγοί προτρέπονται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί  και να οδηγούν με χαμηλή ταχύτητα

Κατεχόμενα: Θα καταστρέφονται τα πυρομαχικά μετά τις ασκήσεις

Μετά από τον θάνατο 13χρονου που έσκασε η βόμβα στα χέρια του
Ελλάδα

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"
Διεθνή

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

Ο Λευκός Οίκος αδειάζει τον Τσαβούσογλου για την έκδοση Γκιουλέν

“Ο Πρόεδρος Τραμπ δεν δεσμεύτηκε στον Ερντογάν”

Γαλλία: Μετά τα "Κίτρινα Γιλέκα" έρχονται τα "Μπλε Γιλέκα"

Προκαλούν αίσθηση αφού δεν θα υπάρχουν...Αστυνομικοί για να τους κατευνάσουν

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ