Ψυχαγωγία

Ήβη Αδάμου:Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Η Ήβη Αδάμου μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Happy Day και ανάμεσα σε άλλα αναφέρθηκε στο νέο της ρόλο ως μανούλα ενώ αποκάλυψε πότε θα γίνει η βάφτιση και ο γάμος της με τον Μιχάλη Κουινέλη.  Η νεαρή τραγουδίστρια δεν αντέχει πολλές μέρες μακριά από την κόρη της και φροντίζει να την παίρνει σχεδόν παντού μαζί της ενώ για την καθημερινότητα της μετά τον ερχομό της κορούλας της δήλωσε:

 Έχω βοήθεια από τη μαμά και την πεθερά μου και μία κυρία εδώ στην Αθήνα..Η μικρή είναι παντού μαζί μου. Μόνο μία με δύο μέρες μπορώ μακριά της.. Είμαι cool μαμά, αλλά έχω και τις ανησυχίες μου

Όσον αφορά την βάφτιση είπε ότι θα γίνει πιο μετά αποκλείοντας το ενδεχόμενο να γίνει γάμος και βάφτιση την ίδια μέρα δηλώνοντας: 

Δε θα ήθελα γάμο και βάφτιση μαζί γιατί είναι πολύ κουραστικό, φαντάσου να κάνω δύο μυστήρια μαζί… Παναγία μου, όχι

 

 

Επόμενο άρθρο

Α.Κυριάκου:Ένας μήνας από τη γέννηση του γιου της! Τα συγκινητικά της λόγια-ΦΩΤΟ

Άντρεα και Γιώργος ζουν την πιο όμορφη περίοδο της ζωής τους..
09/11/2018 - 10:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λασκαράκη-Σουλτάτος: H αποκάλυψη για την συγκατοίκηση και τον... γάμο τους!

Όλες οι λεπτομέρειες για το επόμενο βήμα στην σχέση του ερωτευμένου ζευγαριού
06/11/2018 - 13:01

Η Γκουίνεθ Πάλτροου... νυφούλα - Δείτε πρώτη φορά φωτογραφίες από τον γάμο(ΦΩΤΟ)

Το ονειρικό νυφικό, ο γαμπρός και ο ξέφρενος γαμός μετά το μυστήριο
03/11/2018 - 13:30

Χριστίνα Μπόμπα: "Στον πρώτο μας χορό, ο Σάκης μου είπε το εξής..."

Η αποκάλυψη της για τα τρυφερά λόγια του συζύγου της και όσα δεν θα ξεχάσει από τον γάμο..
01/11/2018 - 14:58

Ορλάντο Μπλούμ - Κέιτι Πέρι: Μετά τον χωρισμό ήρθε.. ο γάμος!

Ο χωρισμός, η επανασύνδεση και η μεγάλη απόφαση να παντρευτούν…
26/10/2018 - 13:42

Τουρκοκυπριακός γάμος στην Ποταμιά μετά από 44 χρόνια (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσαν συγγενείς και φίλοι του ζευγαριού στην κάμερα του Alpha
21/10/2018 - 20:58

Ο Αντρέας Τσέλεπος και η Νατάσα Σχίζα βάφτισαν τη κόρη τους! (ΦΩΤΟ)

Το θεμα της βάφτισης, ο στολισμός, το όνομα που δόθηκε και η φωτογραφία με τη νονά
21/10/2018 - 17:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανησυχίες κομμάτων για την κατάσταση των δημοσίων νοσηλευτηρίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστολή στον Παγκύπριο Ιατρικό Σύλλογο απέστειλε ο Υπουργός Υγείας

Άνοιξε πληγές η ιστορία του Άλεξ, ένα παιδί με σύνδρομο Down (ΒΙΝΤΕΟ)

"Το κυπριακό σύστημα νοσεί", λέει χαρακτηριστικά η μητέρα του στην εκπομπή "24 ώρες"

55 χρόνια μετά άνοιξε ο δρόμος προς την κατεχόμενη Λεύκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην αντίπερα όχθη οι Τουρκοκύπριοι έστησαν γιορτή και φορώντας στεφάνια ελιάς
Ελλάδα

Αθήνα: Γυναίκα πήδηξε από τον 5ο όροφο για να σωθεί από τις φλόγες

Βρίσκεται διασωληνωμένη σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Ο Τσίπρας μπέρδεψε τους Παγκόσμιους Πολέμους και το Twitter το "γλεντά"

Καταιγίδα τιτιβισμάτων μετά τις δηλώσεις του Έλληνα Πρωθυπουργού ανήμερα της επετείου

Απειλεί την Ελλάδα ο πρώην αρχηγός του τουρκικού στρατού

"Αν η Ελλάδα επεκτείνει τα χωρικά της ύδατα θα πάρω το όπλο και θα πάω εναντίον της"
Διεθνή

Μεξικό: Συλλήψεις για την άγρια δολοφονία 22χρονης κόρης πολιτικού

Οι ανακριτές της υπόθεσης θεωρούν ότι έπεσε "θύμα παρεξήγησης"

Ναυάγιο με μετανάστες ανοικτά της δυτικής Τουρκίας

Πέντε άνθρωποι, μεταξύ των οποίων τρία παιδιά, έχασαν τη ζωή τους

Άγκυρα: Aπαράδεκτο να κατηγορείται o Eρντογάν για πολιτικά παιχνίδια

Τι αναφέρει η τουρκική προεδρία για την άγρια δολοφονία του δημοσιογράφου Τζαμάλ Κασόγκι

tv news

Η απροσδόκητη είδηση της εξέλιξης της υγείας του Νάσου, καταρρακώνει τη Μάρθα...

Ο Μιχάλης μπροστά σε μια απροσδόκητη συνάντηση «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Όλγα πέφτει αναίσθητη στο κελί της και μεταφέρεται εσπευσμένα στο νοσοκομείο..

Ο θάνατος του Στηβ κεραυνοβολεί την Αμαλία «To Τατουάζ» Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 12/11/2018 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ