Ψυχαγωγία

Το είδαμε και αυτό! - Η Κατερίνα Στικούδη σε... φέρετρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κατερίνα Στικούδη προκαλεί όπως κανένας άλλος τραγουδιστής στην ιστορία του ελληνικού τραγουδιού!

Η δημοφιλής τραγουδίστρια έβγαλε πριν από λίγες ώρες καινούργιο τραγούδι με τίτλο "Ενθάδε Κείται", στο οποίο στο πλαίσιο του βίντεο-κλιπ... κάνει την κηδεία της.

Η ίδια με αυτό τον τρόπο απαντά στους επικριτές της, οι οποίοι δηλώνουν ότι δεν έχει καλή φωνή, αυτοσαρκάζεται και προκαλεί! Ήδη έχει προκαλέσει σωρεία αρνητικών σχολίων αφού μάλιστα και το κοινό της απευθύνεται σε μικρό νεανικό κοινό.

Όσο για τους στίχους του τραγουδιού...

ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΛΗΡΑ ΣΑΓΟΝΙΑ ΦΟΡΑΝΕ ΓΛΩΣΣΕΣ ΠΛΑΤΙΝΑ

ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΤΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΙΚΟΥΔΗ

ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΔΕΝ ΤΡΟΜΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΕΙΜΩΝΕΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΤΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΟ ΧΩΜΑ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ Θ' ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ

Δείτε το νέο της τραγούδι της Κατερίνας Στικούδη. Προχωρημένο ή για να κλέψει τις εντυπώσεις;

 

Ζωή σε εμάς...

Επόμενο άρθρο

Ήβη Αδάμου: «Στην αρχή παθαίνεις ένα σοκ, είναι λογικό"

Η νέα ζωή στην Αλεξανδρούπολη αλλά και τα πρώτα της συναισθήματα όταν έμαθε τα ευχάριστα
26/01/2018 - 09:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Άγγελος Βότσης ερμηνεύει με την κιθάρα του "Το σπίτι που γεννήθηκα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Αφιερωμένο στην μαύρη επέτειο κατάληψης της γενέτειρας του Μόρφου
13/08/2018 - 18:42

Απολαυστικός Κλοπ: Τραγούδησε σε παμπ μαζί με οπαδούς της Λίβερπουλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα με τους φίλους των "reds" έγινε ο Γερμανός προπονητής της ομάδας
28/07/2018 - 15:52

Η «τρέλα» και η ανυπομονησία για την νέα Ομόνοια στην απόλυτη τους μορφή(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως ένας οπαδός της Ομόνοιας δείχνει την τρέλα του για την ομάδα του
18/07/2018 - 17:43

Οι Βραζιλιάνοι περιέφεραν το «φέρετρο» της Γερμανίας στους δρόμους (ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτοί που χάρηκαν περισσότερο από όλους τον αποκλεισμό της Γερμανίας είναι οι Βραζιλιάνοι
29/06/2018 - 10:13

Τον σκότωσε το...φέρετρο της μάνας του (ΒΙΝΤΕΟ)

Καρέ καρέ η στιγμή που το φέρετρο καταπλακώνει τον άτυχο άνδρα
18/06/2018 - 12:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε Αστυνομικό στη Λεμεσό για υπόθεση διαφθοράς

Για την ίδια υπόθεση συνελήφθησαν επίσης πατέρας και γιος

Καταζητούμενο πρόσωπο στην Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Τον αναζητεί η Αστυνομία για υπόθεση διάρρηξης αποθήκης και κλοπής

Μήπως είδατε τον 22χρονο Εμμανουήλ Άγγελο (ΦΩΤΟ)

Καταζητείται από την Αστυνομία για εμπρησμό, διάρρηξη και κατοχή όπλου
Ελλάδα

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις

Στους 95 οι νεκροί από την πυρκαγιά στο Μάτι

Κατέληξε ένας 63χρονος εγκαυματίας ο οποίος νοσηλευόταν διασωληνωμένος
Διεθνή

Γένοβα: Στους 22 οι νεκροί στα συντρίμμια της αερογέφυρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μάχη με το χρόνο δίνουν τα σωστικά συνεργεία για τον εντοπισμό επιζώντων

Ως τρομοκρατικό χτύπημα αντιμετωπίζεται το περιστατικό στο βρετανικό Κοινοβούλιο

Τραυματίες πεζοί από τη σύγκρουση αυτοκινήτου στα οδοφράγματα ασφαλείας

Επισκέφθηκε το Μάιο "μυστικά" και "εκτάκτως" την Αίγυπτο ο Νετανιάχου

Συζήτησε με τον Πρόεδρο της χώρας, Άμπντελ Φάταχ αλ Σίσι για πιθανή εκεχειρία στη Γάζα

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/08/2018 - 16:45ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ