Ψυχαγωγία

Το είδαμε και αυτό! - Η Κατερίνα Στικούδη σε... φέρετρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κατερίνα Στικούδη προκαλεί όπως κανένας άλλος τραγουδιστής στην ιστορία του ελληνικού τραγουδιού!

Η δημοφιλής τραγουδίστρια έβγαλε πριν από λίγες ώρες καινούργιο τραγούδι με τίτλο "Ενθάδε Κείται", στο οποίο στο πλαίσιο του βίντεο-κλιπ... κάνει την κηδεία της.

Η ίδια με αυτό τον τρόπο απαντά στους επικριτές της, οι οποίοι δηλώνουν ότι δεν έχει καλή φωνή, αυτοσαρκάζεται και προκαλεί! Ήδη έχει προκαλέσει σωρεία αρνητικών σχολίων αφού μάλιστα και το κοινό της απευθύνεται σε μικρό νεανικό κοινό.

Όσο για τους στίχους του τραγουδιού...

ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΛΗΡΑ ΣΑΓΟΝΙΑ ΦΟΡΑΝΕ ΓΛΩΣΣΕΣ ΠΛΑΤΙΝΑ

ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΤΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΙΚΟΥΔΗ

ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΔΕΝ ΤΡΟΜΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΕΙΜΩΝΕΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΤΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΟ ΧΩΜΑ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ Θ' ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ

Δείτε το νέο της τραγούδι της Κατερίνας Στικούδη. Προχωρημένο ή για να κλέψει τις εντυπώσεις;

 

Ζωή σε εμάς...

Επόμενο άρθρο

Ήβη Αδάμου: «Στην αρχή παθαίνεις ένα σοκ, είναι λογικό"

Η νέα ζωή στην Αλεξανδρούπολη αλλά και τα πρώτα της συναισθήματα όταν έμαθε τα ευχάριστα
26/01/2018 - 09:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νεφέλη Αντωνίου: Το κορίτσι που δεν μπορεί να μιλήσει αλλά... τραγουδά (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαγεύει το κοινό με την υπέροχη φωνή της κάθε φορά που βγαίνει στη σκηνή
07/09/2018 - 15:36

Η Κατερίνα Στικούδη παντρεύεται - Όλες οι λεπτομέρειες του γάμου!

Η ημερομηνία, η γαμήλια τελετή και το.... νυφικό της μητέρας της!
20/08/2018 - 10:38

Το καψόνι της Γιουβέντους στον Ρονάλντο στην... τελετή μύησης του (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρεμιέρα σήμερα για τον Ρονάλντο στον εκτός έδρας αγώνα της Γιουβέντους με την Κίεβο
18/08/2018 - 09:37

O Άγγελος Βότσης ερμηνεύει με την κιθάρα του "Το σπίτι που γεννήθηκα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Αφιερωμένο στην μαύρη επέτειο κατάληψης της γενέτειρας του Μόρφου
13/08/2018 - 18:42

Απολαυστικός Κλοπ: Τραγούδησε σε παμπ μαζί με οπαδούς της Λίβερπουλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα με τους φίλους των "reds" έγινε ο Γερμανός προπονητής της ομάδας
28/07/2018 - 15:52

Η «τρέλα» και η ανυπομονησία για την νέα Ομόνοια στην απόλυτη τους μορφή(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως ένας οπαδός της Ομόνοιας δείχνει την τρέλα του για την ομάδα του
18/07/2018 - 17:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ψάχνουν λύσεις για τα παιδικά καθίσματα στα λεωφορεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι προνοεί η νομοθεσία και ποια προβλήματα προκύπτουν μετά τη ψήφισή της

Επέστρεψαν πίσω στα καθήκοντά τους οι διαμαρτυρόμενοι στο αεροδρόμιο Πάφου

Γύρω στις 2,5 ώρες διήρκεσε η απεργία των εργαζομένων

Σε απεργία κατέρχονται μέλη εταιρείας στο αεροδρόμιο Πάφου

Διαμαρτύρονται για τις απολύσεις συναδέλφων τους
Ελλάδα

Παπανδρέου-Λιάνη: 30 χρόνια από το πιο διάσημο νεύμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κίνηση του Έλληνα πρωθυπουργού που επισημοποίησε τη σχέση τους

Στην 25χρονη Αγγελική ανήκει το ανθρώπινο κρανίο που βρέθηκε σε χωράφι (ΦΩΤΟ)

Η εξαφάνιση της νεαρής κοπέλας είχε δηλωθεί τον Ιούνιο του 2010

Συγκλονίζουν οι εικόνες από το ναυάγιο με μετανάστες ανοικτά της Κω (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρίγη συγκίνησης προκαλεί η εικόνα με τον διασώστη που γλιτώνει παιδάκι από βέβαιο θάνατο
Διεθνή

Έφηβος μαθητής απειλεί με όπλο τη δασκάλα του εν ώρα μαθήματος (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα καταγράφηκαν σε ερασιτεχνικό βίντεο και η κατηγορία που αντιμετωπίζει

Βερολίνο: Η ΠΓΔΜ βρίσκεται ένα βήμα πιο κοντά στην ένταξη της στην ΕΕ

Η γερμανική κυβέρνηση χαιρέτισε σήμερα την έκβαση της ψηφοφορίας στο Κοινοβούλιο

Το κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης κατέγραψε το σωσία του Κασόγκι; (ΦΩΤΟ)

Συνεχίζεται ο σάλος με την εξαφάνιση και τη πιθανή δολοφονία του δημοσιογράφου

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/10/2018 - 17:40DEAL