Ψυχαγωγία

Το είδαμε και αυτό! - Η Κατερίνα Στικούδη σε... φέρετρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κατερίνα Στικούδη προκαλεί όπως κανένας άλλος τραγουδιστής στην ιστορία του ελληνικού τραγουδιού!

Η δημοφιλής τραγουδίστρια έβγαλε πριν από λίγες ώρες καινούργιο τραγούδι με τίτλο "Ενθάδε Κείται", στο οποίο στο πλαίσιο του βίντεο-κλιπ... κάνει την κηδεία της.

Η ίδια με αυτό τον τρόπο απαντά στους επικριτές της, οι οποίοι δηλώνουν ότι δεν έχει καλή φωνή, αυτοσαρκάζεται και προκαλεί! Ήδη έχει προκαλέσει σωρεία αρνητικών σχολίων αφού μάλιστα και το κοινό της απευθύνεται σε μικρό νεανικό κοινό.

Όσο για τους στίχους του τραγουδιού...

ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΛΗΡΑ ΣΑΓΟΝΙΑ ΦΟΡΑΝΕ ΓΛΩΣΣΕΣ ΠΛΑΤΙΝΑ

ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΤΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΙΚΟΥΔΗ

ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΔΕΝ ΤΡΟΜΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΕΙΜΩΝΕΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΤΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΟ ΧΩΜΑ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ Θ' ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ

Δείτε το νέο της τραγούδι της Κατερίνας Στικούδη. Προχωρημένο ή για να κλέψει τις εντυπώσεις;

 

Ζωή σε εμάς...

Επόμενο άρθρο

Ήβη Αδάμου: «Στην αρχή παθαίνεις ένα σοκ, είναι λογικό"

Η νέα ζωή στην Αλεξανδρούπολη αλλά και τα πρώτα της συναισθήματα όταν έμαθε τα ευχάριστα
26/01/2018 - 09:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Παπακαλιάτης μαθαίνει σε παιδιά της Αφρικής το "κοκοράκι" και συγκινεί(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον γνωστό ηθοποιό και σκηνοθέτη να διασκεδάζει σε αποστολή με την Action Aid
16/02/2018 - 13:22

Εριλένα Πελαγία: Πώς από φάλτσα έγινε... αηδόνι του πενταγράμμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Εριλένα Πελαγία έγινε... τραγουδίστρια - "Μάτωσε το πεντάγραμμο"
13/02/2018 - 16:11

Έξαλλη η Κατερινά Στικούδη ξεσπάσε με αφορμή τα σχόλια για το «Ενθάδε Κείται»

"Για μένα μπορείτε να γράφετε ό,τι θέλετε. Όχι όμως για την οικογένειά μου"
07/02/2018 - 14:36

O γιός του Λούη "εισέβαλε" στην εκπομπή του μπαμπά του ως...τραγουδιστής(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το γλυκό απόσπασμα που ο μικρός Ιωάννης τραγουδά το "Αηδόνι"
27/01/2018 - 16:35

Ο Πρόεδρος Αναστασιάδης τραγουδά Χατζή (BINTEO)

Δημοσιογράφους και λειτουργούς των Μέσων Ενημέρωσης δεξιώθηκε ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας
11/12/2017 - 20:55

Φρόντισε να αφήσει κληρονομιά πριν "φύγει" η Αρλέτα

Κυκλοφόρησε το πρώτο από τα 13 τραγούδια που ηχογραφούσε τα τελευταία χρόνια
29/11/2017 - 13:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προς νέα κατεύθυνση οι έρευνες για το θάνατο της 46χρονης μετά τη νεκροτομή

Πως προέκυψαν τα τραύματά της και τα ερωτήματα που προκύπτουν μετά το πόρισμα

Αυτοί αναζητούνται για τα επεισόδια στο Μακάρειο Στάδιο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δημοσιεύει τις φωτογραφίες τους με σκοπό τον εντοπισμό τους

Πυκνή τροχαία κίνηση και αλλεπάλληλα ατυχήματα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Οι οδηγοί καλούνται όπως είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και συμμορφώνονται με τις υποδείξεις
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Πούτιν: Ο ισχυρός στρατός εγγυάται την ειρηνική ανάπτυξη της χώρας

"Όταν εξασθενούν εμφανίζονται απειλές και προκλήσεις τις οποίες δεν τις φανταζόμασταν"

Οι 28 χώρες της EE απευθύνουν έκκληση για εκεχειρία στην Ανατολική Γούτα

Η έντονη δήλωση στην οποία εκφράζεται θυμός για τον βομβαρδισμό στη Συρία

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 20:15ALPHA NEWS