Ψυχαγωγία

Το είδαμε και αυτό! - Η Κατερίνα Στικούδη σε... φέρετρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κατερίνα Στικούδη προκαλεί όπως κανένας άλλος τραγουδιστής στην ιστορία του ελληνικού τραγουδιού!

Η δημοφιλής τραγουδίστρια έβγαλε πριν από λίγες ώρες καινούργιο τραγούδι με τίτλο "Ενθάδε Κείται", στο οποίο στο πλαίσιο του βίντεο-κλιπ... κάνει την κηδεία της.

Η ίδια με αυτό τον τρόπο απαντά στους επικριτές της, οι οποίοι δηλώνουν ότι δεν έχει καλή φωνή, αυτοσαρκάζεται και προκαλεί! Ήδη έχει προκαλέσει σωρεία αρνητικών σχολίων αφού μάλιστα και το κοινό της απευθύνεται σε μικρό νεανικό κοινό.

Όσο για τους στίχους του τραγουδιού...

ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΛΗΡΑ ΣΑΓΟΝΙΑ ΦΟΡΑΝΕ ΓΛΩΣΣΕΣ ΠΛΑΤΙΝΑ

ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΤΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΙΚΟΥΔΗ

ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΔΕΝ ΤΡΟΜΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΕΙΜΩΝΕΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΤΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΟ ΧΩΜΑ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ Θ' ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ

Δείτε το νέο της τραγούδι της Κατερίνας Στικούδη. Προχωρημένο ή για να κλέψει τις εντυπώσεις;

 

Ζωή σε εμάς...

Επόμενο άρθρο

Ήβη Αδάμου: «Στην αρχή παθαίνεις ένα σοκ, είναι λογικό"

Η νέα ζωή στην Αλεξανδρούπολη αλλά και τα πρώτα της συναισθήματα όταν έμαθε τα ευχάριστα
26/01/2018 - 09:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τραγούδι-πρόκληση για την Κύπρο από τον Tus- Η λύση και οι Τουρκάλες...(BINTEO)

Τα κατεχόμενα, οι Τουρκάλες και οι ποικίλες αντιδράσεις - Κύπριοι ζητούν να κατέβει
23/05/2018 - 10:38

Eurovision: Ανεβάζει την ψυχολογία όλης της χώρας

H ψυχική ικανοποίηση όσων την βλέπουν
17/05/2018 - 09:22

Δακρύσαμε με το νέο τραγούδι για τον Αρσέν Βενγκέρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Γιατί του αξίζει: Goodbye my Wenger, Goodbye my friend
26/04/2018 - 15:23

Το νέο τραγούδι του Ανδρέα Λέοντα σε πρώτη μετάδοση... (ΒΙΝΤΕΟ)

"Και πέφτω στα πατώματα"... Ακούστε τη νέα επιτυχία του Κύπριου τραγουδιστή
13/04/2018 - 17:03

Η Κατερίνα Στικούδη πήρε επιτέλους το δίπλωμα οδήγησης στα....32!

Δείτε την φωτογραφία που ανέβασε αμέσως μετά το τεστ και το μήνυμα που έστειλε
05/04/2018 - 12:21

Νεφέλη Αντωνίου: Κόντρα στα παιχνίδια της μοίρας, μαγεύει με τη φωνή της ΒΙΝΤΕΟ

Η 18χρονη που πάσχει απο νοητική υστέρηση και "μαγεύει" με το ταλέντο της στο τραγούδι
07/03/2018 - 11:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυξημένα τα επίπεδα σκόνης στην ατμόσφαιρα

Έρχεται πτώση της θερμοκρασίας, βροχές και καταιγίδες σύμφωνα με τη Μετεωρολογική Υπηρεσία

Διάλογος μεταξύ της Υπουργού Εργασίας και Εθελοντικών Οργανώσεων/ΜΚΟ

Η Ζέτα Αιμιλιανίδου συνεχάρη τις οργανώσεις για το έργο που επιτελούν

Οι κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στη Λάρνακα ενόψει της Γιορτής του Κατακλυσμού

Ο Δήμος Λάρνακας ενημερώνει ότι η παράνομη στάθμευση θα καταγγέλλεται
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: Η Ελλάδα προστατεύει και δίνει άσυλο σε πραξικοπηματίες

"Καταδικάζουμε εντόνως αυτή την απόφαση που προσβάλει τη συνείδηση του τουρκικού έθνους"

Νεκρή εντοπίστηκε γυναίκα στην αυλή του σπιτιού της στη Μάνδρα

Φαίνεται να της έστησαν ενέδρα θανάτου και την πυροβόλησαν στο κεφάλι

Ελλάδα: Ένας νεκρός μετά από πτώση οχήματος σε στάση λεωφορείου (ΦΩΤΟ)

Στο όχημα επέβαινε και η 9χρονη κόρη του οδηγού, η οποία τραυματίστηκε
Διεθνή

Έτσι προσπέρασαν οι εξελίξεις τον Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

Πώς ο Τούρκος Πρόεδρος πέτυχε ακριβώς το αντίθετο προκηρύσσοντας τις εκλογές

Κατεδάφισε τις σήραγγες των πυρηνικών δοκιμών της η Βόρεια Κορέα

Πρόκειται για μια κίνηση καλής θέλησης και προσπάθεια μείωσης των περιφερειακών εντάσεων

Στόχος τζιχαντιστή ο 4χρονος πρίγκιπας Τζορτζ

"Δεν θα αφήσουμε ούτε τη βασιλική οικογένεια" ανάρτησε στα social media

tv news

Η Όλγα με την Νικόλ έρχονται σε ρήξη με μήλον της έριδος, τον Στέφανο!

Η Τατιάνα ανακαλύπτει κάτι που αλλάζει όλα τα δεδομένα... Πέμπτη: Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Η Λατάνια στο σπίτι της Μένης για κατασκοπεία με διαταγές Αιμιλίας και Δαμιανού

Ο Αγγέλου ξυπνάει από το κώμα... Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/05/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ