Ψυχαγωγία

Εικόνες που σοκάρουν - Επιτέθηκαν με σφυριά στον Νάσο Γουμενίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Δύο άγνωστοι επιτέθηκαν με σφυριά στον γνωστό δημοσιογράφο Νάσο Γουμενίδη, ενώ βρισκόταν μέσα στο αυτοκίνητό του στην λεωφόρο Κηφισίας, χθες το απόγευμα, λίγο πριν τις 17:00.

Λίγο μετά την αποχώρησή του από τα στούντιο της εκπομπή «Αποκαλυπτικά», ο δημοσιογράφος κατευθυνόταν προς το σπίτι του, όταν δέχτηκε την επίθεση. Ο δημοσιογράφος ανέβασε ένα βίντεο αμέσως μετά την επίθεση, στο προσωπικό του προφίλ στo Facebook, στο οποίο περιγράφει  λεπτομερώς την επίθεση που δέχθηκε. Ο εικόνες από το βίντεο σοκάρουν.


«Δέχθηκα επίθεση. Είμαι γεμάτος αίματα. Ήταν δύο άγνωστοι, ένας με μηχανή και ένας ακόμη. Με χτύπησαν αρκετά, τραυματίστηκε το χέρι μου. Προφανώς κάποιοι άνθρωποι δεν θέλουν τη δημοσιογραφία που παράγω, αλλά δεν θα σταματήσω. Προφανώς κάποιοι έχουν  μάθει να λύνουν έτσι τις διαφορές του. Μου έσπασαν το τζάμι και με χτύπησαν πολύ άσχημα. Εύχομαι να είναι το τελευταίο περιστατικό», δήλωσε ο Νάσος Γουμενίδης

Λίγο αργότερα μίλησε τηλεφωνικά και ο Νάσος Γουμενίδης στην εκπομπή, ο οποίος κατήγγειλε δυο άτομα με μηχανή και έκανε λόγο για εκφοβισμό. Παράλληλα ο δημοσιογράφος ανέφερε πως είδε τους δράστες και ότι έχει τραυματιστεί, ενώ θα υποβάλλει μήνυση κατά αγνώστων.

Την επίθεση σχολίασε μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Facebook και η Μίνα Αρναούτη, με την οποία ο γνωστός δημοσιογράφος έχει ασχοληθεί όσο λίγοι με την υπόθεση Παντελίδ,  με την ίδια να αντιδρά πολλές φορές στα όσα έχει γράψει και έχει πει ο δημοσιογράφος.

Η ίδια λίγα λεπτά μετά την είδηση της επίθεσης, η Μίνα Αρναούτη έγραψε με χιούμορ στον προσωπικό της λογαριασμό: «Ήμουν σπίτι και μαγείρευα !!!», υπονοώντας πως δεν τον χτύπησε εκείνη,  ενώ μερικές ώρες αργότερα, η 31χρονη συνέχισε, γράφοντας: «Αύριο θα πάω στο σημείο που έγινε η δολοφονική επίθεση και θα κάνω αυτοψία ! Δεν θα περάσει αυτό!!! #νασο_θα_τους_βρουμε_μαζι».

1

2

Επόμενο άρθρο

"Έφυγε" από τη ζωή η πρώτη νικήτρια της Εurovision

Έφυγε πλήρης ημερών σε ηλικία 94 ετών
25/03/2018 - 11:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νέο ξέσπασμα από την Μίνα Αρναούτη - Η απάντηση σε όσους την αμφισβητούν! (ΦΩΤΟ)

"Ακούω ότι υπάρχουν διάφορα σχόλια ότι με χρίσανε δημοσιογράφο…"
17/07/2018 - 11:16

Aπαγόρευσαν με εξώδικο στην Μίνα Αρναούτη να ξαναπεί το όνομα..."Παντελίδης"

Η οικογένεια του τραγουδιστή κινήθηκε νομικά για την τηλεοπτική παρουσία της δημοσιογράφου
17/06/2018 - 11:40

Η Μίνα Αρναούτη στην πρώτη της τηλεοπτική εμφάνιση ως...πανελίστρια(ΒΙΝΤΕΟ)

Το άγχος, η παρουσία της και όλα όσα ανέφερε στην έναρξη της εκπομπής "Αποκαλύψεις"
09/06/2018 - 14:02

Η Μίνα Αρναούτη σε πάνελ τηλεοπτικής εκπομπής - Όλες οι λεπτομέρειες...(ΦΩΤΟ)

Η συνεπιβάτις του Παντελή Παντελίδη σε νέο επαγγελματικό βήμα
06/06/2018 - 11:32

Μ. Αρναούτη:Δείτε πως απαντά όταν φαν της ζητά να του στείλει γυμνές φωτογραφίες

Aκόμα και σήμερα, ο θάνατος του Παντελίδη την ακολουθεί, δύο χρόνια μετά
16/05/2018 - 17:46

Μίνα Αρναούτη: Η φωτογραφία με τον Παντελή Παντελίδη και η αντίδρασή της

Δύο χρόνια μετά μπαινοβγαίνει στα νοσοκομεία και δέχεται μηνύματα για το μοιραίο τροχαίο
24/03/2018 - 09:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι ισχυρίζεται ο 35χρονος απαγωγέας των δυο μαθητών από το σχολείο στις Καμάρες

Στο μικροσκόπιο, ηλεκτρονικοί υπολογιστές και τεκμήρια από το διαμέρισμα όπου συνελήφη

Συνελήφθη στα κατεχόμενα ο διαβόητος καταζητούμενος Οσμάν Αϊντενίζ

Ήταν στη λίστα των 10 πιο περιζήτητων εγκληματιών στην Κύπρο της Βρετανίας

Σοβαρός τραυματισμός 56χρονου επιστάτη σε εργατικό ατύχημα στην Πάφο

Έπεσε από ύψος τριών μέτρων και διακομίστηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ μετά από επίθεση

Όπως καταγγέλλει ο ίδιος, τον χτύπησαν μέλη της ακροδεξιάς οργάνωσης

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί
Διεθνή

Κάλεσμα Ερντογάν για επίλυση δυνητικών προβλημάτων στην Ανατολική Μεσόγειο

Οι επικρίσεις του Τούρκου Προέδρου για τα Ηνωμένα Έθνη στη Γενική Συνέλευση

Ο Ερντογάν σηκώθηκε και έφυγε ενώ μιλούσε ο Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμφανέστατη η ρήξη στις σχέσεις ΗΠΑ-Τουρκίας

Επίθεση Τραμπ στο Ιράν από το βήμα της Γενικής Συνέλευσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι είπε που προκάλεσε γέλια στους παρευρισκόμενους

tv news

Η Μάρθα κάνει μια πρόταση στη Μαρίνα για να εκδικηθεί για όλα όσα έχει περάσει….

Για να γίνει όμως η Μαρίνα πρέπει να πεθάνει…«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» κάνει πρεμιέρα την Πέμπτη στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα κωμική σειρά έρχεται να μας θεραπεύσει! Με τους Δημήτρη Σταρόβα,Χριστόδουλο Μαρτά..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/09/2018 - 21:15ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ