Ψυχαγωγία

Εικόνες που σοκάρουν - Επιτέθηκαν με σφυριά στον Νάσο Γουμενίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Δύο άγνωστοι επιτέθηκαν με σφυριά στον γνωστό δημοσιογράφο Νάσο Γουμενίδη, ενώ βρισκόταν μέσα στο αυτοκίνητό του στην λεωφόρο Κηφισίας, χθες το απόγευμα, λίγο πριν τις 17:00.

Λίγο μετά την αποχώρησή του από τα στούντιο της εκπομπή «Αποκαλυπτικά», ο δημοσιογράφος κατευθυνόταν προς το σπίτι του, όταν δέχτηκε την επίθεση. Ο δημοσιογράφος ανέβασε ένα βίντεο αμέσως μετά την επίθεση, στο προσωπικό του προφίλ στo Facebook, στο οποίο περιγράφει  λεπτομερώς την επίθεση που δέχθηκε. Ο εικόνες από το βίντεο σοκάρουν.


«Δέχθηκα επίθεση. Είμαι γεμάτος αίματα. Ήταν δύο άγνωστοι, ένας με μηχανή και ένας ακόμη. Με χτύπησαν αρκετά, τραυματίστηκε το χέρι μου. Προφανώς κάποιοι άνθρωποι δεν θέλουν τη δημοσιογραφία που παράγω, αλλά δεν θα σταματήσω. Προφανώς κάποιοι έχουν  μάθει να λύνουν έτσι τις διαφορές του. Μου έσπασαν το τζάμι και με χτύπησαν πολύ άσχημα. Εύχομαι να είναι το τελευταίο περιστατικό», δήλωσε ο Νάσος Γουμενίδης

Λίγο αργότερα μίλησε τηλεφωνικά και ο Νάσος Γουμενίδης στην εκπομπή, ο οποίος κατήγγειλε δυο άτομα με μηχανή και έκανε λόγο για εκφοβισμό. Παράλληλα ο δημοσιογράφος ανέφερε πως είδε τους δράστες και ότι έχει τραυματιστεί, ενώ θα υποβάλλει μήνυση κατά αγνώστων.

Την επίθεση σχολίασε μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Facebook και η Μίνα Αρναούτη, με την οποία ο γνωστός δημοσιογράφος έχει ασχοληθεί όσο λίγοι με την υπόθεση Παντελίδ,  με την ίδια να αντιδρά πολλές φορές στα όσα έχει γράψει και έχει πει ο δημοσιογράφος.

Η ίδια λίγα λεπτά μετά την είδηση της επίθεσης, η Μίνα Αρναούτη έγραψε με χιούμορ στον προσωπικό της λογαριασμό: «Ήμουν σπίτι και μαγείρευα !!!», υπονοώντας πως δεν τον χτύπησε εκείνη,  ενώ μερικές ώρες αργότερα, η 31χρονη συνέχισε, γράφοντας: «Αύριο θα πάω στο σημείο που έγινε η δολοφονική επίθεση και θα κάνω αυτοψία ! Δεν θα περάσει αυτό!!! #νασο_θα_τους_βρουμε_μαζι».

1

2

Επόμενο άρθρο

"Έφυγε" από τη ζωή η πρώτη νικήτρια της Εurovision

Έφυγε πλήρης ημερών σε ηλικία 94 ετών
25/03/2018 - 11:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Aπαγόρευσαν με εξώδικο στην Μίνα Αρναούτη να ξαναπεί το όνομα..."Παντελίδης"

Η οικογένεια του τραγουδιστή κινήθηκε νομικά για την τηλεοπτική παρουσία της δημοσιογράφου
17/06/2018 - 11:40

Η Μίνα Αρναούτη στην πρώτη της τηλεοπτική εμφάνιση ως...πανελίστρια(ΒΙΝΤΕΟ)

Το άγχος, η παρουσία της και όλα όσα ανέφερε στην έναρξη της εκπομπής "Αποκαλύψεις"
09/06/2018 - 14:02

Η Μίνα Αρναούτη σε πάνελ τηλεοπτικής εκπομπής - Όλες οι λεπτομέρειες...(ΦΩΤΟ)

Η συνεπιβάτις του Παντελή Παντελίδη σε νέο επαγγελματικό βήμα
06/06/2018 - 11:32

Μ. Αρναούτη:Δείτε πως απαντά όταν φαν της ζητά να του στείλει γυμνές φωτογραφίες

Aκόμα και σήμερα, ο θάνατος του Παντελίδη την ακολουθεί, δύο χρόνια μετά
16/05/2018 - 17:46

Μίνα Αρναούτη: Η φωτογραφία με τον Παντελή Παντελίδη και η αντίδρασή της

Δύο χρόνια μετά μπαινοβγαίνει στα νοσοκομεία και δέχεται μηνύματα για το μοιραίο τροχαίο
24/03/2018 - 09:04

Συνεχίζεται ο γολγοθάς της Μίνας Αρναούτη - Έκανε σήμερα το 13ο χειρουργείο

Η φωτογραφία από το δωμάτιο του νοσοκομείου και το τρυφερό μήνυμα για την μανούλα της
21/02/2018 - 17:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κων/πολη: Ο Alpha συνάντησε Έλληνες που ζουν στην "Πόλη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τηλεοπτικό συνεργείο κατέγραψε εικόνες συγκίνησης στον Πατριαρχικό Ναό Αγίου Γεωργίου

Λεμεσός: Υπό μερικό έλεγχο τέθηκε η πυρκαγιά στη Μονή

Στη μάχη με τις φλόγες ρίχθηκαν επίγεια και εναέρια μέσα

Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα για τις Παγκύπριες Εξετάσεις

Οι βαθμολογίες των υποψηφίων έχουν αναρτηθεί στη σελίδα του Υπουργείου Παιδείας
Ελλάδα

Επεισόδια και χημικά έξω από τα γραφεία των ΑΝΕΛ στη Θεσσαλονίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

Σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια πορείας διαμαρτυρίας πολιτών για τη συμφωνία των Πρεσπών

Θεσσαλονίκη: Νέο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία

Πορεία διαμαρτυρίας στα προξενεία των ΗΠΑ, ΠΓΔΜ και τα γραφεία ΣΥΡΙΖΑ και ΑΝΕΛ

Στην φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας

Πως ανταπαντά στο βαρύτατο κατηγορητήριο που συντάχθηκε σε βάρος του
Διεθνή

Τουρκικές εκλογές: Νίκη Ερντογάν-ΑΚΡ ενώ φωνάζει η αντιπολίτευση

Η δραματική εκλογή από το πρώτο γύρο, οι αλλαγές στη βουλή και το "Μην αφήσετε τις κάλπες"

Ισχυρότερη, πλουσιότερη και δικαιότερη Τουρκία υπόσχεται ο Ερντογάν

"Δώσαμε μαθήματα δημοκρατίας σε όλο τον κόσμο"

Κων/πολη: Η παρουσία του Alpha προκάλεσε "θερμό" επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο υποστηρικτές του Ταγίπ Ερντογάν παραλίγο να "πιαστούν" στα χέρια

tv news

Η Μαρίνα μαγειρεύει συνεχώς ό,τι ζητήσει η έγκυος πια φίλη της, η Σάντρα...

Ο Ηλίας αρχίζει να ζηλεύει και να αρχίζει τη "μουρμούρα"… Δευτέρα: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα περνάει ένα μεγάλο σοκ από τις διευκρινήσεις του Σέκερη για τον Τόνυ..

Την διακίνηση όπλων από τη ναυτιλιακή εταιρία Νίβεν.. Δευτέρα: Nέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ