Ψυχαγωγία

Είναι επίσημο! Η Νατάσα Μποφίλιου παντρεύεται... (ΦΩΤΟ)

Η Νατάσα Μποφίλιου ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας...

Η δημοφιλής τραγουδίστρια θα ντυθεί στα λευκά και επισήμως και θα ενωθεί με τα ιερά δεσμά του γάμου στις 15 Σεπτεμβρίου. Μαζί με τον σύντροφό της, Χρήστο Κορτσέλη, δημοσίευσαν την αναγγελία του γάμου τους σε εφημερίδα και ξεκίνησαν τις διαδικασίες για το μυστήριο σε λιγότερο από δυο μήνες από σήμερα.

Δείτε την αναγγελία γάμου και όλες τις λεπτομέρειες

δ

Η τραγουδίστρια και το στέλεχος της δισκογραφικής εταιρείας Feelgood συγκατοικούν ενώ ήδη αρραβωνιασμένοι. Δείτε τον άνθρωπο που της έκλεψε την καρδιά.

μπο

ελε

Επόμενο άρθρο

Η εντυπωσιακή πρόταση γάμου στην Έλια Ιωαννιδου σε... πίστα αυτοκινήτων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνηση, η ανθοδέσμη και τα χειροκροτήματα.... - Δείτε τον σύντροφό της!
21/07/2018 - 16:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ρέμος-Μπόσνιακ: Αυτό είναι το προσκλητήριο του... μυστικού γάμου τους!(ΦΩΤΟ)

Όλες οι πληροφορίες και τα επτασφράγιστα μυστικά
23/07/2018 - 12:28

Τανιμανίδης – Μπόμπα: Το μπάτσελορ πάρτι και οι προετοιμασίες του γάμου τους

Δείτε τι δηλώνουν οι φίλοι τους, που ανέλαβαν το τελευταίο τους πάρτυ ως εργένηδες
15/07/2018 - 16:04

O Kωνσταντίνος Αργυρός πάντρεψε την... τρίδυμη αδερφή του (ΦΩΤΟ)

Η νύφη, οι φωτογραφίες με τα αδέρφια του και ο γάμος
09/07/2018 - 12:01

Τούρτα-υπερπαραγωγή 12 ορόφων έκλεψε τις εντυπώσεις σε κυπριακό γάμο(ΦΩΤΟ)

Ο γαμπρός έφτιαξε την τούρτα με τα χεράκια του για τη γυναίκα της ζωής του
08/07/2018 - 13:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ερήμωσε" η Λευκωσία εν όψει των Αυγουστιάτικων διακοπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνουν οι πολίτες που έμειναν στην πρωτεύουσα στην κάμερα του Alpha

Κομισιόν: Από "κόσκινο" η χορήγηση βίζας σε μη Ευρωπαίους πολίτες (ΒΙΝΤΕΟ)

Εξονυχιστικοί οι έλεγχοι λόγω της εισροής "βρώμικου χρήματος" στην Ευρώπη

Διάσωση 19χρονης στο Κάβο Γκρέκο στην Αγία Νάπα

Έπεσε στη θάλασσα από ύψος στη τοποθεσία Θαλασσινές Σπηλιές (Παλάθκια)
Ελλάδα

Ελεύθεροι οι δύο Έλληνες Στρατιωτικοί που κρατούνταν στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλέξης Τσίπρας: "Άγγελε, και Δημήτρη, καλή πατρίδα, και καλή λευτεριά"

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις
Διεθνή

Εκουαδόρ: 24 νεκροί και 19 τραυματίες από συντριβή λεωφορείου με αυτοκίνητο

Ανάμεσα στα θύματα βρίσκονται και δύο μικρά παιδιά

Γένοβα: Στους 35 οι νεκροί στα συντρίμμια της αερογέφυρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η μάχη για τον εντοπισμό επιζώντων από τα σωστικά συνεργεία και το μήνυμα Αναστασιάδη

Ως τρομοκρατικό χτύπημα αντιμετωπίζεται το περιστατικό στο βρετανικό Κοινοβούλιο

Τραυματίες πεζοί από τη σύγκρουση αυτοκινήτου στα οδοφράγματα ασφαλείας

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/08/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ