Ψυχαγωγία

Είναι γεγονός... Η Πάολα και οι Πυξ - Λαξ κυκλοφόρησαν μαζί τραγούδι(ΒΙΝΤΕΟ)

Η μουσική ανατροπή της χρονιάς είναι γεγονός...

Κανένας δεν περίμενε ότι η Πάολα και το συγκρότημα Πυξ-Λαξ  θα μπορέσουν να βρεθούν στα ίδια μουσικά μονοπάτια και ενώσουν τις φωνές τους, κυκλοφορώντας διασκευάζοντας ένα τραγούδι, από τις πρόσφατες επιτυχίες τους, "Το Άσπρο Μου Πουκάμισο".

Η συνεργασία είναι δημιούργημα της Panik Oxygen και ανακοινώθηκε πρώτη φορά στην συναυλία του συγκροτήματος στο Θέατρο Βράχων την Κυριακή.


«Το Άσπρο Μου Πουκάμισο» είναι ένα από τα τραγούδια που περιέχονται στον τελευταίο δίσκο των Πυξ Λαξ και έγινε σύντομα μεγάλη ραδιοφωνική επιτυχία. Το τραγούδι είναι πιο γεγονός και ηχογραφημένο.

Ακούστε τη νέα συνεργασία που κανείς δεν περίμενε

Επόμενο άρθρο

Ελένη Φουρέιρα: Ακύρωσε τις εμφανίσεις της σε νυχτερινό μαγαζί - Μάθετε τον λόγο

Η αγαπημένη τραγουδίστρια μιλά για την απόφαση που πήρε!
25/09/2018 - 11:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Πάολα αποκάλυπτει την... εμμονή της!

Η "τρέλα" της και όσα δήλωσε για το νέο της σύντροφο...
14/12/2018 - 09:40

Πάολα: Οι δηλώσεις μετά την αποχώρηση του Παπαδόπουλου από το σχήμα με τον Νοτη

Μιλά πρώτη φορά για την ξαφνική αποχώρηση του Κύπριου τραγουδιστή...
13/12/2018 - 09:56

Γιώργος Παπαδόπουλος:Ξεσπά κατά του Σφακιανάκη και αποχωρεί από το σχήμα(ΦΩΤΟ)

"Αποχωρώ με λύπη, είχε δίκιο τελικά η Δέσποινα Βανδή..."
06/12/2018 - 17:12

Η Πάολα χώρισε τον άντρα της και ερωτεύτηκε έναν...25άρη - Όλες οι λεπτομέρειες!

Η γνωστή τραγουδίστρια πλέει σε πελάγη ευτυχίας
28/09/2018 - 09:45

Ξανά ερωτευμένη η Πάολα!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά τον χωρισμό της η Πάολα βρήκε ξανά τον έρωτα..
27/09/2018 - 15:12

Χώρισε η Πάολα μετά από έξι χρόνια σχέσης!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη για την προσωπική της ζωή και το τέλος της σχέσης της...
26/09/2018 - 11:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κραυγή απόγνωσης ενοίκων πολυκατοικίας στο κέντρο της Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνουν οι ένοικοι στη κάμερα του Alpha για τις δύσκολες ημέρες που ζουν

Ικανοποιημένη η ΠΑΣΥΚΙ για τις υπερωριακές αποζημιώσεις των γιατρών

Εντός των προσεχών ημερών υπογραφή συμφωνίας από τα εμπλεκόμενα μέρη

Παρέδωσε τα ηνία του ΚΣΕΔ ο Αρχιπλοίαρχος Κώνσταντίνος Φυτιρής (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δείτε το συγκινητικό φιλμάκι που ετοίμασε το προσωπικό του Κέντρο με τη δράση του Διοικητή
Ελλάδα

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"
Διεθνή

Ο "ύμνος" των Κίτρινων Γιλέκων που έγινε viral (ΒΙΝΤΕΟ)

Χτύπησε μισό εκατομμύριο προβολές μέσα σε μια μόλις ημέρα

Έκλεψε εκατοντάδες λουκάνικα από Christmas Market της Γερμανίας

Διαπίστωσαν ότι εξαφανίστηκαν οκτώ μεγάλα κιβώτια με λουκάνικα

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ