Ψυχαγωγία

Είναι γεγονός... Η Πάολα και οι Πυξ - Λαξ κυκλοφόρησαν μαζί τραγούδι(ΒΙΝΤΕΟ)

Η μουσική ανατροπή της χρονιάς είναι γεγονός...

Κανένας δεν περίμενε ότι η Πάολα και το συγκρότημα Πυξ-Λαξ  θα μπορέσουν να βρεθούν στα ίδια μουσικά μονοπάτια και ενώσουν τις φωνές τους, κυκλοφορώντας διασκευάζοντας ένα τραγούδι, από τις πρόσφατες επιτυχίες τους, "Το Άσπρο Μου Πουκάμισο".

Η συνεργασία είναι δημιούργημα της Panik Oxygen και ανακοινώθηκε πρώτη φορά στην συναυλία του συγκροτήματος στο Θέατρο Βράχων την Κυριακή.


«Το Άσπρο Μου Πουκάμισο» είναι ένα από τα τραγούδια που περιέχονται στον τελευταίο δίσκο των Πυξ Λαξ και έγινε σύντομα μεγάλη ραδιοφωνική επιτυχία. Το τραγούδι είναι πιο γεγονός και ηχογραφημένο.

Ακούστε τη νέα συνεργασία που κανείς δεν περίμενε

Επόμενο άρθρο

Ελένη Φουρέιρα: Ακύρωσε τις εμφανίσεις της σε νυχτερινό μαγαζί - Μάθετε τον λόγο

Η αγαπημένη τραγουδίστρια μιλά για την απόφαση που πήρε!
25/09/2018 - 11:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Πάολα χώρισε τον άντρα της και ερωτεύτηκε έναν...25άρη - Όλες οι λεπτομέρειες!

Η γνωστή τραγουδίστρια πλέει σε πελάγη ευτυχίας
28/09/2018 - 09:45

Ξανά ερωτευμένη η Πάολα!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά τον χωρισμό της η Πάολα βρήκε ξανά τον έρωτα..
27/09/2018 - 15:12

Χώρισε η Πάολα μετά από έξι χρόνια σχέσης!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη για την προσωπική της ζωή και το τέλος της σχέσης της...
26/09/2018 - 11:04

Η Πάολα σε ρόλο... ηθοποιού δίπλα στον Ανδρέα Γεωργίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την γνωστή τραγουδίστρια σε γνωστό κυπριακό σίριαλ
03/06/2018 - 14:58

Οι Πυξ Λαξ κυκλοφόρησαν τα νέα τους τραγούδια! Δείτε τα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ελληνικό συγκρότημα που αγαπήθηκε όσο κανένα άλλο επιστρέφει μετά από 16 χρόνια
01/06/2018 - 17:14

Οι Πυξ Λαξ επιστρέφουν για μια συναυλία... στην Κύπρο (ΦΩΤΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες μιας συναυλίας- σταθμό για τους θαυμαστές του συγκροτήματος
10/05/2018 - 16:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μόνιμη βάση η Λευκωσία διαστημικών επιστημόνων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κύπρος μπαίνει δυναμικά στον χάρτη του διαστήματος

Σκόνη στην ατμόσφαιρα: Πότε υποχωρεί το φαινόμενο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποπνικτικό παραμένει το σκηνικό μέχρι και το Σαββατοκυρίακο

Παραδοχή Κοτζιά: Στην Κύπρο μυστικά κονδύλια 9 εκατομμυρίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Έγγραφο κατατέθηκε ως τεκμήριο, στην δίκη απέναντι στην Μονή Κύκκου
Ελλάδα

Ορκίζεται αύριο ως Υπουργός Εξωτερικών ο Αλέξης Τσίπρας

Δεν θα δημοσιεύσει την 9σέλιδη επιστολή Κοτζιά καθώς φέρει την ένδειξη "αυστηρά προσωπικό"

Τσίπρας: Θα προστατεύσω τα μεγάλα επιτεύγματα της κυβέρνησης

Ελληνο-ισπανική πρόταση για τη δημιουργία Ευρωπαϊκού Ταμείου κατά της ανεργίας

Ζάεφ: Με τον Τσίπρα παραμένουμε προσηλωμένοι στη Συμφωνία των Πρεσπών

"Είμαι ευτυχής για την απόλυτη προσήλωση της Ελλάδας" είπε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ
Διεθνή

Ερντογάν, Πούτιν, Μέρκελ και Μακρόν θα συζητήσουν για τη Συρία

Ορίστηκε η συνάντηση τους στις 27 Οκτωβρίου στην Κωνσταντινούπολη

Θύματα του ναζισμού ζητούν τη γερμανική υπηκοότητα ενόψει του Brexit

Τα αιτήματα έχουν αυξηθεί 1.667, σύμφωνα με το υπουργείο Εσωτερικών

Γερμανία: Δύο νεκροί από πυροβολισμούς στην πόλη ΚίρχαΪμ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο αστυνομικοί έχουν τραυματιστεί σοβαρά μεταδίδουν γερμανικά μέσα

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/10/2018 - 21:15ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW