Ψυχαγωγία

"Είναι σαν τον Ντόναλντ Τραμπ" - Ο πόλεμος στην Μέγκαν Μαρκλ από την αδερφή της!

Η Μέγκαν Μαρκλ στο στόχαστρο της αδερφής της, Σαμάνθα. Η δούκισσα του Σάσεξ μέσα από μια πρωτοφανή επίθεση από τα social media χαρακτηρίζεται ως Ντόναλντ Τραμπ, γίνεται παράφραση του αξιώματος της ενώ παρουσιάζεται και ως γυναίκα που για την δόξα μπορεί να κάνει τα πάντα.

Η Σαμάνθα Μαρκλ ανέφερε

«Οι άνθρωποι πρέπει να σταματήσουν να είναι τόσο τυφλωμένοι από τη λάμψη της διασημότητας και του πλούτου.

Ο Τραμπ είπε ότι θα μπορούσε να πυροβολήσει κάποιον και να μην χάσει ψήφους. Η ίδια νοοτροπία ισχύει και για την αδερφή μου. Οι άνθρωποι πιστεύουν οτιδήποτε και εξακολουθούν να ακολουθούν τη σειρά μυρμηγκιών.

μεγκα

Οφείλει στον πατέρα μου πολλή αγάπη και σεβασμό. Κανείς δεν θέλει να χαλάσει τον γάμο της και ο γάμος δεν είναι το θέμα. Το θέμα είναι η ευγενική συμπεριφορά προς τον πατέρα μας.

Δεν θα είμαι ποτέ ξανά γλυκιά. Η duchASS (παράφραση του τίτλου Δούκισσα – DUCHESS) πρέπει να είναι ανθρώπινη στον πατέρα μας που της έχει δώσει τα πάντα... και αυτές οι αηδίες στα ΜΜΕ μπορούν να σταματήσουν! Ήταν πάντα εκεί για εκείνη. Τα ψεύτικα νεύματα και τα χαμόγελα μπορούν να σταματήσουν. Η duchASS μπορεί να υποκλιθεί στον μπαμπά.

Μιλάει μόνο για τα μέσα μαζικής ενημέρωσης, επειδή τον αγνοούσε για πολύ καιρό και τον σνόμπαρε. Έχει το δικαίωμα να μιλήσει κι αν δεν της αρέσει, αυτό είναι κακό. Πρέπει να ξυπνήσει και να είναι ένας καλός άνθρωπος»

Επόμενο άρθρο

Παντρεύεται ο πρώην άντρας της Αθηνάς Ωνάση... (ΦΩΤΟ)

Συντετριμμένη η διάσημη κληρονόμος για τη νέα αρχή του Αλβάρο
22/09/2018 - 18:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η δημόσια έκκληση του πατέρα της Μέγκαν στη βασίλισσα Ελισάβετ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που ζητά την "παρέμβαση" της βασίλισσας...
17/12/2018 - 13:37

Το Παλάτι αποφάσισε: Η Μέγκαν θα περάσει τις γιορτές μακριά από τη μητέρα της...

Αυτός είναι ο λόγος που τελικά δεν θα είναι μαζί τα Χριστούγεννα
16/12/2018 - 11:30

Η Μέγκαν Μαρκλ αισθάνεται... πίεση από το βασιλικό πρωτόκολλο

Οι φήμες και ο κανόνας που την εκνευρίζει περισσότερο..
14/12/2018 - 09:55

Το βίντεο της Μέγκαν που... εξαφανίστηκε "αστραπιαία" από τα κοινωνικά δίκτυα!

Η εμφάνιση έκπληξη, το boomerang και ποιος κρύβεται πίσω από την εξαφάνιση του
13/12/2018 - 08:39

Αυτός είναι ο λόγος που ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν φεύγουν από το παλάτι!

Ο υπερπροστατευτικός Χάρι, η κριτική και η αποφυγή εντάσεων...
12/12/2018 - 09:15

Η εμφάνιση "έκπληξη" της Μέγκαν που ξάφνιασε το κοινό! (ΦΩΤΟ)

Μαγνήτισε τα βλέμματα και έσπασε το πρωτόκολλο για ακόμα μια φορά...
11/12/2018 - 11:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανέλαβε και επίσημα την Πρυτανεία του Πανεπιστημίου Κύπρου ο Τάσος Χριστοφίδης

"Μπορούμε να πετύχουμε πολλά και να χαράξουμε μία νέα πορεία προς το 2030"

Άστατος ο καιρός για τα επόμενα 24ωρα

Τι προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία για τις επόμενες ημέρες

Σκέψεις για επαναλειτουργία του "ΑΤΙ" κάνει η Κυβέρνηση (BINTEO)

Σκέφτονται αναβίωση του Ανώτερου Τεχνολογικού Ινστιτούτου που έκλεισε άδοξα το 2011
Ελλάδα

Δεύτερη απειλή για βόμβα, μέσω Twitter, στον ΣΚΑΪ

Ανάρτησαν απειλή για τοποθέτηση δεύτερης βόμβας στον σταθμό

Τσίπρας: Η επίθεση στον ΣΚΑΪ, έργο δειλών και σκοτεινών δυνάμεων (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Με βομβαρδισμένο τοπίο μοιάζει ο τηλεοπτικός σταθμός μετά από ισχυρή έκρηξη

Ισχυρή έκρηξη βόμβας σε τηλεοπτικό σταθμό στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Βομβαρδισμένο τοπίο το εσωτερικό του κτιρίου - Δεν έχει αναφερθεί κάποιος τραυματισμός
Διεθνή

Οι ΗΠΑ ζητούν από την Ευρώπη να επιβάλει κυρώσεις στη Ρωσία μετά το Κερτς

Οι ΗΠΑ εξετάζουν το ενδεχόμενο αυξήσης της  στρατιωτικής της παρουσίας στην Μαύρη Θάλασσα

Εντυπωσιακή ανακάλυψη τάφου στην Αίγυπτο ετών...4,400 (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανακαλύφθηκε τάφος αρχιερέα στην έρημο Σακκάρα, ασύλητος και άθικτος

Πρόταση δυσπιστίας κατά της Μέι αλλά όχι κατά της κυβέρνησης

Ο Τζέρεμι Κόρμπιν προανήγγειλε ότι θα υποβάλει «άμεσα» την πρόταση

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια βρίσκει την ιατρική γνωμάτευση της Έλλης...

Ένα περίεργο γράμμα για την Ελπίδα φτάνει στο σπίτι της Μάρθας... Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Στρατηγός δίνει τη χαριστική βολή, προειδοποιώντας τον Τόνυ...

O oποίος αγνοεί ότι η καταιγίδα όπου να’ ναι θα ξεσπάσει… Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/12/2018 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ