Ψυχαγωγία

Εκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" η Λαμπροπούλου-Η διαφορετική έναρξη(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ένα όνειρο μου γίνεται πραγματικότητα, η Ιωάννα Λαμπροπούλου αποτελεί παρελθόν από το αγαπησιάρικο δελτίο ειδήσεων του Alpha"

Η Ιωάννα Λμπροπούλου εκτός του "Με αγάπη Χριστιάνα". Η δημοφιλής ηθοποιός και μέλος της πιο αγαπησιάρικης απογευματινής παρέας δεν βρέθηκε σήμερα στο πλατό της εκπομπής καθώς απουσίαζε. Η ίδια βρίσκεται για προσωπικούς λόγους εκτός της Κύπρου με αποτέλεσμα να μην βρεθεί μαζί με τους συναδέλφους της στην εκπομπή.

Ο Τάσος Ευαγγέλου φάνηκε ότι χάρηκε ιδιαιτέρως αφού ανακοίνωσε την απουσία της με ένα τεράστιο χαμόγελο και με την ικανοποίηση να είναι έκδηλη, αφού έκανε μόνος του την έναρξη της εκπομπής και της παρουσίασης του σύντομου showbiz δελτίου ειδήσεων. Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Η Ιωάννα φυσικά από την άλλη εβδομάδα θα είναι ξανά στις επάλξεις της εκπομπής για να μας χαρίσει... χαμόγελα και αγάπη, έτσι ακριβώς όπως μας έχει "κακομάθει".

Επόμενο άρθρο

Ο Αλέξης Τσίπρας ετοιμάζεται να φορέσει...γραβάτα για πρώτη φορά στην ιστορία!

Η συμφωνία για το ελληνικό χρέος, τα δώρα-γραβάτες και η ώρα της στιλιστικής επιλογής
22/06/2018 - 14:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με αγάπη Χριστιάνα: Η Αριστοτέλους και η παρέα της "έριξαν αυλαία" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκίνηση, πάρτι και όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την ημερομηνία επιστροφής
06/07/2018 - 17:29

Το νέο κούρεμα του Χάρη και το... "ξεμάλιασμα" της Χ. Αριστοτέλους (BINTEO)

Γιατί η γνωστή παρουσιάστρια ζήτησε να... ξαναξεκινήσει η εκπομπή από την αρχή;
03/07/2018 - 17:28

Mιχάλης Χρίστου: "Ένιωσα προδομένος στον χώρο της δουλειάς μου..."(ΒΙΝΤΕΟ)

"Πήγα στο ΘΟΚ , έκανα ακρόαση αλλά δεν πέρασα. Νιώθω ότι εξελίχθηκα μόνο από την ακρόαση"
27/06/2018 - 16:40

Ποιά ηθοποιός αρνήθηκε να είναι στην εκπομπή της Αριστοτέλους; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια ανακοίνωσε και επίσημα την συνεργάτιδα που συνεχίζει και του χρόνου
25/06/2018 - 16:41

Ρίχνει αυλαία το "Με αγάπη Χριστιάνα": Πότε είναι η τελευταία εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζουν βαλίτσες για διακοπές και να γεμίσουν μπαταρίες για του χρόνου
22/06/2018 - 12:28

Ο Λούης Πατσαλίδης μιλά για τον πατέρα του και μας συγκινεί (ΒΙΝΤΕΟ)

«Η πιο σημαντική συμβουλή που μου έδωσε, "Να απλώνεις το χέρι σου μέχρι εκεί που φτάνεις"»
15/06/2018 - 15:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πώς μπορώ να προστατευθώ από το Cyperbulling; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι πρέπει να προσέχετε για να μην γίνετε θύμα διαδικτυακού εκφοβισμού

Επεισοδιακή η σύλληψη μεθυσμένης οδηγού στην Πάφο

Τα "έτσουξε", πήρε το τιμόνι και όταν την σταμάτησαν έβρισε και επιτέθηκε σε αστυνομικό

Άνοιξε την πόρτα και βρήκε τον διαρρήκτη μέσα στο σπίτι της

Συνελήφθη 42χρονος που φέρεται να μπούκαρε στο διαμέρισμα και να έκλεψε περιουσία
Ελλάδα

Γυναίκα χαράκωνε παιδιά σε εμπορικά κέντρα

Κρίθηκε ότι χρειάζεται νοσηλεία και θα παραμείνει σε ψυχιατρικό νοσοκομείο μέχρι τη δίκη

Σε θετική αναβάθμισε την προοπτική του αξιόχρεου της Ελλαδας, ο οίκος S&P

Με ποιους τρόπους μπορεί να έρθει η αναβάθμιση, σύμφωνα με τον οίκο αξιολόγησης

Ελεύθεροι οι Τούρκοι που είχαν συλληφθεί στον Έβρο

Τι υποστήριξαν οι τέσσερις στην απολογία τους
Διεθνή

Εκεχειρία στη Λωρίδα της Γάζας συμφώνησαν Ισραήλ και Χαμάς

Συμφωνήθηκε η επιστροφή σε περίοδο ηρεμίας μεταξύ Ισραήλ και των παλαιστινιακών οργανώσεων

Καύσωνας "ψήνει" την ευρωπαϊκή ήπειρο προκαλώντας πυρκαγιές και ξηρασία

Η Βρετανία ενδεχομένως να "ζήσει" το θερμότερο καλοκαίρι των τελευταίων ετών

Συναγερμός στη Γερμανία μετά από βίαιο επεισόδιο σε λεωφορείο

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, υπάρχουν τουλάχιστον 14 τραυματίες

tv news

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 21/07/2018 - 10:45ΠΑΡΑΜΥΘΙ... ΑΛΛΙΩΣ
Σάβ, 21/07/2018 - 11:30CATS & DOGS: THE REVENGE OF KITTY GALORE