Ψυχαγωγία

Eλένη Χατζίδου:Το θέμα του εμπρησμού δεν έκλεισε ακόμα- Έχω βάλει κάμερες παντού

Θύμα εμπρησμού έπεσε τον περασμένο Νοέμβριο η Ελένη Χατζίδου, όπου το αυτοκίνητό της το οποίο βρισκόταν παρκαρισμένο έξω από το σπίτι της, στην Γλυφάδα, τυλίχθηκε στις φλόγες τα ξημερώματα.

Πέντε μήνες μετά το συμβάν, η γνωστή τραγουδίστρια βρέθηκε στο πλατό του "Με αγάπη Χριστιάνα" και μιλώντας με την Χριστιάνα Αριστοτέλους ανέφερε πως η εν λόγω υπόθεση δεν έχει κλείσει ακόμα αν και όπως ανέφερε μετά την έρευνα που έχει γίνει από την αστυνομία, έχει βρεθεί μία λύση για το άτομο που βρίσκεται πίσω από τον εμπρησμό.

"Ξέρουμε ποιος το έκανε και γιατί το έκανε.Έχουμε αρκετά στοιχεία, αν και ακόμα ψάχνουμε. Δεν το έχουμε αφήσει το θέμα, δεν έχει κλείσει ο φάκελος. Έχει γίνει θέμα στον εισαγγελέα και έχει πάει εισαγγελική παραγγελία σε συγκεκριμένους ανθρώπους".

Η δημοφιλής τραγουδίστρια ανέφερε μεταξύ άλλων πως θα μπορούσε να χάσει κάποιος τη ζωή του από το συμβάν "Θα μπορούσαν να χαθούν ζωές από τις αναθυμιάσεις", ανέφερε χαρακτηριστικά, ενώ σημείωσε πως η ζωή της άλλαξε πολύ μετά τον εμπρησμό, αφού δεν μπορεί πλέον να κυκλοφορήσει ελεύθερα και χωρίς άγχος, και ειδικότερα τα βράδια.

"Έχω τον νου μου όταν γυρνάω δύο η ώρα στο σπίτι μου. Κοιτάω δύο φορές δεξιά κι αριστερά, κάτι που δεν το έκανα ποτέ. Έχω βάλει κάμερες παντού, κάτι που δεν είχα πριν. Λέω στους ανθρώπους να έχουν το νου τους στα μαγαζιά που πηγαίνω".

Δείτε όλα όσα ανέφερε η ίδια αλλά και πως αντέδρασαν οι γονείς της και οι δικοί της άνθρωποι σε όλο αυτό στο βίντεο που ακολουθεί:

 

Επόμενο άρθρο

Μέμος Μπεγνής:“Έχω κόψει το κρέας,τα γαλακτοκομικά,τη ζάχαρη, εδώ και 4 χρόνια"

Αποκάλυψε τις διατροφικές του συνήθειες οι οποίες ευθύνονται για το νεανικό του look
12/04/2018 - 13:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Χατζίδου-Ετεοκλής Παύλου: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους!

Το ζευγάρι είναι φουλ ερωτευμένο και η σχέση τους πηγαίνει από το καλό στο καλύτερο…
05/12/2018 - 14:06

Ελένη Χατζίδου: Αποκάλυψε τη διαφορά ηλικίας με τον σύντροφο της

Ο δυνατός έρωτας με τον Ετεοκλή Παύλου, η συγκατοίκηση και η πρόταση γάμου…
24/10/2018 - 13:05

Ετεοκλής Παύλου: Η δολοφονική απόπειρα, ο ακρωτηριασμός και η Χατζίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση στην Ελεονώρα Μελέτη
11/10/2018 - 10:25

Η Χατζίδου πιο ερωτευμένη από ποτέ - Ο παραολυμπιονίκης και η γλυκιά φωτογραφία

Ζει ξανά τον έρωτα. Δείτε την ανάρτηση που μας έκανε να λιώσουμε...
12/09/2018 - 10:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άσκηση ετοιμότητας ευρείας κλίμακας διεξάγεται αύριο στο Αεροδρόμιο Λάρνακας

Σκοπός η ενίσχυση του βαθμού ετοιμότητας σε περιπτώσεις κρίσεων

Πιστοποίηση προϊόντος προέλευσης ζητούν για τα "παστά" τα Κοκκινοχώρια

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του το ΕΒΕ Αμμοχώστου

Γεννητούρια στον ζωολογικό κήπο Πέγειας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα σπάνιο τιγράκι Σιβηρίας ονόματι Λίνος έκλεψε τις καρδιές όλων
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Σεντένο: Η Πορτογαλία εξόφλησε πλήρως το χρέος της προς το ΔΝΤ

Αποπληρώσαμε τα υπόλοιπα €4,7 δισεκατομμύρια δήλωσε ο Υπουργός Οικονομικών

Μακρόν: Υποσχέθηκε αύξηση μισθών κατά 100 ευρώ τον μήνα και καταβολή υπερωριών

Προσπάθεια του Γάλλου Προέδρου να βάλει ένα τέλος στην κρίση των "κίτρινων γιλέκων"

tv news

O Στέφανος εκβιάζει την Μαρίνα και τη Μάρθα, για να μην αποκαλύψει...

Έλλη και Στέφανος έρχονται πιο κοντά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ