Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Ανέβασε την πιο σέξυ φωτογραφία της με μαγιό (ΦΩΤΟ)

Όσα χρόνια και αν περάσουν, παραμένει σέξυ και ποθητή στο ανδρικό κοινό!

Mπορεί να είναι δυο φορές παντρεμένη, να έχει τέσσερα παιδιά και να κοντεύει τα πενήντα αλλά δεν παραμελεί τον εαυτό της και παραμένει μια ελκυστική γυναίκα με τέλειες αναλογίες και πανέμορφο πρόσωπο.

Η Ελένη Μενεγάκη βρίσκεται σε διακοπές στο Αιγαίο Πέλαγος και ανεβάζει φωτογραφίες από τις καλοκαιρινές της αποδράσεις. Η τελευταία όμως φωτογραφία ήταν και η πιο σέξυ. Μια ολόσωμη φωτογραφία, με αισθησιακή πόζα και λευκό μπικίνι.

Τα likes πέφτουν βροχή, αποθεώνοντας την για ακόμη μια φορά!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξημερωθήκαμε στα bars & στα clubs της Αγίας Νάπας (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεργείο του Alpha Κύπρου κατέγραψε εικόνες απο το ξέφρενο πάρτυ στο κέντρο της πόλης
09/07/2018 - 15:45

Η Κατερίνα Καινούργιου στην πιο... αποκαλυπτική της φωτογράφιση(ΦΩΤΟ)

Μας έδειξε τα...προσόντα της και αναστάτωσε το Instagram
08/07/2018 - 11:31

Η ξεκαρδιστική έρευνα του Χάρη στον Λούη Πατσαλίδη για την... απιστία(ΒΙΝΤΕΟ)

Συμβουλές για το πως θα αποκαλύψετε την απιστία χωρίς να χωρίσετε
07/07/2018 - 14:11

Ο Λούης Πατσαλίδης με κόκκινο μαγιό.... έτοιμος για Baywatch! (ΦΩΤΟ)

Δείτε τον όπως δεν το έχετε δει ποτέ, σε ρόλο....ναυαγοσώστη!
30/06/2018 - 17:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παρολίγον τριπλός πνιγμός στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Έγκαιρη ήταν η επέμβαση των ναυαγοσωστών που επιτηρούν την περιοχή

Υπουργός Παιδείας: Οι πόρτες του γραφείου μου είναι πάντα ανοικτές

Η λύση των προβλημάτων θα έρθει μέσω του διαλόγου δηλώνει ο Κώστας Χαμπιαούρης
Ελλάδα

Κλείνει ο αρχαιολογικός χώρος της Ακρόπολης λόγω Καύσωνα

Τι αναφέρει η ανακοίνωση του Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού

Φριχτό θάνατο βρήκε 31χρονος ενώ επιδιόρθωνε βλάβη

Επιχειρούσαν επί περίπου μία ώρα να κατεβάσουν τον άτυχο άνδρα από την οροφή

10+2 από τους πιο σπουδαίους στίχους του Μάνου Ελευθερίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δώδεκα από τα εκατοντάδες διαμάντια-τραγούδια που άφησε ως παρακαταθήκη φεύγοντας
Διεθνή

Έκκληση Γκουτέρες σε Παλαιστίνιους και Ισραηλινούς

"Όλες οι πλευρές να αποφύγουν μια νέα καταστροφική σύρραξη"

"Ξεχάστε το Brexit, μετρήστε πεταλούδες"

"Να καθίσουν σε ένα ήσυχο μέρος όπου λάμπει ο ήλιος και να μετρήσουν τις πεταλούδες"

Ροχανί για Τραμπ: Μην παίζετε με την ουρά του λιονταριού γιατί θα το μετανιώσετε

Ο Ιρανός Πρόεδρος προειδοποιεί τον Ντόναλντ Τραμπ για τις πολιτικές του

tv news

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/07/2018 - 17:55ALPHA NEWS