Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Ανέβασε την πιο σέξυ φωτογραφία της με μαγιό (ΦΩΤΟ)

Όσα χρόνια και αν περάσουν, παραμένει σέξυ και ποθητή στο ανδρικό κοινό!

Mπορεί να είναι δυο φορές παντρεμένη, να έχει τέσσερα παιδιά και να κοντεύει τα πενήντα αλλά δεν παραμελεί τον εαυτό της και παραμένει μια ελκυστική γυναίκα με τέλειες αναλογίες και πανέμορφο πρόσωπο.

Η Ελένη Μενεγάκη βρίσκεται σε διακοπές στο Αιγαίο Πέλαγος και ανεβάζει φωτογραφίες από τις καλοκαιρινές της αποδράσεις. Η τελευταία όμως φωτογραφία ήταν και η πιο σέξυ. Μια ολόσωμη φωτογραφία, με αισθησιακή πόζα και λευκό μπικίνι.

Τα likes πέφτουν βροχή, αποθεώνοντας την για ακόμη μια φορά!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης Πατσαλίδης: Δείτε τον σε ηλικία 17 ετών πιο σέξυ από ποτέ...(ΦΩΤΟ)

Με σαλοπέτα και βλέμμα που "σκοτώνει" δεν θυμίζει σε τίποτα τον γνωστό stand up comedian
20/11/2018 - 18:15

Ο Ντάνος μιλάει πρώτη φορά...κυπριακά και παραλίγο να "πατήσει" τον Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιος τρολάρει ποιον; Γιώργος Αγγελόπουλος VS Λούης Πατσαλίδης!
20/11/2018 - 12:04

Η ξεκαρδιστική σάτιρα του Λούη για τις..πρωτότυπες συμβουλές μακροζωίας!(ΒΙΝΤΕΟ)

Το τρολάρισμα, η αναπαράσταση και η πεθερά του Λούη με… κολάν και ξώπλατο
17/11/2018 - 16:46

Tο μίξερ που.. παραλίγο να ρίξει το στούντιο on air και το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σατιρίζει το... ασταμάτητο μίξερ
10/11/2018 - 15:42

Aύριο η κλήρωση του πρώτου γύρου του κυπέλλου Coca Cola

O τελικός θα μεταδοθεί από τον ALPHA Kύπρου
05/11/2018 - 09:13

Έπεσε σε "λήθαργο" το σκυλάκι του Χάματσου on air και ο Λούης...τρολάρει(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian δίνει ρεσιτάλ γέλιου στην... μασκότ της εκπομπής του!
03/11/2018 - 11:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περπατώντας με τη "Mollii" στο Ειδικό Σχολείο Αγ. Σπυρίδωνα στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρωτότυπη στολή ρομποτικής που δίνει ελπίδα σε παιδιά με κινητικά προβλήματα

Αύριο ανοίγει τις πύλες του για το κοινό το "Nicosia Mall" (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από το εσωτερικό του μεγαλύτερου εμπορικού κέντρου στην Κύπρο

Διασηλωμένος στο Νοσοκομείο Λευκωσίας 22χρονος μετά από τροχαίο (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκρούστηκε με διπλοκάμπινο που οδηγούσε 69χρονος κοντά στην έξοδο της Παρεκκλησιάς
Ελλάδα

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν
Διεθνή

Πομπέο: Θετική δυναμική στη σχέση ΗΠΑ - Τουρκίας

Τι δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ μετά τη συνάντηση με τον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Ο Μιχάλης και η Μαρίνα παντρεύονται... Ο Κωστής κάνει σκηνή στο γάμο τους...

Η Μαρίνα κάνει στην Έλλη  μια αποκάλυψη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Δύο άγνωστοι πυροβολούν τον Νικόλα κι αυτός πέφτει αιμόφυρτος στον δρόμο...

Ο Ορφέας έχει όλο και πιο βίαια ξεσπάσματα... Τρίτη: Διπλό επεισόδιο «To Τατουάζ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/11/2018 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ