Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Δείτε που πήγε παρέα με τις κόρες της! (ΦΩΤΟ)

Για την Ελένη Μενεγάκη προτεραιότητα είναι πάντα η οικογένεια και τα παιδιά της και προσπαθεί πάντα να ξεκλέβει χρόνο από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις για να περάσει όσο το δυνατόν περισσότερες στιγμές με τα παιδιά της.

Η Ελένη τα τελευταία χρόνια έχει γίνει "φαν" των μέσων κοινωνικής δικτύωσης και μοιράζεται αρκετά στιγμιότυπα από την προσωπική της ζωή με τους διαδικτυακούς της φίλους στον λογαριασμό της στο Instagram. Έτσι και το απόγευμα της Κυριακής η δημοφιλής παρουσιάστρια του Alpha βρέθηκε στο λούνα παρκ με την οικογένεια της και δεν δίστασε να απαθανατίσει το τρυφερό στιγμιότυπο με τις με τις δυο μεγαλύτερες κόρες της, Λάουρα και Βαλέρια στην αγκαλιά της.

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε η Ελένη Μενεγάκη:

 

Επόμενο άρθρο

Εβελίνα Παπούλια: Τους άφησε άφωνους με τις… μεταφυσικές της εμπειρίες

Οι εμπειρίες, η περιγραφή και τα παράξενα περιστατικά που της έτυχαν…
12/11/2018 - 08:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Η ερώτηση που την άφησε.. άφωνη!

Η τηλεόραση, η πολιτική και η διάψευση στις φήμες…
05/12/2018 - 08:44

Ε.Μενεγάκη:Η σπάνια φωτογραφία του Άγγελου και οι ευχές για τα γενέθλια του-ΦΩΤΟ

Ο γιος της έχει γενέθλια και του ευχήθηκε με τον πιο γλυκό τρόπο...
30/11/2018 - 12:04

Ελένη Μενεγάκη: Η εμφάνιση που αφιέρωσε στον Ματέο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το σέξι φόρεμα που φόρεσε και η on air αφιέρωση στον σύντροφο της…
30/11/2018 - 09:39

Ελένη Μενεγάκη: Η αδημοσίευτη φωτογραφία της από το παρελθόν! (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή φωτογραφία της Ελένης με χρυσό στενό φορέμα που έμεινε στο "συρτάρι"...
28/11/2018 - 18:27

Ε.Μενεγάκη:Αποκάλυψε το «πρόβλημα» που αντιμετωπίζουν στην οικογένεια της-ΒΙΝΤΕΟ

Ο διάλογος με τον Μάκη και το ψέμα που αναγκάστηκε να πει στα παιδιά της..
27/11/2018 - 09:37

Η απίστευτη δήλωση για την Μενεγάκη και το.. Photoshop!

Το περιστατικό που εξόργισε την παρουσιάστρια και η αντίδραση της...
14/11/2018 - 13:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άσκηση ετοιμότητας ευρείας κλίμακας διεξάγεται αύριο στο Αεροδρόμιο Λάρνακας

Σκοπός η ενίσχυση του βαθμού ετοιμότητας σε περιπτώσεις κρίσεων

Πιστοποίηση προϊόντος προέλευσης ζητούν για τα "παστά" τα Κοκκινοχώρια

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του το ΕΒΕ Αμμοχώστου

Γεννητούρια στον ζωολογικό κήπο Πέγειας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα σπάνιο τιγράκι Σιβηρίας ονόματι Λίνος έκλεψε τις καρδιές όλων
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Σεντένο: Η Πορτογαλία εξόφλησε πλήρως το χρέος της προς το ΔΝΤ

Αποπληρώσαμε τα υπόλοιπα €4,7 δισεκατομμύρια δήλωσε ο Υπουργός Οικονομικών

Μακρόν: Υποσχέθηκε αύξηση μισθών κατά 100 ευρώ τον μήνα και καταβολή υπερωριών

Προσπάθεια του Γάλλου Προέδρου να βάλει ένα τέλος στην κρίση των "κίτρινων γιλέκων"

tv news

Η Άννα πληγωμένη από τον Άλεξ, παίρνει τη βαλίτσα της και φεύγει από το σπίτι...

Ο θάνατος της Νάνσυ θα συγκλονίσει τον Άλκη... «To Τατουάζ» Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

O Στέφανος εκβιάζει την Μαρίνα και τη Μάρθα, για να μην αποκαλύψει...

Έλλη και Στέφανος έρχονται πιο κοντά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ