Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Η αποστομωτική απάντηση σε σχόλιο για τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη προσπαθεί να κρατάει χαμηλούς τόνους και να μην προκαλεί όσον αφορά τα προσωπικά της. Σε πρόσφατη ανάρτηση της στον λογαριασμό της στο Instagram με τις κόρες της η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha εκτός από τα θετικά και κολακευτικά σχόλια που έλαβε κάτω από την φωτογραφία, δέχτηκε και αρνητικά.

Διαβάστε επίσης: Ελένη Μενεγάκη: Δείτε που πήγε παρέα με τις κόρες της! (ΦΩΤΟ)

Συγκεκριμένα μια από τις διαδικτυακές τις φίλες σχολίασε το γεγονός ότι η παρουσιάστρια «κρύβει» τα πρόσωπα των κόρων της και με ειρωνικό ύφος της έγραψε:

Γιατί πάντα μας δείχνεις τα παιδιά σου με την πίσω όψη; Φοβάσαι μήπως σου τα ματιάσουμε;

Η Ελένη Μενεγάκη που τα τελευταία χρόνια έχει αποκτήσει μια ιδιαίτερη σχέση με τους διαδικτυακούς της φίλους απάντησε στο πιο πάνω σχόλιο δίνοντας την καλύτερη απάντηση γράφοντας:

Γιατί έχουν το δικαίωμα να έχουν μια φυσιολογική καθημερινότητα όπως όλα τα παιδιά του κόσμου. Όταν μεγαλώσουν αρκετά και μπορούν να αποφασίζουν μόνα τους για τον εαυτό τους ας κάνουν ότι νομίζουν ότι είναι καλύτερο για τους ίδιους

μενεγακη

 

Επόμενο άρθρο

Η νέα εκπομπή του Alpha με τον... Τάσο Ευαγγέλου και την Αθηνά Χάλκου(ΦΩΤΟ)

Σαββατοκύριακο μαζί... αλά Φαμίλια! Όλες οι λεπτομέρειες...
14/11/2018 - 10:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Μενεγάκη έφερε σε… αμηχανία τον καλεσμένο της!

Η ερώτηση στον καλεσμένο και η αντίδραση του on air…
12/12/2018 - 10:41

Ελένη Μενεγάκη: Η εξομολόγηση της για την σχέση της με τον χρόνο

Αποκάλυψε τις συνήθειες και τα μυστικά της...
11/12/2018 - 12:27

Ελένη Μενεγάκη: Η ερώτηση που την άφησε.. άφωνη!

Η τηλεόραση, η πολιτική και η διάψευση στις φήμες…
05/12/2018 - 08:44

Ε.Μενεγάκη:Η σπάνια φωτογραφία του Άγγελου και οι ευχές για τα γενέθλια του-ΦΩΤΟ

Ο γιος της έχει γενέθλια και του ευχήθηκε με τον πιο γλυκό τρόπο...
30/11/2018 - 12:04

Ελένη Μενεγάκη: Η εμφάνιση που αφιέρωσε στον Ματέο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το σέξι φόρεμα που φόρεσε και η on air αφιέρωση στον σύντροφο της…
30/11/2018 - 09:39

Ελένη Μενεγάκη: Η αδημοσίευτη φωτογραφία της από το παρελθόν! (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή φωτογραφία της Ελένης με χρυσό στενό φορέμα που έμεινε στο "συρτάρι"...
28/11/2018 - 18:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 23χρονο για εμπρησμό αυτοκινήτου στην Πάφο

Διάταγμα 4ήμερης κράτησης εξέδωσε εναντίον του το Δικαστήριο

Ευχές και δώρα σε ασθενείς μοίρασε η Πρώτη Κυρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποιεί επισκέψεις στα νοσοκομεία της πρωτεύουσας

Κύματα "καπουτσίνο" στην παραλία Πότιμα στην Κισσόνεργα (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από την θάλασσα που μοιάζει με καφέ
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Τροπικά ψάρια "μετανάστευσαν" με ένα τσουνάμι (ΒΙΝΤΕΟ)

Μειώνεται ο αριθμός των ταράνδων λόγω της κλιματικής αλλαγής

Ψυχροπολεμικό "κρεσέντο" ανάμεσα σε Μόσχα και Ουάσινγκτον (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη Βενεζουέλα ρωσικά στρατηγικά βομβαρδιστικά

tv news

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης πείθει τον Δημήτρη να μιλήσει στην αστυνομία για την Κάτια...

Τα αποτελέσματα του τεστ της Έλλης βγαίνουν «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ