Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Η σέξυ φωτογραφία και το σχόλιο του γιου της στο Instagram(ΦΩΤΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη σε διακοπές στο Ιόνιο...

Η παρουσιάστρια πόζαρε πάνω σε ένα φουσκωτό και μας έδειξε το καλλίγραμμο κορμί της με την πιο καλοκαιρινή διάθεση. Ο γιος της, Άγγελος δεν μπόρεσε να μην σχολιάσει και να μας αποκαλύψει ότι ως ο πιο μεγάλος της οικογένειας δεν είναι μαζί της διακοπές. Ο ίδιος έγραψε "να περνάτε τέλεια", απευθυνόμενος στη μητέρα του, τον Μάκη Παντζόπουλο και τις αδερφές του.

Δείτε την σχετική φωτογραφία και σχόλιο του γιου στην ταξιδιάρα μάνα!

elenh

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η απίστευτη δήλωση για την Μενεγάκη και το.. Photoshop!

Το περιστατικό που εξόργισε την παρουσιάστρια και η αντίδραση της...
14/11/2018 - 13:05

Ελένη Μενεγάκη: Η αποστομωτική απάντηση σε σχόλιο για τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Το "ειρωνικό" σχόλιο από διαδικτυακή της φίλη και η εξήγηση που έδωσε...
14/11/2018 - 10:47

Η on air "έκπληξη" του Μαρίνου Κόνσολου που ξάφνιασε την Ελένη Μενεγάκη!(ΒΙΝΤΕΟ)

Πήγε καλεσμένος στην Μενεγάκη και την άφησε άφωνη με αυτό που της ζήτησε...
13/11/2018 - 09:21

Ελένη Μενεγάκη: Δείτε που πήγε παρέα με τις κόρες της! (ΦΩΤΟ)

Η οικογενειακή απόδραση, η φωτογραφία που δημοσίευσε και το σχόλιο της...
12/11/2018 - 08:59

Ό,τι πιο γλυκό!Ο γιος της Ελένης Μενεγάκη δίνει το πιο τρυφερό φιλί...(ΦΩΤΟ)

Η αγκαλιά, το φιλί και η καρδούλα στην μικρή αδερφή του
06/11/2018 - 11:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ορατή από το διάστημα η καταστροφή στην Καλιφόρνια (ΦΩΤΟ)

Η ΝΑSA κατέγραψε εικόνα της καμένης γης από το πέρασμα της φονικής πυρκαγιάς

Αυτοί καταζητούνται για υποθέσεις κλοπών στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία ζητά την βοήθεια των πολιτών για τον εντοπισμό τους

Oστά Ε/κ αγνοούμενου εντοπίστηκαν σε πηγάδι στην κατεχόμενη Σίντα

Ο Νέστορας Νέστορος εξέφρασε την ελπίδα να συνεχιστούν τα ευρήματα της ΔΕΑ
Ελλάδα

Χειροπέδες σε Ελληνίδα για τρομοδέμα στην Γερμανίδα Καγκελάριο Άνγκελα Μέρκελ

Ταυτοποιήθηκαν τα αποτυπώματα της στο αντικείμενο που περιείχε εκρηκτικό μηχανισμό

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο
Διεθνή

Ερντογάν: Μια μέρα οι τρομοκράτες θα στρέψουν τα όπλα τους εναντίον σας

Πυρά εναντίον των κρατών - μελών της ΕΕ, εξαπέλυσε ο Τούρκος Πρόεδρος

Στήριξη στη Σαουδική Αραβία για το φόνο Κασόγκι εξέφρασε ο Τραμπ

Ξεκαθάρισε ότι η CIA δεν έχει στη διάθεση της "τίποτα απόλυτα βέβαιο"

Brexit: Κρίσιμη συνάντηση Μέι-Γιούνκερ στις Βρυξέλλες

Η Μέι έχει να αντιμετωπίσει επίσης πιέσεις από Γαλλία, Γερμανία και Ισπανία

tv news

Ο Κωστής προσπαθεί να αποδείξει πως αξίζει μια ευκαιρία να βγει έξω με εγγύηση..

Η μόνη του ελπίδα για να απελευθερωθεί,η Έλλη..«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 20:20ALPHA NEWS