Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: "Εγώ τον έρωτα τον δοξάζω καθημερινά..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Ημέρα Αγίου Βαλεντίνου...

Ο έρωτας έχει την τιμητική του σήμερα και η Ελένη Μενεγάκη δεν μπορούσε να μην αναφερθεί στην γιορτή των ερωτευμένων.

Αμέσως μετά την έναρξη της εκπομπής, η παρουσιάστρια αποκάλυψε ποια είναι η γνώμη της για την ημέρα αυτή, αλλά και αν η ίδια θα γιορτάσει σήμερα με τον σύζυγό της, Μάκη Παντζόπουλο.

"Νομίζω ότι αυτή η μέρα είναι για τα πιο νεαρά παιδιά... Είναι μια γιορτή που γιορτάζουν τα μικρά, ερωτευμένα, πιτσουνάκια... Ο έρωτας δεν έχει ηλικία. Εγώ τον δοξάζω καθημερινά. Κοιτάξτε κι εσείς να πιάσετε σειρά σωστή, εγώ καλά τα κάνω...", είπε χαρακτηριστικά.

Επόμενο άρθρο

Η Γωγώ Αλεξανδρινού εκτός Sigma... - Όλες οι πληροφορίες και η πρώτη αντίδραση

Τίτλοι τέλους για την επαγγελματική σχέση της δημοσιογράφου με το κανάλι του Παρισινού
14/02/2018 - 12:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Mατέο φωτογραφίζει την... Ελένη Μενεγάκη με μπικίνι σε ποταμό (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε στον λογαριασμό του στο Instagram με τη... νεράιδα του!
23/07/2018 - 15:32

Ελένη Μενεγάκη: Αυτός είναι ο επίγειος παράδεισός της στην Άνδρο (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από το εσωτερικό του σπιτιού της με τον Μάκη Παντζόπουλο
22/07/2018 - 14:34

Ελένη Μενεγάκη: Φωτογραφίζεται για πρώτη φορά με τις τρεις κόρες της(ΦΩΤΟ)

Αγκαλιά όλες μαζί αγναντεύουν το μπλε του Αιγαίου
21/07/2018 - 11:01

Η Ελένη Μενεγάκη με τον Μάκη Παντζόπουλο και τα παιδιά της στα Κουφονήσια (ΦΩΤΟ)

Δείτε την πιο χαλαρή από ποτέ, δίπλα στον αγαπημένο της σύζυγο και τα παιδιά της!
15/07/2018 - 16:20

Η Ελένη Μενεγάκη φωτογραφίζει τον Μάκη Παντζόπουλο με την κόρη της(ΦΩΤΟ)

Συνεχίζει τις διακοπές της στο μαγευτικό νησί της Αμοργού...
10/07/2018 - 11:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ερήμωσε" η Λευκωσία εν όψει των Αυγουστιάτικων διακοπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνουν οι πολίτες που έμειναν στην πρωτεύουσα στην κάμερα του Alpha

Κομισιόν: Από "κόσκινο" η χορήγηση βίζας σε μη Ευρωπαίους πολίτες (ΒΙΝΤΕΟ)

Εξονυχιστικοί οι έλεγχοι λόγω της εισροής "βρώμικου χρήματος" στην Ευρώπη

Διάσωση 19χρονης στο Κάβο Γκρέκο στην Αγία Νάπα

Έπεσε στη θάλασσα από ύψος στη τοποθεσία Θαλασσινές Σπηλιές (Παλάθκια)
Ελλάδα

Ελεύθεροι οι δύο Έλληνες Στρατιωτικοί που κρατούνταν στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλέξης Τσίπρας: "Άγγελε, και Δημήτρη, καλή πατρίδα, και καλή λευτεριά"

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις
Διεθνή

Εκουαδόρ: 24 νεκροί και 19 τραυματίες από συντριβή λεωφορείου με αυτοκίνητο

Ανάμεσα στα θύματα βρίσκονται και δύο μικρά παιδιά

Γένοβα: Στους 35 οι νεκροί στα συντρίμμια της αερογέφυρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η μάχη για τον εντοπισμό επιζώντων από τα σωστικά συνεργεία και το μήνυμα Αναστασιάδη

Ως τρομοκρατικό χτύπημα αντιμετωπίζεται το περιστατικό στο βρετανικό Κοινοβούλιο

Τραυματίες πεζοί από τη σύγκρουση αυτοκινήτου στα οδοφράγματα ασφαλείας

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/08/2018 - 07:15ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ