Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη για Κατερίνα Καινούργιου: "Βάφει όλο της το σώμα"

Με αφορμή ένα βίντεο με συμβουλές για μακιγιάζ που κάνει το γυναικείο πρόσωπο να φαίνεται πιο μαυρισμένο, η Ελένη Μενεγάκη και η παρέα της, έκανε μία συζήτηση για τα προϊόντα που κάνουν το σώμα να δείχνει πιο σκούρο.

Η Ελένη Μενεγάκη λοιπόν, πάνω στη κουβέντα μαρτύρησε πως η Κατερίνα Καινούργιου βάφει ολόκληρο της το σώμα.

"Να βάφετε τα πόδια τώρα που ανοίγει ο καιρός...", είπε χαρακτηριστικά η Νάνσυ Παραδεισανού, με την Ελένη να της απαντά: "Εγώ τα πόδια δεν τα βάφω γιατί φοβάμαι τα πασαλείμματα!".

Τότε, η δημοσιογράφος την διαβεβαίωσε με το προϊόν που χρησιμοποιεί εκείνη δεν ξεβάφει, η  παρουσιάστρια είπε χαρακτηριστικά:

"Ρωτούσα κάποτε και την Καινούργιου που έβαφε κι εκείνη τα πόδια της και μου το έλεγε, και της έλεγα "Ρε παιδάκι μου δεν βαριέσαι το βράδυ να ξεβάφεις όλο σου το κορμί; Δηλαδή ένα πρόσωπο έχεις να ξεβάψεις και ξαπλώνεις στο κρεβάτι και λες μην χάσω τον ύπνο, στο κρεβάτι θα ξεβαφτώ. Το σώμα όλο πως το ξεβάφεις;"

Επόμενο άρθρο

Oι Έλληνες celebrities κάνουν το... τελευταίο τους τσιγάρο! (ΦΩΤΟ)

#teleftaiotsigaro-Το hashtag που έριξε το Instagram και το "κίνημα" της ελληνικής σόουμπιζ
13/03/2018 - 13:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Μενεγάκη έφερε σε… αμηχανία τον καλεσμένο της!

Η ερώτηση στον καλεσμένο και η αντίδραση του on air…
12/12/2018 - 10:41

Ελένη Μενεγάκη: Η εξομολόγηση της για την σχέση της με τον χρόνο

Αποκάλυψε τις συνήθειες και τα μυστικά της...
11/12/2018 - 12:27

Ναταλία Γερμανού: «Ούτε η κυρία Καινούργιου, ούτε η κυρία Σκορδά πηγαίνουν…»

Ο λόγος που τα έβαλε με την Κατερίνα Καινούργιου και την Φαίη Σκορδά...
09/12/2018 - 12:31

Ελένη Μενεγάκη: Η ερώτηση που την άφησε.. άφωνη!

Η τηλεόραση, η πολιτική και η διάψευση στις φήμες…
05/12/2018 - 08:44

Ε.Μενεγάκη:Η σπάνια φωτογραφία του Άγγελου και οι ευχές για τα γενέθλια του-ΦΩΤΟ

Ο γιος της έχει γενέθλια και του ευχήθηκε με τον πιο γλυκό τρόπο...
30/11/2018 - 12:04

Ελένη Μενεγάκη: Η εμφάνιση που αφιέρωσε στον Ματέο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το σέξι φόρεμα που φόρεσε και η on air αφιέρωση στον σύντροφο της…
30/11/2018 - 09:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λάρνακα: Ισόγειο πολυκατοικίας καταστράφηκε ολοσχερώς από πυρκαγιά

Την πυρκαγιά αντελήφθη τυχαία από Αξιωματικό της Πυροσβεστικής που ήταν στη περιοχή

Έφεση από τη Νομική Υπηρεσία για την ποινή "χάδι" σε παιδεραστή

Έπειτα από την αντίδραση κομμάτων και οργανώσεων

429 επιχειρήσεις στο μικροσκόπιο των Υγειονομικών Υπηρεσιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Άρχισαν οι εντατικοί έλεγχοι ενόψει της εορταστικής περιόδου των Χριστουγέννων
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Παράνομη η Γερμανία λέει το ΔΕΕ για έλεγχο διαβατηρίων στα λεωφορεία

Κατά το Δικαστήριο αυτό που κάνει η Γερμανία απαγορεύεται

Στρασβούργο: Πλατεία "φάντασμα" η Κλεπέρ (ΦΩΤΟΣ)

Τα καταστήματα είναι κλειστά και ο κόσμος δεν κινείται στους δρόμους

Πάνω από $9 δισ οι ασφαλισμένες υλικές ζημιές των πυρκαγιών στις ΗΠΑ

Ακόμη συνεχίζουν να υποβάλλονται αιτήσεις πυροπαθών για να αποζημιωθούν

tv news

«Το Τατουάζ» Δυσάρεστες εξελίξεις στο σπίτι του Θεοχάρη και της Βέρας με τη φι

Νικόλας και Τόνυ κυνηγούν αυτούς που επιτέθηκαν με πυροβολισμούς... Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/12/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ