Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη για Κατερίνα Καινούργιου: "Βάφει όλο της το σώμα"

Με αφορμή ένα βίντεο με συμβουλές για μακιγιάζ που κάνει το γυναικείο πρόσωπο να φαίνεται πιο μαυρισμένο, η Ελένη Μενεγάκη και η παρέα της, έκανε μία συζήτηση για τα προϊόντα που κάνουν το σώμα να δείχνει πιο σκούρο.

Η Ελένη Μενεγάκη λοιπόν, πάνω στη κουβέντα μαρτύρησε πως η Κατερίνα Καινούργιου βάφει ολόκληρο της το σώμα.

"Να βάφετε τα πόδια τώρα που ανοίγει ο καιρός...", είπε χαρακτηριστικά η Νάνσυ Παραδεισανού, με την Ελένη να της απαντά: "Εγώ τα πόδια δεν τα βάφω γιατί φοβάμαι τα πασαλείμματα!".

Τότε, η δημοσιογράφος την διαβεβαίωσε με το προϊόν που χρησιμοποιεί εκείνη δεν ξεβάφει, η  παρουσιάστρια είπε χαρακτηριστικά:

"Ρωτούσα κάποτε και την Καινούργιου που έβαφε κι εκείνη τα πόδια της και μου το έλεγε, και της έλεγα "Ρε παιδάκι μου δεν βαριέσαι το βράδυ να ξεβάφεις όλο σου το κορμί; Δηλαδή ένα πρόσωπο έχεις να ξεβάψεις και ξαπλώνεις στο κρεβάτι και λες μην χάσω τον ύπνο, στο κρεβάτι θα ξεβαφτώ. Το σώμα όλο πως το ξεβάφεις;"

Επόμενο άρθρο

Oι Έλληνες celebrities κάνουν το... τελευταίο τους τσιγάρο! (ΦΩΤΟ)

#teleftaiotsigaro-Το hashtag που έριξε το Instagram και το "κίνημα" της ελληνικής σόουμπιζ
13/03/2018 - 13:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μενεγάκη: Σηκώθηκε ξαφνικά από την καρέκλα της κι άρχισε να τρέχει! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι συνέβη στην παρουσιάστρια; Ο λόγος, αλλά και η αντίδραση των συνεργατών της
11/06/2018 - 14:30

Eλένη Μενεγάκη: Η αποκάλυψη για την συνήθεια της κόρης της... νυχτιάτικα(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή παρουσιάστρια on air
07/06/2018 - 14:29

Ελένη Μενεγάκη: Oι φωτογραφίες που την κατηγόρησαν για photoshop...(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε και η αλήθεια πίσω από τις περιβόητες φωτογραφίες και τον... κύκνο
04/06/2018 - 13:43

Eλένη Μενεγάκη: Σέξυ με ροζ μπικίνι στην παραλία παρέα με έναν... κύκνο (ΦΩΤΟ)

Η παρουσιάστρια με μικροσκοπικό μαγιό ποζάρει και ανεβάζει την θερμοκρασία στο Instagram
03/06/2018 - 10:16

Eλένη Μενεγάκη: Από τα δύσκολα παιδικά χρόνια στην απόλυτη επιτυχία(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τα δύσκολα παιδικά χρόνια, οι γάμοι, η καριέρα και δρόμος προς την λάμψη...
29/05/2018 - 17:12

Ελένη Μενεγάκη:Οι στιλιστικές "απαιτήσεις" της κόρης της και οι τσιρίδες(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή παρουσιάστρια για την κόρη της, Μαρίνα
29/05/2018 - 14:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εθνική στρατηγική για ανάπτυξη ορεινών κοινοτήτων Τροόδους (ΒΙΝΤΕΟ)

Επίτροπος ορεινών κοινοτήτων διορίστηκε ο Γιαννάκης Παπαδούρης

Ομοίωμα "Νοράτλας": Θα τοποθετηθεί στον Τύμβο Μακεδονίτισσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Έφτασε και θα συναρμολογηθεί από αξιωματούχους της Ελληνικής Αεροπορίας

Τραγωδία στο Λιοπέτρι: 57χρονη εντοπίστηκε νεκρή σε πισίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο σύζυγός της επιχείρησε να την ανασύρει από το νερό, αλλά γλίστρησε και υπέστη κάταγμα
Ελλάδα

Διορία για να απολογηθεί μέχρι τις 20 Ιουνίου, στον Μπαρμπαρούση

Ο πρώην βουλευτής της Χρυσής Αυγής, κάνει λόγο για ατυχείς εκφράσεις

Σε αναπηρικό καρότσι βγήκε απο το νοσοκομείο ο Δημήτρης Κουφοντίνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεταφέρθηκε στις φυλακές Κορυδαλλού για να λάβει την 48ωρη άδεια που ζήτησε

Κοτζιάς για συμφωνία με πΓΔΜ: «Παίρνουν ρίσκο, γιατί μας εμπιστεύονται»

Ο Έλληνας Υπ. Εξωτερικών υπογράμμισε τη σημασία συμβιβασμού για την αλλαγή του ονόματος
Διεθνή

Γκουτέρες: Τα παιδιά δεν πρέπει να χωρίζονται από τους γονείς τους

«Η ενότητα των οικογενειών πρέπει να προφυλαχθεί» συμπλήρωσε ο γενικός γραμματέας του ΟΗΕ

Die Welt: To επιτελικό σχέδιο του Ερντογάν

"Η Τουρκία αντιλαμβάνεται δήθεν ως νόμιμο συμφέρον της τη διεκδίκηση γκρίζων ζωνών"

tv news

Το καλοκαίρι πλησιάζει και η Χριστίνα παθαίνει και πάλι πανικό με τα κιλά της!

Με τη βοήθεια του Φώτη μπαίνει σε πρόγραμμα αδυνατίσματος...Τρίτη:Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Ο Ορφέας κρατάει την Άννα,ψάχνοντας την τέλεια στιγμή για να κάνει την κίνηση...

Τατιάνα και Γρηγόρης κάνουν έφοδο στο σπίτι των απαγωγέων... Τρίτη: Νέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ