Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη για Κατερίνα Καινούργιου: "Βάφει όλο της το σώμα"

Με αφορμή ένα βίντεο με συμβουλές για μακιγιάζ που κάνει το γυναικείο πρόσωπο να φαίνεται πιο μαυρισμένο, η Ελένη Μενεγάκη και η παρέα της, έκανε μία συζήτηση για τα προϊόντα που κάνουν το σώμα να δείχνει πιο σκούρο.

Η Ελένη Μενεγάκη λοιπόν, πάνω στη κουβέντα μαρτύρησε πως η Κατερίνα Καινούργιου βάφει ολόκληρο της το σώμα.

"Να βάφετε τα πόδια τώρα που ανοίγει ο καιρός...", είπε χαρακτηριστικά η Νάνσυ Παραδεισανού, με την Ελένη να της απαντά: "Εγώ τα πόδια δεν τα βάφω γιατί φοβάμαι τα πασαλείμματα!".

Τότε, η δημοσιογράφος την διαβεβαίωσε με το προϊόν που χρησιμοποιεί εκείνη δεν ξεβάφει, η  παρουσιάστρια είπε χαρακτηριστικά:

"Ρωτούσα κάποτε και την Καινούργιου που έβαφε κι εκείνη τα πόδια της και μου το έλεγε, και της έλεγα "Ρε παιδάκι μου δεν βαριέσαι το βράδυ να ξεβάφεις όλο σου το κορμί; Δηλαδή ένα πρόσωπο έχεις να ξεβάψεις και ξαπλώνεις στο κρεβάτι και λες μην χάσω τον ύπνο, στο κρεβάτι θα ξεβαφτώ. Το σώμα όλο πως το ξεβάφεις;"

Επόμενο άρθρο

Oι Έλληνες celebrities κάνουν το... τελευταίο τους τσιγάρο! (ΦΩΤΟ)

#teleftaiotsigaro-Το hashtag που έριξε το Instagram και το "κίνημα" της ελληνικής σόουμπιζ
13/03/2018 - 13:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Χαλαρές στιγμές λίγο πριν την πρεμιέρα της!(ΦΩΤΟ)

Δείτε πως πέρασε το τελευταίο Σαββατοκύριακο πριν την έναρξη της εκπομπής..
16/09/2018 - 10:30

Κατερίνα Καινούργιου: Η πρώτη κοινή φωτογραφία με τον σύντροφο της!(ΦΩΤΟ)

Στο Παρίσι για τα γενέθλια του συντρόφου της η παρουσιάστρια..
15/09/2018 - 10:37

Κατερίνα Καινούργιου: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της!(ΦΩΤΟ)

Η ανανέωση στο look της που δεν πειρμέναμε ότι θα τολμούσε
14/09/2018 - 10:35

Κατερίνα Καινούργιου: Επιβεβαιώνει τη σχέση της και ξεσπά κατά δημοσιογράφων...

Τα "στημένα παπαρατσικά" που της χρεώνουν και η απάντησή της
05/09/2018 - 09:33

Ελένη Μενεγάκη: Ποζάρει με δυο άλογα και με τους γείτονές της (ΦΩΤΟ)

Η δημοφιλής παρουσιάστρια στην Άνδρο σε χαλαρές οικογενειακές διακοπές
30/08/2018 - 09:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Σ’ ευχαριστώ γιατί τίμησες τη στολή και τον όρκο που έδωσες"

Σε κλίμα συγκίνησης η Αστυνομία αποχαιρέτησε τον Ανώτερο Αστυνόμο Αντώνη Παπακωνσταντίνου

Τοκογλύφος έκανε τη ζωή 26χρονου ... μαρτύριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο 28χρονος ύποπτος βρίσκεται αντιμέτωπος με 15 σοβαρά αδικήματα

Σε επαφή Λευκωσία - Αιγυπτιακό ΥΠΕΞ για απελευθέρωση των ψαράδων (ΒΙΝΤΕΟ)

Βίντεο ντοκουμέντο καταγράφει τη στιγμή που το τουρκικό σκάφος προσεγγίζει το ψαροκάϊκο
Ελλάδα

Δίωξη για ανθρωποκτονία σε κοσμηματοπώλη που σκότωσε επίδοξο ληστή

Το περιστατικό συνέβη χθες το απόγευμα στην πλατεία Ομονοίας, στην Αθήνα

Νεκρός σε αυτοκινητιστικό δυστύχημα ο Κυριάκος Γριβέας

Επί σειρά ετών υπήρξε μέλος της Κεντρικής Επιτροπής της Νέας Δημοκρατίας

Υπό μερικό έλεγχο η πυρκαγιά σε κτίριο στο Μοναστηράκι

Προληπτικά και λόγω των καπνών απομακρύνθηκαν 10 άνθρωποι
Διεθνή

Ιστορική συμφωνία υπέγραψαν Βατικανό και Κίνα

Αφορά αποκλειστικά τη θρησκεία και όχι την αποκατάσταση των διπλωματικών σχέσεων

H ισχυρότερη ηρωίδα του CMU επιστρέφει στη μεγάλη οθόνη (BINTEO)

Την Captain Marvel υποδύεται η βραβευμένη με Όσκαρ Μπρι Λάρσον

Ένα βήμα πριν την ανακάλυψη του ναυαγίου του θρυλικού "Endeavour" (BINTEO)

To πλοίο έχει ένδοξο παρελθόν καθώς καπετάνιος ήταν ο Τζέϊμς Κουκ

tv news

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ποιος θα μπορέσει να αποκτήσει τα πιο γλυκά 50.000 ευρώ τής ζωής του;

«Bake Off Greece» Πρεμιέρα την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου στον Αlpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 23/09/2018 - 06:00SLAM