Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Oι φωτογραφίες που την κατηγόρησαν για photoshop...(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη επέστρεψε ανανεωμένη και χαρούμενη από το διήμερο που πέρασε στον επίγειο παράδεισό της... τα Άχνα της Άνδρου.

Διαβάστε επίσης:Eλένη Μενεγάκη: Σέξυ με ροζ μπικίνι στην παραλία παρέα με έναν... κύκνο (ΦΩΤΟ)

Η ίδια ανέβαζε όλο το Σαββατοκύριακο φωτογραφίες παρέα με έναν κύκνο από την παραλία που απολάμβανε το μπάνιο της, εντυπωσιάζοντας τους ακόλουθούς της στα social media. Πάντως, πολλοί αναρωτήθηκαν αν οι συγκεκριμένες φωτογραφίες ήταν επεξεργασμένες με την ίδια να απαντά σήμερα

«Ξέρετε πόσοι με ρώτησαν από αυτούς που με ξέρουν ‘ρε Ελένη μήπως είναι photoshop;’. Λέω δεν είμαστε σοβαροί και ξέρετε ότι η παραλία μας έχει και κύκνους. Δεν είναι δικοί μας βέβαια, είναι της Άνδρου»

Δείτε το σχετικό απόσπασμα στο βίντεο που ακολουθεί

Επόμενο άρθρο

O Πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ ετοιμάζουν βαλίτσες για Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κρουαζιέρα είναι γαμήλιο δώρο γνωστής επιχειρηματικής οικογένειας
04/06/2018 - 10:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η απίστευτη δήλωση για την Μενεγάκη και το.. Photoshop!

Το περιστατικό που εξόργισε την παρουσιάστρια και η αντίδραση της...
14/11/2018 - 13:05

Ελένη Μενεγάκη: Η αποστομωτική απάντηση σε σχόλιο για τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Το "ειρωνικό" σχόλιο από διαδικτυακή της φίλη και η εξήγηση που έδωσε...
14/11/2018 - 10:47

Η on air "έκπληξη" του Μαρίνου Κόνσολου που ξάφνιασε την Ελένη Μενεγάκη!(ΒΙΝΤΕΟ)

Πήγε καλεσμένος στην Μενεγάκη και την άφησε άφωνη με αυτό που της ζήτησε...
13/11/2018 - 09:21

Ελένη Μενεγάκη: Δείτε που πήγε παρέα με τις κόρες της! (ΦΩΤΟ)

Η οικογενειακή απόδραση, η φωτογραφία που δημοσίευσε και το σχόλιο της...
12/11/2018 - 08:59

Οι πιο εντυπωσιακές φωτογραφίες των 100 χρόνων από το τέλος του Μεγάλου Πολέμου

Οι τιμές, οι μνήμες και το πένθος για τον Α' Παγκόσμιο Πόλεμο, μέσα από εικόνες
11/11/2018 - 13:09

Ό,τι πιο γλυκό!Ο γιος της Ελένης Μενεγάκη δίνει το πιο τρυφερό φιλί...(ΦΩΤΟ)

Η αγκαλιά, το φιλί και η καρδούλα στην μικρή αδερφή του
06/11/2018 - 11:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περπατώντας με τη "Mollii" στο Ειδικό Σχολείο Αγ. Σπυρίδωνα στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρωτότυπη στολή ρομποτικής που δίνει ελπίδα σε παιδιά με κινητικά προβλήματα

Αύριο ανοίγει τις πύλες του για το κοινό το "Nicosia Mall" (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από το εσωτερικό του μεγαλύτερου εμπορικού κέντρου στην Κύπρο

Διασηλωμένος στο Νοσοκομείο Λευκωσίας 22χρονος μετά από τροχαίο (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκρούστηκε με διπλοκάμπινο που οδηγούσε 69χρονος κοντά στην έξοδο της Παρεκκλησιάς
Ελλάδα

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν
Διεθνή

Πομπέο: Θετική δυναμική στη σχέση ΗΠΑ - Τουρκίας

Τι δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ μετά τη συνάντηση με τον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης και η Μαρίνα παντρεύονται... Ο Κωστής κάνει σκηνή στο γάμο τους...

Η Μαρίνα κάνει στην Έλλη  μια αποκάλυψη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ