Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: Πεζοπορία με τις κόρες της στα μονοπάτια της Άνδρου(ΦΩΤΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη σε μια ακόμη καλοκαιρινή εξόρμηση στον αγαπημένο της προορισμό, την Άνδρο και στα Άχλα.

Η δημοφιλής παρουσιάστρια είχε πει δημόσια ότι θα επισκεφτεί το τριήμερο του Κατακλυσμού, το νησί του Αιγαίου με την οικογένειά της. Η ίδια μέσα από τα social media ανέβασε μια φωτογραφία μαζί με τις κόρες της να κάνουν πεζοπορία σε μονοπάτια προς την παραλία από το χωριό τους. Φωτογράφισε τη μικρή Μαρίνα με τη μεγαλύτερη αδερφή της και έγραψε

"Πεζοπορία στο παλιό μονοπάτι που οδηγεί στην παραλία"

Δείτε τη σχετική φωτογραφία

Επόμενο άρθρο

Ανάστατο το Hollywοod...Ο πρώην της Άνιστον με τη φίλη της και πρώην του Μπίμπερ

Ο Τζάστιν Θερού και η Σελένα Γκόμεζα φαίνεται να μην είναι μόνο φίλοι
27/05/2018 - 09:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η απίστευτη δήλωση για την Μενεγάκη και το.. Photoshop!

Το περιστατικό που εξόργισε την παρουσιάστρια και η αντίδραση της...
14/11/2018 - 13:05

Ελένη Μενεγάκη: Η αποστομωτική απάντηση σε σχόλιο για τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Το "ειρωνικό" σχόλιο από διαδικτυακή της φίλη και η εξήγηση που έδωσε...
14/11/2018 - 10:47

Η on air "έκπληξη" του Μαρίνου Κόνσολου που ξάφνιασε την Ελένη Μενεγάκη!(ΒΙΝΤΕΟ)

Πήγε καλεσμένος στην Μενεγάκη και την άφησε άφωνη με αυτό που της ζήτησε...
13/11/2018 - 09:21

Ελένη Μενεγάκη: Δείτε που πήγε παρέα με τις κόρες της! (ΦΩΤΟ)

Η οικογενειακή απόδραση, η φωτογραφία που δημοσίευσε και το σχόλιο της...
12/11/2018 - 08:59

Ό,τι πιο γλυκό!Ο γιος της Ελένης Μενεγάκη δίνει το πιο τρυφερό φιλί...(ΦΩΤΟ)

Η αγκαλιά, το φιλί και η καρδούλα στην μικρή αδερφή του
06/11/2018 - 11:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η πόλη του Ζήνωνα υποδέχθηκε τη μεγάλη γιορτή αθλητισμού και προσφοράς (BINTEO)

Οι συμμετοχές ξεπέρασαν κάθε προσδοκία στο 2ο Rudisson Blue Μαραθώνιο της Λάρνακας

Επί ποδός η Αστυνομία για αντιμετώπιση τροχαίων συγκρούσεων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εβδομαδιαία εκστρατεία ελέγχου ταχύτητας, αρχίζει αύριο σε παγκύπριο επίπεδο

ΑΚίΔΑ: Καταγγέλλει αύξηση μαθητών ανά τμήμα σε δημόσιο νηπιαγωγείο της Λάρνακας

Κάνει λόγο για "κακό προηγούμενο" από πλευράς Υπουργείου Παιδείας
Ελλάδα

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου
Διεθνή

Η συγκλονιστική ανακάλυψη του σπάνιου πορτρέτου του Ιησού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ιστορικός τέχνης που είδε την σπάνια τοιχογραφία μίλησε στον Alpha

Εμανουέλ Μακρόν: "Χρειαζόμαστε περισσότερη Ευρώπη"

Τι ανέφερε ο Γάλλος Πρόεδρος ενώπιον της Ολομέλειας του Γερμανικού Κοινοβουλίου

Ο ισχυρισμός του Τούρκου Υπουργού Άμυνας για την υπόθεση Κασόγκι

Οι δολοφόνοι πιθανόν να μετέφεραν το διαμελισμένο πτώμα του εκτός Τουρκίας

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η απόρριψη του Μιχάλη βουλιάζει τη Μαρίνα στην απελπισία..

Χωρίς όμως να την απομακρύνει από τον στόχο της... Δευτέρα Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Τατιάνα και Τόνυ θα έρθουν αντιμέτωποι με έναν αναπάντεχο κίνδυνο..

Ο Στέφανος βλέπει την Όλγα να εθίζεται στα ναρκωτικά.. Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 19/11/2018 - 00:45ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ