Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη: : Πιο ερωτευμένη από ποτέ γιόρτασε την επέτειό της(ΦΩΤΟ)

 Η Ελένη Μενεγάκη διανύει ίσως την πιο ωραία περίοδο της ζωής της,φαίνεται πιο ερωτευμένη από ποτε και δε διστάζει να το "φωνάξει" και να το δείχνει.

Η ίδια έκανε και πάλι την έκπληξη μέσα από τα social media. Η δημοφιλής παρουσιάστρια θέλοντας να τιμήσει την ημέρα της επετείου με τον καλό της (την οποία και δεν είχε αποκαλύψει ως τώρα), δημοσίευσε στο instagram μία φωτογραφία από τα αγαπημένα στιγμιότυπα με τον Μάκη Παντζόπουλο.

Η "ωραία Ελένη" μοιράστηκε μαζί μας τις πιο όμορφες στιγμές με τον άνδρα της ζωής της σε ένα κολάζ. Δυο φωτογραφίες αγκαλιά του και η μια ανάμεσα στη φύση ενώ την συνόδευσε και με hashtag που δείχνει έκδηλα πια τον έρωτά της.

Δείτε την εν λόγω φωτογραφία... Μύρισε έρωτας!

 

Επόμενο άρθρο

To κορυφαίο άρμα του φετινού καρναβαλιού είναι.. Παραλιμνίτικο! (ΦΩΤΟ)

"Δώστου, δώστου, δώστου καρναβάλι.... Αμμοχώστου!!!"
18/02/2018 - 17:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Και όμως... Συνεργάτης της Ελένης Μενεγάκη την μούντζωσε on air (BINTEO)

Δείτε την αντίδραση της και γιατί έκανε την σχετική χειρονομία
21/06/2018 - 15:06

Ελένη Μενεγάκη: Η απαίτηση στο ρετούς των περιοδικών και η πανάκριβη φωτογραφία

Ποιες γυναίκες της showbiz δεν χρειάζονται καθόλου ή ελάχιστο ρετούς
19/06/2018 - 09:41

Μαρία Κορτζιά: Έτσι γιόρτασε την επέτειο πρότασης γάμου με τον Πιέρο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε στα social media και τα συγκινητικά λόγια
14/06/2018 - 20:45

Μενεγάκη: Σηκώθηκε ξαφνικά από την καρέκλα της κι άρχισε να τρέχει! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι συνέβη στην παρουσιάστρια; Ο λόγος, αλλά και η αντίδραση των συνεργατών της
11/06/2018 - 14:30

Eλένη Μενεγάκη: Η αποκάλυψη για την συνήθεια της κόρης της... νυχτιάτικα(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή παρουσιάστρια on air
07/06/2018 - 14:29

Ελένη Μενεγάκη: Oι φωτογραφίες που την κατηγόρησαν για photoshop...(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε και η αλήθεια πίσω από τις περιβόητες φωτογραφίες και τον... κύκνο
04/06/2018 - 13:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λάρνακα: Εντοπίστηκε ο 14χρονος που απουσίαζε από την οικεία του

Σύμφωνα με την Αστυνομία είναι καλά στην υγεία του και βρίσκεται με τους οικείους του

Λάρνακα: Διάρρηξη κατοικίας και κλοπή χρηματικού ποσού

Σύμφωνα με την Αστυνομία δεν υπήρχαν ίχνη παραβίασης στην κατοικία

Πύργος Τηλλυρίας: Συνελήφθη 35χρονος για πρόκληση της πυρκαγιάς

Η φωτιά τέθηκε υπό πλήρη έλεγχο λίγο μετά τα μεσάνυχτα
Ελλάδα

Eurogroup: Eπετεύχθη συμφωνία για το ελληνικό χρέος

10ετής επιμήκυνση και δόση 15 δις με σκληρή εποπτεία

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης
Διεθνή

Mεξικό: Υποψήφιος δήμαρχος δολοφονήθηκε στο σπίτι του

Από το Σεπτέμβριο του 2017 έχουν δολοφονηθεί 120 πολιτικοί και υποψήφιοι στο Μεξικό

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 08:30SLAM