Ψυχαγωγία

Eλένη Μενεγάκη: Σέξυ με ροζ μπικίνι στην παραλία παρέα με έναν... κύκνο (ΦΩΤΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη πιο σέξυ από ποτέ...

Η παρουσιάστρια μας χάρισε τις πρώτες καλοκαιρινές πόζες της με μαγιό με ένα σέξυ ροζ μπικίνι. Η ίδια έκανε βουτιές στα καταγάλανα κρύα νερά της Άνδρου, αυτή τη φορά όμως με διαφορετική παρέα.

Η ωραία Ελένη της ψυχαγωγίας δεν είχε δίπλα της τον Μάκη Παντζόπουλο, αλλά έναν πανέμορφο λευκό και λίγο ευτραφή...κύκνο. Οι δυο τους έκαναν παρέα και έβγαλαν και τις απαραίτητες φωτογραφίες που έκλεψαν την παράσταση.

Δείτε τις φωτογραφίες και τις σέξυ πόζες

 

κκ

κκ

Επόμενο άρθρο

Άφησαν πίσω τους την Κύπρο για να την κάνουν περήφανη στη Γαλλία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο νεαροί χορευτές μιλούν στο alphanews.live για την εμπειρία τους στη χώρα της τέχνης
03/06/2018 - 09:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Δείτε που πήγε παρέα με τις κόρες της! (ΦΩΤΟ)

Η οικογενειακή απόδραση, η φωτογραφία που δημοσίευσε και το σχόλιο της...
12/11/2018 - 08:59

Ό,τι πιο γλυκό!Ο γιος της Ελένης Μενεγάκη δίνει το πιο τρυφερό φιλί...(ΦΩΤΟ)

Η αγκαλιά, το φιλί και η καρδούλα στην μικρή αδερφή του
06/11/2018 - 11:31

Ελένη Μενεγάκη: Γιορτάζει τα γενέθλια της στην αγκαλιά του Ματέο(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από την έξοδο του ζευγαριού και η παλιά…συνεργάτιδα
27/10/2018 - 09:39

Ο Θοδωρής Μισόκαλος έχει γενέθλια - Δείτε πως του ευχήθηκε η Μενεγάκη!(ΦΩΤΟ)

Πόσα κεράκια έσβησε και τα λόγια της παρουσιάστριας
25/10/2018 - 09:48

Ελένη Μενεγάκη: Η απάντηση της σε δημοσίευμα που διάβασε για εκείνη(ΒΙΝΤΕΟ)

Η «ομοιότητα» με γνωστή Ελληνίδα, η αντίδραση και η απάντηση της Μενεγάκη…
19/10/2018 - 08:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρωτοβουλία Μνήμης: "Η ιστορία δεν συναινεί στη συμφιλίωση με την κατοχή"

Αναφέρει ότι ο τόπος μνήμης και ταυτότητας μετατρέπεται σε ένα ακόμα τουριστικό checkpoint

Πάφος: Κλάπηκαν έξι κυνηγετικοί σκύλοι αξίας 1.200 ευρώ

Η Αστυνομία συνέλεξε από τη σκηνή διάφορα τεκμήρια με σκοπό τον εντοπισμό των δραστών

Οι "αριθμοί" της πρώτης μέρας από τη διάνοιξη του οδοφράγματος Δερύνειας

Δεκάδες Ελληνοκύπριοι, Τουρκοκύπριοι και Ευρωπαίοι πέρασαν τα κατεχόμενα
Ελλάδα

Αθήνα: Γυναίκα πήδηξε από τον 5ο όροφο για να σωθεί από τις φλόγες

Βρίσκεται διασωληνωμένη σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Ο Τσίπρας μπέρδεψε τους Παγκόσμιους Πολέμους και το Twitter το "γλεντά"

Καταιγίδα τιτιβισμάτων μετά τις δηλώσεις του Έλληνα Πρωθυπουργού ανήμερα της επετείου

Απειλεί την Ελλάδα ο πρώην αρχηγός του τουρκικού στρατού

"Αν η Ελλάδα επεκτείνει τα χωρικά της ύδατα θα πάρω το όπλο και θα πάω εναντίον της"
Διεθνή

Οι σπουδαιότερες ατάκες του "πατέρα" της Marvel (ΦΩΤΟ)

Δεν έφερε την επανάσταση μόνο μέσα από τους ήρωες του, αλλά και από τα μηνύματά του

Θυελλώδεις άνεμοι τροφοδοτούν τις φονικές πυρκαγιές στην Καλιφόρνια

Η Camp Fire μετέτρεψε σε στάχτη περισσότερα από 6700 σπίτια και επιχειρήσεις

"Έφυγε" από τη ζωή ο πατέρας της Marvel

Ο Σταν Λι ήταν Αμερικανός συγγραφέας, εκδότης και επίτιμος πρόεδρος της εταιρίας

tv news

Στην Αίγινα η οικογένεια Μελά πρέπει να παραδώσει το μωρό στον Παρασχάκη...

Γεγονός που προκαλεί δραματικές αντιδράσεις σε όλους...Τρίτη: Διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Η απροσδόκητη είδηση της εξέλιξης της υγείας του Νάσου, καταρρακώνει τη Μάρθα...

Ο Μιχάλης μπροστά σε μια απροσδόκητη συνάντηση «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 13/11/2018 - 06:30ΤΙ ΛΕΕΙ;