Ψυχαγωγία

Ελένη Μενεγάκη:Ο σεισμός και η αντίδραση των παιδιών και του άντρα της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη αναφέρθηκε στη σημερινή εκπομπή στην εμπειρία της που είχε σχετικά με τις συνεχείς σεισμικές δονήσεις που έχει η Ανατολική Αττική και την αντίδραση που είχε με τον άντρα της την ώρα που κοιμόντουσαν. H γνωστή παρουσιάστρια εξέφρασε την αντίδραση της δικής της και των παιδιών της αλλά και την στιχομυθία που είχε με τον άντρα της.

Η ίδια δήλωσε μεταξύ άλλων

 «Εγώ που κοιμάμαι τόσο βαριά όταν κοιμηθώ, πετάχτηκα στις 4.30 η ώρα και λέω (στον Μάκη Παντζόπουλο) «Αισθάνθηκες να κουνιόμαστε;». Και μου απαντά: «Όχι, ξανακοιμήσου» και μετά πετάγεται ένα παιδί μου και μου λέει: «Μαμά, κουνιέται το σπίτι» και λέω «Δεν τρελάθηκα»».


 

Επόμενο άρθρο

Σώμα και Έκθεμα: Το ιστορικό έκθεμα ως σημείο έναρξης για τη σύγχρονη δημιουργία

Την Πέμπτη 11 Ιανουαρίου ένα ξεχωριστό κάλεσμα της τέχνης από το Πολιτιστικό ίδρυμα Κύπρου
09/01/2018 - 12:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eλένη Μενεγάκη: "Δεν σας κρύβω πως ζηλεύω την Κατερίνα Μουτσάτσου"

Η χαλαρή ζωή της ηθοποιού στο Λος Άντζελες προκάλεσε αισθήματα ζήλειας στην παρουσιάστρια
26/04/2018 - 13:51

Η Ελένη Μενεγάκη πήγε σε αγώνες...ράλι και ποζάρει με χάρη(ΦΩΤΟ)

Η ωραία Ελένη της ελλαδικής τηλεόρασης πιο...ροκ από ποτέ
25/04/2018 - 12:07

Η Μενεγάκη αποκάλυψε στον αέρα της εκπομπής πόσα κιλά είναι

Ανέβηκε στην ζυγαριά και αποκάλυψε τον μυστικό αριθμό
24/04/2018 - 18:27

"Πάλι με άλλο κορίτσι παίζεις":Όταν η Μενεγάκη άφησε άφωνο τον Τσιμιτσέλη-ΒΙΝΤΕΟ

Η σχέση με του Γερονικολού και το τρολάρισμα της παρουσιάστριας
23/04/2018 - 17:48

Σεισμική δόνηση 3,8 βαθμών στην περιοχή της Λάρνακας

Αναστάτωση προκάλεσε στους κάτοικους της περιοχής, το απόγευμα της Δευτέρας
23/04/2018 - 16:54

Συγκλονίζει η Eλένη Μενεγάκη: "Έχω χάσει παιδί, είχα δυο αποβολές" (BINTEO)

H παρουσιάστρια εκμυστηρεύτηκε τις αποβολές της - Όλα όσα δήλωσε
20/04/2018 - 14:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Σηκώθηκαν" στο πόδι οι κάτοικοι του Αγίου Νικολάου στην Πάφο

Έκρηξη βόμβας σε εκσκαφέα που βρισκόταν σταθμευμένος σε ανοιχτό χώρο

Τρεμιθούσα: Έπιασαν επ' αυτοφόρω διαρρήκτη και τον καταδίωξαν

Ένταλμα σύλληψης εναντίον 25χρονου, ο οποίος κατάφερε να διαφύγει

Λάρνακα: Άγνωστοι "ρήμαξαν" το σπίτι Λιβανέζου επιχειρηματία

Μπήκαν απο πλαϊνή αλουμινένια πόρτα και έφυγαν με λεία πέντε χιλιάδες ευρώ
Ελλάδα

Απολογείται μέσα από το νοσοκομείο η 22χρονη που φέρεται να πέταξε το μωρό της

Αντιμέτωπη με το αδίκημα της παιδοκτονίας το οποίο τιμωρείται με κάθειρξη 10 ετών

Ελεύθερος αφέθηκε ο ένας από τους οκτώ Τούρκους αξιωματικούς

Υλοποίηση της απόφασης του Συμβουλίου της Επικράτειας

Γιούνκερ από την Αθήνα: Δεύτερη μου πατρίδα η Ελλάδα

Συνάντηση με τον Αλέξη Τσίπρα και άλλους πολιτικούς αξιωματούχους
Διεθνή

Ιστορική στιγμή για την κορεατική χερσόνησο (ΦΩΤΟ)

Ο Κιμ Γιονγκ Ουν διέσχισε τη στρατιωτική γραμμή για τις συνομιλίες Νότου και Βορρά

Ένοχος για σεξουαλική κακοποίηση ο κωμικός Bill Cosby

Ο 80χρονος αντιμετωπίζει ποινή φυλάκισης ως και 10 χρόνια

ΗΠΑ: Έκρηξη σε διυλιστήριο πετρελαίου στο Ουισκόνσιν

"Υπάρχουν αναφορές για αρκετά θύματα, αλλά όχι για τη σοβαρότητα των τραυματισμών"

tv news

5 αγαπημένοι ποδοσφαιριστές βάζουν τα πιο ξεκαρδιστικά γκολ στο Λούης Night Show

Σε μια εκπομπή αφιερωμένη στη Μάχη Ενάντια στον Καρκίνο, την Παρασκευή στον Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Ρενάτα καταθέτει την παραίτησή της και αποχαιρετά τον Αχιλλέα και τη Σόφο...

Δεν είναι όμως η μόνη δυσάρεστη έκπληξη για αυτόν... Παρ: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 27/04/2018 - 07:50SLAM