Ψυχαγωγία

Ελένη Φουρέιρα: Ακύρωσε τις εμφανίσεις της σε νυχτερινό μαγαζί - Μάθετε τον λόγο

Η Ελένη Φουρέιρα διανύει μια από τις πιο επιτυχημένες επαγγελματικές περιόδους της ζωής της.

Η ίδια μετά την Eurovision γνωρίζει τεράστια επιτυχία και με πολλές διακρίσεις στο εξωτερικό ενώ οι συναυλίες της είναι sold out σχεδόν σε όλη την Ευρώπη.

φουρε

Η τραγουδίστρια ενώ ήταν γνωστό ότι θα συνεργαστεί με τον Κωνσταντίνο Αργυρό ακύρωσε τις εμφανίσεις της το φετινό χειμώνα στην Αθήνα αναφέροντας ότι οι λόγοι είναι επαγγελματικοί. Συγκεκριμένα δήλωσε

«Δεν θα εμφανιστώ σε κάποιο μαγαζί, θα πηγαινοέρχομαι στο εξωτερικό, τόσο στην Ισπανία όσο και σε άλλες χώρες»

Αξίζει να σημειωθεί ότι η Ελένη Φουρέιρα αποκάλυψε πως αυτή την περίοδο ετοιμάζει το νέο διεθνές της single με τίτλο «Τοmame», το οποίο θα έχει αγγλικούς και ισπανικούς στίχους, με την υπογραφή του Alex Papakonstantinou.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Φουρέιρα: Χωρίς ίχνος μακιγιάζ και με νέο look! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε χωρίς ίχνος μακιγιάζ και μας εντυπωσίασε..
19/09/2018 - 11:27

"Η Βίσση είχε πει πρώτη το My number one"-Η Γερμανού... διαψεύδει την Φουρέιρα!

Όσα δήλωσε δημόσια και η αποστομωτική απάντηση που θα συζητηθεί
12/09/2018 - 12:09

Ελένη Φουρέιρα: "Δεν μπορείτε να με βγάζετε εμένα εθνικίστρια..."

"Σηκώνω στις πλάτες μου δυο χώρες και εκπροσωπώ μια τρίτη-Δεν μίσησα την Ελλάδα"
11/09/2018 - 12:40

Ελένη Φουρέιρα: "Ξεκίνησα να δουλεύω από τα 13 μου - Δεν είμαι εθνικίστρια"

Η τραγουδίστρια μιλά για τον Αλμπέρτο, την Νetta και την Γιάννα Τερζή.
10/09/2018 - 11:34

H Eλένη Φουρέιρα στην παραλία... topless! (ΦΩΤΟ)

Οι καλοκαιρινές της αναρτήσεις στα social media γίνονται όλο και πιο "καυτές"
18/08/2018 - 18:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μόνιμη βάση η Λευκωσία διαστημικών επιστημόνων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κύπρος μπαίνει δυναμικά στον χάρτη του διαστήματος

Σκόνη στην ατμόσφαιρα: Πότε υποχωρεί το φαινόμενο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποπνικτικό παραμένει το σκηνικό μέχρι και το Σαββατοκυρίακο

Παραδοχή Κοτζιά: Στην Κύπρο μυστικά κονδύλια 9 εκατομμυρίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Έγγραφο κατατέθηκε ως τεκμήριο, στην δίκη απέναντι στην Μονή Κύκκου
Ελλάδα

Ορκίζεται αύριο ως Υπουργός Εξωτερικών ο Αλέξης Τσίπρας

Δεν θα δημοσιεύσει την 9σέλιδη επιστολή Κοτζιά καθώς φέρει την ένδειξη "αυστηρά προσωπικό"

Τσίπρας: Θα προστατεύσω τα μεγάλα επιτεύγματα της κυβέρνησης

Ελληνο-ισπανική πρόταση για τη δημιουργία Ευρωπαϊκού Ταμείου κατά της ανεργίας

Ζάεφ: Με τον Τσίπρα παραμένουμε προσηλωμένοι στη Συμφωνία των Πρεσπών

"Είμαι ευτυχής για την απόλυτη προσήλωση της Ελλάδας" είπε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ
Διεθνή

Βρετανία: 20 άνδρες καταδικάστηκαν για αποπλάνηση και βιασμό νεαρών κοριτσιών

Κρίθηκαν ένοχοι για πάνω από 120 αδικήματα - Ποινές κάθειρξης από 5 μέχρι 18 έτη

Ερντογάν, Πούτιν, Μέρκελ και Μακρόν θα συζητήσουν για τη Συρία

Ορίστηκε η συνάντηση τους στις 27 Οκτωβρίου στην Κωνσταντινούπολη

Θύματα του ναζισμού ζητούν τη γερμανική υπηκοότητα ενόψει του Brexit

Τα αιτήματα έχουν αυξηθεί 1.667, σύμφωνα με το υπουργείο Εσωτερικών

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/10/2018 - 23:40Η ΦΑΜΙΛΙΑ