Ψυχαγωγία

Ελένη Φουρέιρα:Μπήκε στο ταξί,άρχισε να τραγουδά και ο οδηγός... την πέταξε έξω!

Ηταν η πρώτη της φορά στο Λος Άντζελες...

Ήταν πολύ ενθουσιασμένη που βρέθηκε εκεί...

Ήταν τόσο ενθουσιασμένη μάλιστα, που δεν μπορούσε να κρατηθεί και, ήθελε να το μοιραστεί με όλους....

Και όταν λέμε με όλους, εννοούμε με όλους! Ακόμα και με τον οδηγό του ταξί που πήρε!

Ο λόγος για την Ελένη Φουρέιρα η οποία για ακόμα μία φορά μας απέδειξε πως εκτός από ταλέντο έχει και απίστευτο χιούμορ!

Τις ημέρες λοιπόν που η εκρηκτική pop star βρισκόταν στο Λος Άντζελες, μπήκε σε ένα ταξί, συστήθηκε στον οδηγό και μοιράστηκε μάλιστα μαζί του το πόσο ενθουσιασμένη ήταν, που βρισκόταν για πρώτη φορά στη ζωή της στο L.A.

Κατά τη διάρκεια της διαδρομής, στο ραδιόφωνο άρχισε να παίζει το "Sorry not sorry" της Demi Lovato. Η γνωστή τραγουδίστρια πήρε την πρωτοβουλία και δυνάμωσε την ένταση του ραδιοφώνου, ενώ ταυτόχρονα άρχισε να τραγουδά!

Το αποτέλεσμα ...ο οδηγός να εκνευριστεί και να τη διώξει άρον-άρον από το όχημά του. «Καλώς ήρθες στην Αμερική», ακούγεται να της λέει βγαίνοντας από το ταξί.

Δείτε το απολαυστικο βίντεο που μοιράστηκε η Ελένη Φουρέιρα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, αποδεικνύοντας πως όταν έχεις χιούμορ, όσο μακριά και να πας, το έχεις πάντα μαζί σου!

 

Επόμενο άρθρο

Γεράσιμος Σκιαδαρέσης: Τα όργια, η φυλάκιση και η αντίδραση συζύγου και παιδιών

"Μιλούσε για νεαρά κορίτσια, που σημαίνει ότι μάλλον ήμουν και παιδεραστής, με κοκαϊνες…"
13/01/2018 - 10:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Μποτία πήρε μεταγραφή και η κρίση στην σχέση του με Φουρέιρα ξεκίνησε...(ΦΩΤΟ)

Η ομάδα και η χώρα που πήγε ο γνωστός ποδοσφαιριτής
06/07/2018 - 15:24

Φουρέιρα για Βλάχο: «Τι μου τον φέρατε αυτόν εδώ; Εγώ γιατί είμαι εδώ με αυτόν;»

Η επική συνάντηση και η απίστευτη απάντηση τους για τη φημολογούμενη κόντρα τους
05/07/2018 - 11:33

Έδωσε ρέστα η Φουρέιρα στη Βαρκελώνη, έκανε τους Ισπανούς να παραμιλούν!(ΒΙΝΤΕΟ)

Προκάλεσε για άλλη μία φορά πανικό με την εκρηκτική της εμφάνιση, βάζοντας φωτιά στη σκηνή
01/07/2018 - 15:38

"Καραμέλα"-Το νέο τραγούδι της Φουρέιρα είναι μια επιτυχημένη...διασκευή(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Φουρέιρα συνεργάζεται με τον Doron Medalie και μας δίνουν μια ακόμη επιτυχία!
26/06/2018 - 18:13

Τι κάνει η Ελένη Φουρέιρα στη μια η ώρα τα ξημερώματα στο σαλόνι της; (ΒΙΝΤΕΟ)

Την πρόδωσαν τα βίντεο καλού της φίλου - Δείτε την όπως δεν την έχετε ξαναδεί ποτέ!
18/06/2018 - 17:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο ΠτΔ εξέφρασε την ελπίδα να συνεργαστεί η άλλη πλευρά

"Για να μπορέσει ο ΓΓ να συγκαλέσει μια νέα σύνοδο για το Κυπριακό" όπως ανέφερε

Αεροδρόμιο Λάρνακας: Επιβάτης ταξίδευε με κοσμήματα αξίας 13.000 ευρώ

Εντοπίστηκαν από το Τμήμα Τελωνείων κατά τη διάρκεια του ελέγχου επιβατών

Τελέστηκαν τα αποκαλυπτήρια του μνημείου για τις μάνες αγνοουμένων (ΒΙΝΤΕΟ)

Φτιαγμένο από λάβα ηφαιστείου της Σαντορίνης, τοποθετήθηκε στον Τύμβο Μακεδονίτισσας
Ελλάδα

Στο "κόκκινο" Αθήνα - Μόσχα μετά την ακύρωση της επίσκεψης Λαβρόφ (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκτακτη σύσκεψη Τσίπρα - Κοτζιά στο Μέγαρο Μαξίμου

Σκληρή απάντηση του ελληνικού ΥΠΕΞ για τις δηλώσεις Ζαχάροβα

"Χαρακτηριστικό δείγμα ασέβειας προς τρίτη χώρα, καθώς και έλλειψης κατανόησης"

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ "ταρακούνησε" τα Ιωάννινα

Σημειώθηκε 23 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της πόλης και είχε εστιακό βάθος πέντε χιλιομέτρων
Διεθνή

Συζητήσεις Τραμπ για επίσκεψη Πούτιν στην Ουάσιγκτον

Ο Αμερικανός Πρόεδρος ζήτησε από ανώτερο υπάλληλο να προσκαλέσει τον Ρώσο Πρόεδρο

Βέλγιο: Χάος στον εναέριο χώρο λόγω προβλήματος σε υπολογιστή

Τι δήλωσε εκπρόσωπος του αεροδρομίου των Βρυξελλών

Ισπανία: Απέσυρε τα διεθνή εντάλματα σύλληψης κατά του Πουτζντεμόν

Ο πρώην Πρόεδρος της Καταλονίας επρόκειτο να εκδοθεί στην Ισπανία

tv news

Το ταξίδι που ετοίμασε ο Μηνάς για να κάνει έκπληξη στη Βούλα..

Δεν πήγε ούτε κατά προσέγγιση όπως το φανταζόταν…Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/07/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ