Ψυχαγωγία

Ελένη Φουρέιρα:Μπήκε στο ταξί,άρχισε να τραγουδά και ο οδηγός... την πέταξε έξω!

Ηταν η πρώτη της φορά στο Λος Άντζελες...

Ήταν πολύ ενθουσιασμένη που βρέθηκε εκεί...

Ήταν τόσο ενθουσιασμένη μάλιστα, που δεν μπορούσε να κρατηθεί και, ήθελε να το μοιραστεί με όλους....

Και όταν λέμε με όλους, εννοούμε με όλους! Ακόμα και με τον οδηγό του ταξί που πήρε!

Ο λόγος για την Ελένη Φουρέιρα η οποία για ακόμα μία φορά μας απέδειξε πως εκτός από ταλέντο έχει και απίστευτο χιούμορ!

Τις ημέρες λοιπόν που η εκρηκτική pop star βρισκόταν στο Λος Άντζελες, μπήκε σε ένα ταξί, συστήθηκε στον οδηγό και μοιράστηκε μάλιστα μαζί του το πόσο ενθουσιασμένη ήταν, που βρισκόταν για πρώτη φορά στη ζωή της στο L.A.

Κατά τη διάρκεια της διαδρομής, στο ραδιόφωνο άρχισε να παίζει το "Sorry not sorry" της Demi Lovato. Η γνωστή τραγουδίστρια πήρε την πρωτοβουλία και δυνάμωσε την ένταση του ραδιοφώνου, ενώ ταυτόχρονα άρχισε να τραγουδά!

Το αποτέλεσμα ...ο οδηγός να εκνευριστεί και να τη διώξει άρον-άρον από το όχημά του. «Καλώς ήρθες στην Αμερική», ακούγεται να της λέει βγαίνοντας από το ταξί.

Δείτε το απολαυστικο βίντεο που μοιράστηκε η Ελένη Φουρέιρα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, αποδεικνύοντας πως όταν έχεις χιούμορ, όσο μακριά και να πας, το έχεις πάντα μαζί σου!

 

Επόμενο άρθρο

Γεράσιμος Σκιαδαρέσης: Τα όργια, η φυλάκιση και η αντίδραση συζύγου και παιδιών

"Μιλούσε για νεαρά κορίτσια, που σημαίνει ότι μάλλον ήμουν και παιδεραστής, με κοκαϊνες…"
13/01/2018 - 10:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φουρέιρα:Η κατάθλιψη λόγω καταγωγής, η πλαστική και αν θα φύγει λόγω Μποτία

H εξομολόγηση της για την πλαστική στήθους και αν θα έφευγε από την Ελλάδα για τον Μποτία
14/12/2017 - 12:48

Ελένη Φουρέιρα: Πρώτη φορά ολόγυμνη - H πιο καυτή φωτογράφηση (ΦΩΤΟ)

Το pop είδωλο μένει γυμνή και σχεδόν γυμνή μόνο με τα αθλητικά της
23/11/2017 - 13:05

Ελένη Φουρέιρα: Αποχαιρετά το καλοκαίρι... topless στα βράχια (ΦΩΤΟ)

Οι πιο προκλητικές φωτογραφίες της τραγουδίστριας "είδαν" το φως της δημοσιότητας
15/10/2017 - 13:22

Αργυρός - Stan - Bo - Φουρέϊρα -Πρίαμος, γλέντησαν χθες στη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Έγιναν όλοι μαζί μια παρέα και το "καψαν" με αρχηγό τον Γιώργο Παπαδόπουλο μέχρι το πρωί
14/07/2017 - 13:32

Ελένη Φουρέιρα: "Σκέφτομαι να υιοθετήσω παιδί, πριν γεννήσω το δικό μου"

Η εξομολόγηση της για το ενδεχόμενο αν γίνει μητέρα
15/06/2017 - 13:07

E. Φουρέιρα: Η πλαστική και το σχόλιο να πάει στην Eurovision με την χώρα της

Η Ελένη Φουρέιρα πιο αποκαλυπτική από ποτέ άνοιξε την καρδιά
11/06/2017 - 12:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επεισόδια έξω από τα γραφεία της "Αφρίκα" στα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το επίμαχο πρωτοσέλιδο που προκάλεσε την οργή του Ερντογάν και κύμα διαμαρτυρίας

Χειροπέδες σε 35χρονο για...δεκαπενθήμερο αδικημάτων

Εξασφαλίσθηκε μαρτυρία για τα αδικήματα που φέρεται να διέπραξε το 2017

Χειροπέδες σε 29χρονο για υπόθεση κλοπή που διαπράχθηκε τον Μάιο

Φέρεται να απέσπασε χρηματικό ποσό από κατάστημα στην Πάφο
Ελλάδα

Μαζικό συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Για 500 χιλιάδες μιλάνε οι διοργανωτές και τι ζητούν

Πυρπολήθηκε διατηρητέο κτίριο που βρισκόταν υπό κατάληψη στη Θεσσαλονίκη

Το κτίριο στέγαζε τα τελευταία χρόνια την κατάληψη Libertatia τα τελευταία χρόνια

Μαζικό συλλαλητήριο για τη Μακεδονία στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

"H Mακεδονία είναι η ψυχή μας", φωνάζουν χιλιάδες διαδηλωτές
Διεθνή

Κίνδυνος σύλληψης του Κάρλες Πουτζδεμόν εάν φύγει από το Βέλγιο

Ο Κάρλες Πουτζντεμόν δεν έχει προς το παρόν σχολιάσει το ταξίδι του στη Δανία

Κλειστά τα πλείστα κυβερνητικά γραφεία της Αμερικής

Συνεχίζεται για τρίτη ημέρα η αναστολή λειτουργίας υπηρεσιών του ομοσπονδιακού κράτους

Συνεδριάζει εκτάκτως το Συμβούλιο Ασφαλείας ΟΗΕ για τις τουρκικές επιδρομές

Ερντογάν: Θα συντρίψουμε τους Κούρδους της Συρίας μέχρι να μην απομείνει τίποτα

tv news

Ο Δαμιανός πείθει την Φαίη να στήσουν παγίδα στον Βλάση για το DNA!

O Γιαν μαθαίνει για το μυστήριο συμβόλαιο!Δευτέρα:Nέο επεισόδιο Έλα στη Θέση μου(BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Ο Θεοχάρης βρίσκεται κομμένος στα δύο και δεν μπορεί να αποφασίσει τι θέλει...

Τόνυ & Άννα κάνουν σοβαρή κουβέντα που θα αλλάξει τα πάντα. Τρίτη:Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/01/2018 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ