Ψυχαγωγία

Ελένη Φουρέιρα:Μπήκε στο ταξί,άρχισε να τραγουδά και ο οδηγός... την πέταξε έξω!

Ηταν η πρώτη της φορά στο Λος Άντζελες...

Ήταν πολύ ενθουσιασμένη που βρέθηκε εκεί...

Ήταν τόσο ενθουσιασμένη μάλιστα, που δεν μπορούσε να κρατηθεί και, ήθελε να το μοιραστεί με όλους....

Και όταν λέμε με όλους, εννοούμε με όλους! Ακόμα και με τον οδηγό του ταξί που πήρε!

Ο λόγος για την Ελένη Φουρέιρα η οποία για ακόμα μία φορά μας απέδειξε πως εκτός από ταλέντο έχει και απίστευτο χιούμορ!

Τις ημέρες λοιπόν που η εκρηκτική pop star βρισκόταν στο Λος Άντζελες, μπήκε σε ένα ταξί, συστήθηκε στον οδηγό και μοιράστηκε μάλιστα μαζί του το πόσο ενθουσιασμένη ήταν, που βρισκόταν για πρώτη φορά στη ζωή της στο L.A.

Κατά τη διάρκεια της διαδρομής, στο ραδιόφωνο άρχισε να παίζει το "Sorry not sorry" της Demi Lovato. Η γνωστή τραγουδίστρια πήρε την πρωτοβουλία και δυνάμωσε την ένταση του ραδιοφώνου, ενώ ταυτόχρονα άρχισε να τραγουδά!

Το αποτέλεσμα ...ο οδηγός να εκνευριστεί και να τη διώξει άρον-άρον από το όχημά του. «Καλώς ήρθες στην Αμερική», ακούγεται να της λέει βγαίνοντας από το ταξί.

Δείτε το απολαυστικο βίντεο που μοιράστηκε η Ελένη Φουρέιρα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, αποδεικνύοντας πως όταν έχεις χιούμορ, όσο μακριά και να πας, το έχεις πάντα μαζί σου!

 

Επόμενο άρθρο

Γεράσιμος Σκιαδαρέσης: Τα όργια, η φυλάκιση και η αντίδραση συζύγου και παιδιών

"Μιλούσε για νεαρά κορίτσια, που σημαίνει ότι μάλλον ήμουν και παιδεραστής, με κοκαϊνες…"
13/01/2018 - 10:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εurovision: Οι λεπτομέρειες για την εμφάνιση της Φουρέιρα μετά την τελική πρόβα

Έτοιμη να πετάξει στη Λισαβόνα και να ανάψει "φωτιά"...
26/04/2018 - 11:41

Ελένη Φουρέιρα: Μιλά πρώτη φορά για τα χρήματα που πήρε για την Eurovision

Στο πλαίσιο της Eurovision, δείτε και την πρώτη ανεπίσημη πρόβα της Γιάννας Τερζή
25/04/2018 - 12:20

H Eλένη Φουρέιρα μας συστήνει πρώτη φορά τον αδερφό της (ΦΩΤΟ)

Του ευχήθηκε για την ονομαστική του εορτή και μας τον έδειξε στη παιδική του ηλικία
23/04/2018 - 19:03

Φουρέιρα: Αφήσε το μικρόφωνο, βγήκε στις παραλίες και μας...αναστάτωσε! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την με μπικίνι στην παραλία στο πρώτο της μπάνιο για φέτος
14/04/2018 - 13:39

Η Ελένη Φουρέιρα στη παραλία με μαγιό μας δείχνει το κορμί της (ΦΩΤΟ)

Ζέστη και νιώθει σέξυ - Έτοιμη να βάλει "fuego" στη Eurovision
13/04/2018 - 10:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρή εντοπίστηκε στο όχημά της 69χρονη στην επαρχία Λεμεσού

Το όχημα έπεσε σε χαντάκι, στην περιοχή της Μονής

Μείωσε την ποινή για τους πέντε του ΣΑΠΑ το Ανώτατο (BINTEO)

Ανοίγει εκ νέου στις 19 Ιουνίου η υπόθεση δανείων Συνεργατισμού

Λεμεσός: Ξαναχτύπησε ο κομμωτής με τα μπότοξ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αστυνομία του πέρασε χειροπέδες για τριτη φορα
Ελλάδα

Απολογείται μέσα από το νοσοκομείο η 22χρονη που φέρεται να πέταξε το μωρό της

Αντιμέτωπη με το αδίκημα της παιδοκτονίας το οποίο τιμωρείται με κάθειρξη 10 ετών

Ελεύθερος αφέθηκε ο ένας από τους οκτώ Τούρκους αξιωματικούς

Υλοποίηση της απόφασης του Συμβουλίου της Επικράτειας

Γιούνκερ από την Αθήνα: Δεύτερη μου πατρίδα η Ελλάδα

Συνάντηση με τον Αλέξη Τσίπρα και άλλους πολιτικούς αξιωματούχους
Διεθνή

Ένοχος για σεξουαλική κακοποίηση ο κωμικός Bill Cosby

Ο 80χρονος αντιμετωπίζει ποινή φυλάκισης ως και 10 χρόνια

ΗΠΑ: Έκρηξη σε διυλιστήριο πετρελαίου στο Ουισκόνσιν

"Υπάρχουν αναφορές για αρκετά θύματα, αλλά όχι για τη σοβαρότητα των τραυματισμών"

Στο ποδοσφαιράκι διαγωνίστηκαν οι Πρόεδροι Ελβετίας και Γερμανίας (ΦΩΤΟ)

Χαλαρές στιγμές στο περιθώριο επίσημης επίσκεψης του Steinmeier στη Γενεύη

tv news

5 αγαπημένοι ποδοσφαιριστές βάζουν τα πιο ξεκαρδιστικά γκολ στο Λούης Night Show

Σε μια εκπομπή αφιερωμένη στη Μάχη Ενάντια στον Καρκίνο, την Παρασκευή στον Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Ρενάτα καταθέτει την παραίτησή της και αποχαιρετά τον Αχιλλέα και τη Σόφο...

Δεν είναι όμως η μόνη δυσάρεστη έκπληξη για αυτόν... Παρ: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 27/04/2018 - 06:3560' ΕΛΛΑΔΑ