Ψυχαγωγία

Ελένη Φουρέιρα:Μπήκε στο ταξί,άρχισε να τραγουδά και ο οδηγός... την πέταξε έξω!

Ηταν η πρώτη της φορά στο Λος Άντζελες...

Ήταν πολύ ενθουσιασμένη που βρέθηκε εκεί...

Ήταν τόσο ενθουσιασμένη μάλιστα, που δεν μπορούσε να κρατηθεί και, ήθελε να το μοιραστεί με όλους....

Και όταν λέμε με όλους, εννοούμε με όλους! Ακόμα και με τον οδηγό του ταξί που πήρε!

Ο λόγος για την Ελένη Φουρέιρα η οποία για ακόμα μία φορά μας απέδειξε πως εκτός από ταλέντο έχει και απίστευτο χιούμορ!

Τις ημέρες λοιπόν που η εκρηκτική pop star βρισκόταν στο Λος Άντζελες, μπήκε σε ένα ταξί, συστήθηκε στον οδηγό και μοιράστηκε μάλιστα μαζί του το πόσο ενθουσιασμένη ήταν, που βρισκόταν για πρώτη φορά στη ζωή της στο L.A.

Κατά τη διάρκεια της διαδρομής, στο ραδιόφωνο άρχισε να παίζει το "Sorry not sorry" της Demi Lovato. Η γνωστή τραγουδίστρια πήρε την πρωτοβουλία και δυνάμωσε την ένταση του ραδιοφώνου, ενώ ταυτόχρονα άρχισε να τραγουδά!

Το αποτέλεσμα ...ο οδηγός να εκνευριστεί και να τη διώξει άρον-άρον από το όχημά του. «Καλώς ήρθες στην Αμερική», ακούγεται να της λέει βγαίνοντας από το ταξί.

Δείτε το απολαυστικο βίντεο που μοιράστηκε η Ελένη Φουρέιρα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, αποδεικνύοντας πως όταν έχεις χιούμορ, όσο μακριά και να πας, το έχεις πάντα μαζί σου!

 

Επόμενο άρθρο

Γεράσιμος Σκιαδαρέσης: Τα όργια, η φυλάκιση και η αντίδραση συζύγου και παιδιών

"Μιλούσε για νεαρά κορίτσια, που σημαίνει ότι μάλλον ήμουν και παιδεραστής, με κοκαϊνες…"
13/01/2018 - 10:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Φουρέιρα: Ακύρωσε τις εμφανίσεις της σε νυχτερινό μαγαζί - Μάθετε τον λόγο

Η αγαπημένη τραγουδίστρια μιλά για την απόφαση που πήρε!
25/09/2018 - 11:41

Ελένη Φουρέιρα: Χωρίς ίχνος μακιγιάζ και με νέο look! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε χωρίς ίχνος μακιγιάζ και μας εντυπωσίασε..
19/09/2018 - 11:27

"Η Βίσση είχε πει πρώτη το My number one"-Η Γερμανού... διαψεύδει την Φουρέιρα!

Όσα δήλωσε δημόσια και η αποστομωτική απάντηση που θα συζητηθεί
12/09/2018 - 12:09

Ελένη Φουρέιρα: "Δεν μπορείτε να με βγάζετε εμένα εθνικίστρια..."

"Σηκώνω στις πλάτες μου δυο χώρες και εκπροσωπώ μια τρίτη-Δεν μίσησα την Ελλάδα"
11/09/2018 - 12:40

Ελένη Φουρέιρα: "Ξεκίνησα να δουλεύω από τα 13 μου - Δεν είμαι εθνικίστρια"

Η τραγουδίστρια μιλά για τον Αλμπέρτο, την Νetta και την Γιάννα Τερζή.
10/09/2018 - 11:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στους δρόμους οι κάτοικοι ορεινής Λεμεσού

Ζητούν άμεση στήριξη από το κράτος με κίνητρα και αναπτυξιακά έργα

Αρχίζει εκστρατεία ελέγχου οδήγησης υπό την επήρεια αλκοόλης

Από τη Δευτέρα 22 Οκτωβρίου μέχρι την Κυριακή 28

Με δυναμικά μέτρα στη φαρέτρα της συνεδριάζει αύριο η ΟΕΛΜΕΚ

Το ΚΔΣ της οργάνωσης θα λάβει αποφάσεις για τον μειωμένο αριθμό νέων διορισμών
Ελλάδα

Ο Ρουβίκωνας "χτύπησε" την πρεσβεία του Καναδά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η οργάνωση ανέλαβε την ευθύνη και έδωσε στη δημοσιότητα εικόνες από την επίθεση

Κοτζιάς: Με λάσπη, ψέματα και συκοφαντίες υπονομεύουν την αξιοπρέπεια μου

Ο τέως υπουργός Εξωτερικών επανέρχεται στο θέμα της παραίτησής του

Ανήλικος αλλοδαπός διακινούσε ναρκωτικά στην Πάτρα

Τι διαπίστωσαν μετά από έλεγχο αστυνομικοί της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ.
Διεθνή

Αφγανιστάν: Εκρήξεις, επιθέσεις και δεκάδες νεκροί σε εκλογικά κέντρα

εκατό πολίτες τραυματίστηκαν κατά την διαδικασία της ψηφοφορίας στις βουλευτικές εκλογές

Τραμπ: Οι ΗΠΑ εγκαταλείπουν την πυρηνική συμφωνία με τη Ρωσία

Ουάσινγκτον και Μόσχα αλληλοκατηγορούνται εδώ και χρόνια για παραβιάσεις της συνθήκης

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/10/2018 - 16:50ΜΠΛΕ