Ψυχαγωγία

Ελένη Ράντου:Οι νέες δηλώσεις της για την απιστία!

Στο παρελθόν η ηθοποιός σε συνέντευξη της  είχε κάνει την απίστευτή δήλωση ότι η «απιστία είναι υγεία»  προκαλώντας αντιδράσεις. Σε πρόσφατη συνέντευξη της στο περιοδικό Down Town, η ηθοποιός ρωτήθηκε ξανά για την απιστία απαντώντας για ακόμα μια φορά με αφοπλιστική ειλικρίνεια και χωρίς κανένα ταμπού. 

Έχετε κάνει την κορυφαία δήλωση ότι η «απιστία είναι υγεία». Αυτό πώς το λέτε τόσο εύκολα;

«Το πιστεύω αυτό. Για να καταλήξεις να βάλεις τον τίτλο αυτό, θέλει χρόνο και να το δεις σφαιρικά, σαν έναν κύκλο ζωής. Πώς να στο πω αλλιώς; Οι πάντες έχουν απιστήσει. Μου φαίνεται πολύ αστεία όλη αυτή η correct τοποθέτηση της οικογένειας. Σε κάθε οικογένεια, όποιος πει ότι δεν έχει απιστήσει, λέει ψέματα».

Όντως πιστεύετε δηλαδή ότι σε κάθε ελληνικό σπίτι έχει υπάρξει και από μια απιστία;

«Οπωσδήποτε έχουν απιστήσει. Το πιστεύω. Και το πιστεύω γιατί η δική μου η εμπειρία από τις ερωτήσεις των γύρω μου ή από τη δική μου παρατήρηση γενικά αυτό δείχνει. Δεν έχω συναντήσει καμία περίπτωση που να μην έχει απατήσει κάποιος από τους δύο.

Ακόμη και οι γονείς μας, που υποτίθεται ότι είναι έως ένα σημείο εξιδανικευμένοι, βλέπεις ότι έχουν μπει κι αυτοί σε τέτοιου είδους περιπέτειες. Είναι μια περιπέτεια που κάθε ζευγάρι έχει περάσει. Και πολλές φορές το βοηθά να προχωρήσει».

 

Επόμενο άρθρο

"Μάριος Τόκας...Για πάντα εδώ" - Το μεγαλύτερο μουσικό γεγονός της χρονιάς

Δέκα χρόνια μετά, δέκα σπουδαίοι ερμηνευτές ενώνουν τις φωνές τους προς τιμήν του
20/09/2018 - 10:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τάσος Τρύφωνος: "Έχω απατήσει και με έχουν απατήσει - Η μονογαμία είναι ουτοπία"

"Δεν είμαι άνθρωπος της οικογένειας... Έχω πέσει δυο φορές στα πατώματα"
10/12/2018 - 11:05

Η δήλωση της Γερμανού που άφησε.. «κάγκελο» την Βαλαβάνη!

Η συζήτηση για την απιστία, οι απόψεις της Γερμανού και η αντίδραση της Βαλαβάνη…
10/12/2018 - 09:13

Μ.Κόνσολος: "Έχω δει να βγαίνει από το σπίτι συντρόφου μου ένας άλλος άντρας"

Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για την προσωπική του ζωή...
09/12/2018 - 11:43

Ελένη Ράντου: Οι φήμες χωρισμού με τον Παπακωνσταντίνου, η απιστία και ο έρωτας

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε για την σχέση της και η αποστομωτική απάντηση...
22/10/2018 - 08:53

Τα ζώδια, η απιστία και η αντίδρασή τους

Πόσο πιστό είναι το κάθε ζώδιο;
27/04/2018 - 09:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μάστιγα οι καρδιαγγειακές παθήσεις στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι εθελοντές γιατροί Κύπρου βρέθηκαν στην Πύλα και εξέτασαν πέραν των 40 κατοίκων

Kάλαντα στα Αραβικά ακούστηκαν στο Μακάριο Νοσοκομείο (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι λιλιπούτειοι ασθενείς δέχτηκαν δώρα, ευχές και χαμόγελα από τον Άγιο Βασίλη

Στις Κεντρικές φυλακές αστυνομικός για άσεμνη επίθεση (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Ανώτατο Δικαστήριο ανέτρεψε την πρωτόδική απόφαση και ζήτησε την άμεση φυλάκισή του
Ελλάδα

Τραγικό θάνατο βρήκε 84χρονος γεωργός στις Σέρρες (ΦΩΤΟ)

Το τρακτέρ του, κάτω από συνθήκες που διερευνώνται, συγκρούστηκε με τρένο

Στους 100 οι νεκροί από τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι

Έχασε τη μάχη για τη ζωή 73χρονος εγκαυματίας που νοσηλευόταν από τον περασμένο Ιούλιο

Συνταξιούχοι ζητούν την κατάργηση του νόμου Κατρούγκαλου (ΦΩΤΟ)

Λόγω της πορείας διαμαρτυρίας παραμένει κλειστός ο σταθμός «Σύνταγμα» του Μετρό
Διεθνή

Άλλη μια σπουδαία ανακάλυψη τάφου στην Αίγυπτο (ΦΩΤΟ)

Κατασκευάσθηκε πριν από 4.400 χρόνια και εντοπίστηκε στην νεκρόπολη της Σακάρα

Μειωμένη αριθμητικά η κινητοποίηση των κίτρινων γιλέκων (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η αστυνομία του Παρισιού εκτιμά ότι πραγματοποιήθηκαν 95 προσαγωγές

Ο Τραμπ ανακοίνωσε την αποχώρηση του ΥΠΕΣ από την κυβέρνηση

Για ποιους λόγος ο Ράιαν Ζίνκε είχε βρεθεί στο παρελθόν στο στόχαστρο έρευνας

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Νικόλας κοιμάται με την Αθηνά, όταν πιάνει φωτιά το σπίτι τους...

Mία τεράστια έκπληξη περιμένει την Άννα στο Λονδίνο... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Έγκλημα ερωτικού πάθους στο «ΚΑΡΜΑ» Η απόρριψη που έγινε φόνος σε κοινή θέα...

Ένα μονόπλευρο ερωτικό πάθος... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/12/2018 - 06:15DEAL