Ψυχαγωγία

Ελένη Ράντου:Οι νέες δηλώσεις της για την απιστία!

Στο παρελθόν η ηθοποιός σε συνέντευξη της  είχε κάνει την απίστευτή δήλωση ότι η «απιστία είναι υγεία»  προκαλώντας αντιδράσεις. Σε πρόσφατη συνέντευξη της στο περιοδικό Down Town, η ηθοποιός ρωτήθηκε ξανά για την απιστία απαντώντας για ακόμα μια φορά με αφοπλιστική ειλικρίνεια και χωρίς κανένα ταμπού. 

Έχετε κάνει την κορυφαία δήλωση ότι η «απιστία είναι υγεία». Αυτό πώς το λέτε τόσο εύκολα;

«Το πιστεύω αυτό. Για να καταλήξεις να βάλεις τον τίτλο αυτό, θέλει χρόνο και να το δεις σφαιρικά, σαν έναν κύκλο ζωής. Πώς να στο πω αλλιώς; Οι πάντες έχουν απιστήσει. Μου φαίνεται πολύ αστεία όλη αυτή η correct τοποθέτηση της οικογένειας. Σε κάθε οικογένεια, όποιος πει ότι δεν έχει απιστήσει, λέει ψέματα».

Όντως πιστεύετε δηλαδή ότι σε κάθε ελληνικό σπίτι έχει υπάρξει και από μια απιστία;

«Οπωσδήποτε έχουν απιστήσει. Το πιστεύω. Και το πιστεύω γιατί η δική μου η εμπειρία από τις ερωτήσεις των γύρω μου ή από τη δική μου παρατήρηση γενικά αυτό δείχνει. Δεν έχω συναντήσει καμία περίπτωση που να μην έχει απατήσει κάποιος από τους δύο.

Ακόμη και οι γονείς μας, που υποτίθεται ότι είναι έως ένα σημείο εξιδανικευμένοι, βλέπεις ότι έχουν μπει κι αυτοί σε τέτοιου είδους περιπέτειες. Είναι μια περιπέτεια που κάθε ζευγάρι έχει περάσει. Και πολλές φορές το βοηθά να προχωρήσει».

 

Επόμενο άρθρο

"Μάριος Τόκας...Για πάντα εδώ" - Το μεγαλύτερο μουσικό γεγονός της χρονιάς

Δέκα χρόνια μετά, δέκα σπουδαίοι ερμηνευτές ενώνουν τις φωνές τους προς τιμήν του
20/09/2018 - 10:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα ζώδια, η απιστία και η αντίδρασή τους

Πόσο πιστό είναι το κάθε ζώδιο;
27/04/2018 - 09:46

Πώς θα καταλάβεις την απιστία;

Τα σημάδια που σε βοηθάνε...
18/04/2018 - 09:47

Μαρία Σολωμού: O σύντροφός μου είχε παράλληλη σχέση και... τον εκδικήθηκα

"Με έχουν απατήσει σωρηδόν" - Ο λόγος της απιστίας και όλα όσα αποκάλυψε
11/03/2018 - 10:26

Κωνσταντίνος Χριστοφόρου: "Mε έχουν απατήσει και το έμαθα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο τρόπος που ξεπερνά παρόμοιες καταστάσεις
09/03/2018 - 10:22

Σχέσεις: 7 λόγοι που είναι πιο σοβαροί από την απιστία

Δώστε βάση στην επικοινωνία μεταξύ σας
05/03/2018 - 12:05

Χάρης Παπαθεοχάρους: "Μπήκα στο Facebook της και είδα ότι με απατά" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε ο δημοσιογράφος για την απιστία που βίωσε και τον τρόπο που το έμαθε
23/02/2018 - 18:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σκόνη στην ατμόσφαιρα και συστάσεις προς τις ευάλωτες ομάδες

Ιδιαίτερα οι ευάλωτες ομάδες πληθυσμού καλούνται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί

Καιρός: Αυξάνονται τα σύννεφα και έρχονται βροχές

Τι προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία για τις επόμενες μέρες

Πάφος: 46χρονος είχε στην κατοχή του αναβολικά, κοκαΐνη και κροτίδες

Συνελήφθη και τέθηκε υπό κράτηση - Πρόστιμο 11.000 ευρώ από το Τμ. Τελωνείων
Ελλάδα

Ορκίστηκε υπουργός Εξωτερικών ο πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας

Θα πραγματοποιηθεί η τελετή παράδοσης-παραλαβής με τον Νίκο Κοτζιά

Εγκρίθηκε η πρόταση Ζάεφ την αναθεώρηση του Συντάγματος

«Συγχαρητήρια φίλε μου Ζόραν Ζάεφ» γράφει ο Αλέξης Τσίπρας στο Twitter

Ορκίζεται αύριο ως Υπουργός Εξωτερικών ο Αλέξης Τσίπρας

Δεν θα δημοσιεύσει την 9σέλιδη επιστολή Κοτζιά καθώς φέρει την ένδειξη "αυστηρά προσωπικό"
Διεθνή

Το ευρω-ιαπωνικό σκάφος BepiColombo εκτοξεύθηκε με επιτυχία

Θα μελετήσει την επιφάνεια, την ατμόσφαιρα και το μαγνητικό πεδίο του Ερμή

Η Σαουδική Αραβία παραδέχεται ότι ο Κασόγκι σκοτώθηκε μέσα στο προξενείο της

Έχουν συλληφθεί «18 πρόσωπα», όλα τους Σαουδάραβες, στο πλαίσιο των ερευνών

ΠΓΔΜ: Εγκρίθηκε η πρόταση Ζάεφ για την αναθεώρηση του Συντάγματος

Το κοινοβούλιο ενέκρινε την έναρξη των διαδικασιών

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/10/2018 - 13:50ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ