Ψυχαγωγία

Ελεονώρα Αντωνιάδου: «Νιώθω βαρετή σαν άνθρωπος» (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η ηθοποιός Ελεονώρα Αντωνιάδου. Η ηθοποιός που απολαμβάνουμε για δεύτερη χρονιά στην επιτυχημένη σειρά του Alpha «Το Τατουάζ» μίλησε για την καθημερινότητα της, τον ρόλο της «Νικόλ» αλλά και την ζωή της.

Η Ελεονώρα εξαιτίας της συμμετοχής της στο «Τατουάζ» τα τελευταία δυο χρόνια μοιράζει την ζωή της σε Κύπρο και Ελλάδα. Για την καθημερινότητα της και τις εξελίξεις στη σειρά  δήλωσε:

Υπάρχει πολύ μεγάλη διαφορά. Πριν από 2 χρόνια έκανα παράσταση και ήμουν πιο χαλαρή… τώρα η σειρά σου τρώει όλη την ημέρα και όλη την εβδομάδα σχεδόν. Είμαι από τους ηθοποιούς που θέλουν να βλέπουν τη σειρά.. πέρσι ήμουν πιο σφιγμένη και φέτος το χαίρομαι περισσότερο.

Πήγα λίγο προς την κατάσταση της Μαρκγώ και αυτή χαλάρωσε λίγο και βρεθήκαν κάπου στη μέση. Δικαιολογώ την αλλαγή της. Έχουν φύγει οι φίλοι της, χώρισε. Με τον Στέφανο το «έκτισε» και γραπώθηκε και της βγήκε σε κακό. Συνεχίζει να είναι σε αυτά τα σκοτεινά λημέρια η Νικόλ αλλά μετά δεν ξέρω τι θα γίνει γιατί ξέρω ότι θα έρθει κι ένα σενάριο που τα ανατρέπει όλα από την Βάνα.

Έρχονται πάλι τα πάνω κάτω. Έρχονται πολύ σημαντικά πράγματα αλλά δεν μπορώ να πω κάτι άλλο.

Στη συνέχεια η νεαρή ηθοποιός ανέφερε ότι ποτέ δεν έκανε κάποια τρέλα αφού κατά την άποψη της είναι πολύ βαρετός άνθρωπος.

Γενικά είμαι ήρεμος άνθρωπος. Έχω λίγους φίλους και καλούς. Τους θεωρώ τη δεύτερη μου οικογένεια. Είμαι βαρετή σαν άνθρωπος. Δεν έχω κάνει ποτέ κάτι που να το μετανιώσω μετά

Αυτά που ήθελα στη δουλειά μου τα έχω κάνει Έχω κάνει θέατρο για να κτίσω τις βάσεις μου, έχω τελειώσει τη σχολή μου έχω κάνει τηλεόραση για να δω πως είναι και μου δίνει και μια αναγνωρισιμότητα….

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη της Ελεονώρας Αντωνιάδου στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν έκανε την Κέιτ… να βάλει τα κλάματα!

Η "κόντρα" ανάμεσα στις δυο γυναίκες και το περιστατικό που έφερε την Κέιτ στα όρια της...
28/11/2018 - 16:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελευθερία Ελευθερίου: «Πολλές φορές έδωσα λάθος εικόνα προς τα έξω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στον Αντρέα Γεωργίου και οι δυσκολίες που αντιμετώπισε στον χώρο
12/12/2018 - 17:37

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

Χ.Μούζουρα: Η απουσία από την τηλεόραση και η σχέση της με τον Γεωργίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ουρλιαχτά του Χάρη Παπαθεοχάρους και οι «καυτές» ερωτήσεις στην ηθοποιό..
07/12/2018 - 17:52

Άντρη Κυριαζή: Το ατύχημα που παραλίγο να της στοιχήσει τη ζωή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της ηθοποιού- "Κινδύνευσα.. Είχα αναποδογυριστεί.."
07/12/2018 - 11:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αντιδράσεις στα social media για τον δημόσιο θηλασμό της Ιρίνα (ΦΩΤΟ)

Πρώτη είδηση σε διεθνή ΜΜΕ οι εικόνες της γυναίκας που διαμένει στην Κύπρο

Συλλήψεις για πλαστογραφία ταυτοτήτων στη Πάφο

Καταζητείται ακόμα ένα άτομο που βρίσκεται στη Γερμανία

Συλλήψεις δύο Γεωργιανών που "πιάστηκαν" με πλαστές ταυτότητες Λιθουανίας

Καταζητείται και τρίτο πρόσωπο που φέρεται να εμπλέκεται στην υπόθεση
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Σε πλατεία φάντασμα έχει μετατραπεί η Κλεπέρ έπειτα της τρομοκρατικής επίθεσης

Τα καταστήματα είναι κλειστά και ο κόσμος δεν κινείται στους δρόμους

Πάνω από $9 δισ οι ασφαλισμένες υλικές ζημιές των πυρκαγιών στις ΗΠΑ

Ακόμη συνεχίζουν να υποβάλλονται αιτήσεις πυροπαθών για να αποζημιωθούν

Τουρκία: Νεκροί και τραυματίες από εκτροχιασμό τρένου στην Άγκυρα

Η αμαξοστοιχία έπεσε πάνω σε ανισόπεδη διάβαση και δύο βαγόνια της ανατράπηκαν

tv news

«Το Τατουάζ» Δυσάρεστες εξελίξεις στο σπίτι του Θεοχάρη και της Βέρας με τη φι

Νικόλας και Τόνυ κυνηγούν αυτούς που επιτέθηκαν με πυροβολισμούς... Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/12/2018 - 10:15DEAL