Ψυχαγωγία

Ελεονώρα Μελέτη: Τρώει ασταμάτητα και το απολαμβάνει (ΒΙΝΤΕΟ)

H Ελεονώρα Μελέτη διανύει μια από τις ομορφότερες περιόδους της ζωής της.

Η ίδια βρίσκεται πλέον σε προχωρημένη εγκυμοσύνη, ενώ με δημοσίευσή της πριν απο λίγες μέρες στον προσωπικό της λογαριασμό το Facebook, έκανε γνωστό τον γάμο της με τον εκλεκτό της καρδιάς της, Θοδωρή Μαροσούλη.

Διαβάστε επίσης: Ελεονώρα Μελέτη - Θοδωρής Μαροσούλης: "Just Married"

Όπως φαίνεται λοιπόν, η γνωστή παρουσιάστρια ζει την κάθε της στιγμή και απολαμβάνει την όμορφη αυτή περίοδο της κύησης, όσο περισσότερο μπορεί.

Σαν εγκυμονούσα, δεν θα της έλειπαν και οι γνωστές λιγούρες, που στην δική της περίπτωση είναι και συχνές. Τον τελευταίο καιρό μάλιστα, την έχουμε δει αρκετές φορές να μπαίνει στην  κουζίνα και να φτιάχνει λαχταριστές συνταγές, αλλά και να τις απολαμβάνει χωρίς... φόβο και πάθος!

Διαβάστε επίσης: Η Ελεονώρα Μελέτη απόλαυσε ένα ταψί γαλακτομπούρεκο.

Διαβάστε επίσης: Η Ελεονώρα Μελέτη και τα vegan cupcakes

Και γιατί να μην το κάνει; Η παρουσιάστρια, όπως όλες οι εγκυμονούσες, έχει "πάρει" μερικά κιλά, ωστόσο, ακολουθώντας υγιεινή διατροφή και συγκεκριμένο πρόγραμμα γυμναστικής έχει καταφέρει να είναι μια... fit mama, αφου έχει πάρει πολύ λίγα κιλά από την εγκυμοσύνη.

Ωστόσο τα κιλά, δεν φαίνεται να την απασχολούν καθόλου. Μάλιστα στις δύο τελευταίες αναρτήσεις που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram πρωταγωνιστής ήταν και πάλι το φαγητό.

Στην μία την βλέπουμε να απολαμβάνει ένα brownie το οποίο μάλιστα έφτιαξε η ίδια....

Μικρογραφία

Ενώ στο βίντεο την βλέπουμε να "καθαρίζει" το πιάτο της με ένα κομμάτι ψωμί γράφοντας την ακόλουθη λεζάντα:

«Φοβάσαι κι εσύ τα περιττά κιλά, ε;; Αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να κάνουμε υπερβολές! Σημασία δεν έχει να στερείσαι για να χάσεις, αλλά να αλλάζεις σταδιακά και διαχρονικά τον τρόπο που τρέφεσαι, αφήνοντας στον εαυτό σου πάντα το περιθώριο για μικρές ατασθαλίες!».

Επόμενο άρθρο

"Δεν το πιστεύω" - Η έκπληξη του Μαρίνου Κόνσολου στην Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο αγαπημένος ηθοποιός εισέβαλε στην εκπομπή για να κατσαδιάσει την Χριστιάνα
24/11/2017 - 17:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελεονώρα Μελέτη: Το σχόλιο για τον σύντροφο της που την εξόργισε!

Δείτε την απάντηση της σε σχόλιο για την διαφορά ηλικίας με τον σύντρφοφο της...
18/09/2018 - 11:23

Γενέθλια για την Ελεονώρα Μελέτη-Η πρωτότυπη τούρτα της!(ΦΩΤΟ)

Δείτε πόσα κεράκια «έσβησε» η αγαπημένη παρουσιάστρια..
16/09/2018 - 11:44

Ελεονώρα Μελέτη: «Είχα βγει απο το μαιευτήριο και έκλαιγα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για την κόρη της και το νέο επαγγελματικό της βήμα στο θέατρο
11/09/2018 - 13:14

Η Ελεονώρα Μελέτη, από φωνή είναι... κορμάρα τελικά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την να τραγουδά το Despacito καραόκε - Mας άφησε κυριολεκτικά άφωνους!
17/07/2018 - 10:38

Η Ελεονώρα Μελέτη ξεσπά σε follower της για το παιδί της... (ΦΩΤΟ)

"Τολμάς εσύ με αυτό το πρόσωπο... να πεις εμένα αλογομούρα"
06/07/2018 - 13:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η αναστάτωση των γονέων μετά τη διπλή απαγωγή στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τηλεφώνημα για βόμβα δέχτηκε το πρωί το δημοτικό σχολείο Δρούσιας

Το λευκό ποινικό μητρώο του 35χρονου απαγωγέα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο δράστης οδηγείται αύριο ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λάρνακας

Ομολόγησε πως αυτός τηλεφώνησε για βόμβα στο σχολείο της Δροσιάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα ισχυρίστηκε ο 35χρονος απαγωγέας των δυο μαθητών από το δημοτικό σχολείο Καμάρες
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ μετά από επίθεση

Όπως καταγγέλλει ο ίδιος, τον χτύπησαν μέλη της ακροδεξιάς οργάνωσης

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί
Διεθνή

Αντιμέτωπος με ποινή φυλάκισης 3-10 χρόνων ο Μπιλ Κόσμπι

Το δικαστήριο τον χαρακτήρισε ως "σεξουαλικό αρπακτικό"

Κάλεσμα Ερντογάν για επίλυση δυνητικών προβλημάτων στην Ανατολική Μεσόγειο

Οι επικρίσεις του Τούρκου Προέδρου για τα Ηνωμένα Έθνη στη Γενική Συνέλευση

Ο Ερντογάν σηκώθηκε και έφυγε ενώ μιλούσε ο Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμφανέστατη η ρήξη στις σχέσεις ΗΠΑ-Τουρκίας

tv news

Η Μάρθα κάνει μια πρόταση στη Μαρίνα για να εκδικηθεί για όλα όσα έχει περάσει….

Για να γίνει όμως η Μαρίνα πρέπει να πεθάνει…«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» κάνει πρεμιέρα την Πέμπτη στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα κωμική σειρά έρχεται να μας θεραπεύσει! Με τους Δημήτρη Σταρόβα,Χριστόδουλο Μαρτά..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/09/2018 - 23:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ