Ψυχαγωγία

Ελεονώρα Μελέτη: Τρώει ασταμάτητα και το απολαμβάνει (ΒΙΝΤΕΟ)

H Ελεονώρα Μελέτη διανύει μια από τις ομορφότερες περιόδους της ζωής της.

Η ίδια βρίσκεται πλέον σε προχωρημένη εγκυμοσύνη, ενώ με δημοσίευσή της πριν απο λίγες μέρες στον προσωπικό της λογαριασμό το Facebook, έκανε γνωστό τον γάμο της με τον εκλεκτό της καρδιάς της, Θοδωρή Μαροσούλη.

Διαβάστε επίσης: Ελεονώρα Μελέτη - Θοδωρής Μαροσούλης: "Just Married"

Όπως φαίνεται λοιπόν, η γνωστή παρουσιάστρια ζει την κάθε της στιγμή και απολαμβάνει την όμορφη αυτή περίοδο της κύησης, όσο περισσότερο μπορεί.

Σαν εγκυμονούσα, δεν θα της έλειπαν και οι γνωστές λιγούρες, που στην δική της περίπτωση είναι και συχνές. Τον τελευταίο καιρό μάλιστα, την έχουμε δει αρκετές φορές να μπαίνει στην  κουζίνα και να φτιάχνει λαχταριστές συνταγές, αλλά και να τις απολαμβάνει χωρίς... φόβο και πάθος!

Διαβάστε επίσης: Η Ελεονώρα Μελέτη απόλαυσε ένα ταψί γαλακτομπούρεκο.

Διαβάστε επίσης: Η Ελεονώρα Μελέτη και τα vegan cupcakes

Και γιατί να μην το κάνει; Η παρουσιάστρια, όπως όλες οι εγκυμονούσες, έχει "πάρει" μερικά κιλά, ωστόσο, ακολουθώντας υγιεινή διατροφή και συγκεκριμένο πρόγραμμα γυμναστικής έχει καταφέρει να είναι μια... fit mama, αφου έχει πάρει πολύ λίγα κιλά από την εγκυμοσύνη.

Ωστόσο τα κιλά, δεν φαίνεται να την απασχολούν καθόλου. Μάλιστα στις δύο τελευταίες αναρτήσεις που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram πρωταγωνιστής ήταν και πάλι το φαγητό.

Στην μία την βλέπουμε να απολαμβάνει ένα brownie το οποίο μάλιστα έφτιαξε η ίδια....

Μικρογραφία

Ενώ στο βίντεο την βλέπουμε να "καθαρίζει" το πιάτο της με ένα κομμάτι ψωμί γράφοντας την ακόλουθη λεζάντα:

«Φοβάσαι κι εσύ τα περιττά κιλά, ε;; Αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να κάνουμε υπερβολές! Σημασία δεν έχει να στερείσαι για να χάσεις, αλλά να αλλάζεις σταδιακά και διαχρονικά τον τρόπο που τρέφεσαι, αφήνοντας στον εαυτό σου πάντα το περιθώριο για μικρές ατασθαλίες!».

Επόμενο άρθρο

"Δεν το πιστεύω" - Η έκπληξη του Μαρίνου Κόνσολου στην Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο αγαπημένος ηθοποιός εισέβαλε στην εκπομπή για να κατσαδιάσει την Χριστιάνα
24/11/2017 - 17:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελεονώρα Μελέτη, από φωνή είναι... κορμάρα τελικά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την να τραγουδά το Despacito καραόκε - Mας άφησε κυριολεκτικά άφωνους!
17/07/2018 - 10:38

Η Ελεονώρα Μελέτη ξεσπά σε follower της για το παιδί της... (ΦΩΤΟ)

"Τολμάς εσύ με αυτό το πρόσωπο... να πεις εμένα αλογομούρα"
06/07/2018 - 13:19

Ελεονώρα Μελέτη: Η πρώτη φωτογραφία αγκαλιά με τον σύζυγό και τη κόρη της (ΦΩΤΟ)

Η πιο γλυκιά φωτογραφία της οικογένειας είναι γεγονός...
17/06/2018 - 16:30

Η πρώτη εμφάνιση της Ελεονώρας Μελέτη μετά τη γέννα και η νέα εκπομπή(ΒΙΝΤΕΟ)

"Θηλάζω όσο μπορώ..." - Η σχέση με τον άντρα της και όλα όσα δήλωσε
06/06/2018 - 15:25

Ελεονώρα Μελέτη: Μας δείχνει τη σιλουέτα της 28 ημέρες μετά την γέννα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνωστή παρουσιάστρια ξεκίνησε και πάλι τη γυμναστική και μπήκε ξανά σε πρόγραμμα
11/05/2018 - 18:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΠτΔ: Η δημιουργία Υφυπουργείου αποτελεί σταθμό για την ενίσχυση του τουρισμού

"Η Κυβέρνηση έμπρακτα υποστηρίζει και επιδιώκει τη συνεχή ενίσχυση του τουριστικού τομέα"

Το σύστημα αναγνώρισης πινακίδων "παιδεύει" τους αστυνομικούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Αντιμετωπίζουν πρόβλημα με την εγκατάσταση της οθόνης τα "έξυπνα" περιπολικά

Με εξορμήσεις σε παραλίες αναζήτησαν ανάσα δροσιάς οι πολίτες (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανοιχτοί θα παραμείνουν και αύριο κλιματιζόμενοι χώροι σε πολλούς Δήμους
Ελλάδα

Η "σκοτεινή" πλευρά της Σαντορίνης σε 26 δευτερόλεπτα... (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες-ντοκουμέντο από κακοποίηση γαϊδουριών στα στενά σοκάκια των Φηρών

Απορρίφθηκε για πέμπτη φορά το αίτημα αποφυλάκισης των Ελλήνων Στρατιωτικών

Αδιάλλακτη η Τουρκία στη σύνδεση με την υπόθεση των οκτώ Τούρκων αξιωματικών

Εντός των ημερών τα αντίποινα Ρωσίας για την απέλαση των δύο διπλωματών

Εκπρόσωπος του Ρωσικού ΥΠΕΞ κάλεσε Έλληνες ανταποκριτές για ενημέρωση
Διεθνή

O Τραμπ παραδέχεται ότι η Ρωσία αναμίχθηκε στις εκλογές του 2016

"Η κυβέρνηση θα ενεργήσει «πιο επιθετικά" δηλώνει ο Αμερικανός Πρόεδρος

Ισραήλ: Νόμος απαγορεύει σε σχολεία επικριτικές κυβέρνησης και στρατού

Η τροποποίηση της εκπαιδευτικής νομοθεσίας δίνει νέες εξουσίες στον υπουργό Παιδείας

Γιούνκερ: Συναντά τον Τραμπ στην Ουάσιγκτον στις 25 Ιουλίου

Τι θα περιλαμβάνει η ατζέντα της συνάντησης τους

tv news

H Χριστίνα λέει ψέματα στο Φώτη για να φύγει το βράδυ από το σπίτι...

Έλα όμως που ο Φώτης το καταλαβαίνει... Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Ο Πέτρος και η Σοφία καθημερινά μας «διηγούνται» και μια νέα ταξιδιωτική ιστορία

Αυτό το ζευγάρι θα σας ταξιδέψει παντού! «Love and Travel» καθημερινά στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 18/07/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ