Ψυχαγωγία

Ηλίας Βρεττός:«Χαίρομαι που μου συνέβη το ατύχημα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Δριμύτερος και πιο ανανεωμένος από ποτέ επέστρεψε στην καθημερινότητα του και στις επαγγελματικές του υποχρεώσεις ο Ηλίας Βρεττός, μετά τις δύσκολες στιγμές που πέρασε και την περιπέτεια της υγείας του. 

Ο αγαπημένος τραγουδιστής μίλησε αποκλειστικά στο alphanews.live για το σοβαρό τροχαίο ατύχημα που είχε τον περασμένο Φεβρουάριο, τις δυσκολίες που έπρεπε να αντιμετωπίσει και πως κατάφερε να βγει πιο δυνατός.

Η κάμερα του alphanews.live συνάντησε τον Ηλία Βρεττό μετά τη συναυλία που έδωσε χθες το βράδυ στο Πανεπιστήμιο Κύπρου για τους νεοεισερχόμενους φοιτητές.

brettos

Αποκάλυψε ότι η τραγική  εμπειρία του τροχαίου ατυχήματος ήταν η αιτία να αναθεωρήσει πολλά πράγματα στη ζωή του, αφού επέλεξε να δει την θετική πλευρά του ατυχήματος προσπαθώντας να το «εκμεταλλευτεί» και  για να γίνει καλύτερος .

 «Χαίρομαι που μου συνέβη αυτό γιατί ήταν ένα γερό ταρακούνημα για μένα τόσο σωματικά όσο και ψυχολογικά  το οποίο μου άλλαξε τις προτεραιότητες  και με έκανε να εκτιμήσω πολύ περισσότερο το σήμερα και αυτά που έχω»

Όπως ανέφερε, αυτό που τον απογοήτευσε περισσότερο ήταν η συμπεριφορά και η αντιμετώπιση που είχε από "δήθεν φίλους", ενώ δεν δίστασε να αποκαλύψει αν αυτή την περίοδο είναι ερωτευμένος.

Ο Ηλίας Βρεττός βρίσκεται σε μια πολύ παραγωγική φάση όσον αφορά τα επαγγελματικά του, αναμένοντας με αγωνία την κυκλοφορία του νέου του κομματιού «Η αγάπη μπορεί» ενώ ολοκλήρωσε την καλοκαιρινή περιοδεία του «Vrettour» και είναι έτοιμος για τις χειμερινές του εμφανίσεις στην Αθήνα.

 Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του Ηλία Βρεττού:

Επόμενο άρθρο

"Η Βίσση είχε πει πρώτη το My number one"-Η Γερμανού... διαψεύδει την Φουρέιρα!

Όσα δήλωσε δημόσια και η αποστομωτική απάντηση που θα συζητηθεί
12/09/2018 - 12:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ευαγγελία Αραβανή μιλά για το τροχαίο του Ηλία Βρεττού - Η πρώτη της δήλωση

Όσα είπε η πρώην σε μια δήλωση λιτή και γενικευμένη
09/03/2018 - 09:40

Hλίας Βρεττός: "Η γυναίκα είναι σαν την μεγάλη μου αγάπη τη θάλασσα..."

Το μοναδικό του μήνυμα για την Μέρα της γυναίκας... Σε ποιαν να απευθύνεται άραγε;
08/03/2018 - 12:43

Βρεττός:"Εκείνη τη στιγμή είπα τέλος- Eίδα το δέντρο να έρχεται πάνω μου(ΒΙΝΤΕΟ)

H συγκλονιστική περιγραφή του ατυχήματος και η αγάπη του κόσμου
07/03/2018 - 15:08

Ηλίας Βρεττός: Το “προφητικό” τραγούδι και τα συγκινητικά λόγια μετά το τροχαίο

"Μόνο που δεν μπορούσα να φανταστώ πως αυτός που θα φώναζε, θα ήμουν εγώ…"
06/03/2018 - 12:57

Ηλίας Βρεττός: "Έχω ζήσει το χειρότερο εφιάλτη της ζωής μου" (BINTEO)

Όλα όσα είπε στις κάμερες για το τροχαίο ατύχημα...
05/03/2018 - 13:30

Ηλίας Βρεττός: Mε μια φωτογραφία ευχήθηκε καλό Σαββατοκύριακο

Η φωτογραφία που δημοσίευσε στο Instagram και το μήνυμα που θέλησε να στείλει
03/03/2018 - 14:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πυρκαγιά ξέσπασε σε κατοικία στο Αρεδιού

Πρόσωπο μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο νοσοκομείο

Κατέβασε τους μαθητές από το λεωφορείο και προσέκρουσε σε ταβέρνα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σοβαρό κίνδυνο διέτρεξαν παιδιά της Β' τάξης του Γυμνασίου Αγίου Στυλιανού Λακατάμιας

Χωρίς νερό για 48 ώρες δεκαοκτώ κοινότητες της επαρχίας Λευκωσίας

Το Τμήμα Αναπτύξεως Υδάτων καλεί τους καταναλωτές σε εξοικονόμηση νερού
Ελλάδα

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν

Kοτζιάς: "Έστειλα στη φυλακή διπλωμάτες για εμπόριο οργάνων παιδιών" (ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαριστικές αποκαλύψεις από τον τέως Υπουργό Εξωτερικών της Ελλάδος

tv news

Δύο άγνωστοι πυροβολούν τον Νικόλα κι αυτός πέφτει αιμόφυρτος στον δρόμο...

Ο Ορφέας έχει όλο και πιο βίαια ξεσπάσματα... Τρίτη: Διπλό επεισόδιο «To Τατουάζ»
Alpha TV Κύπρου

Ο Κωστής το σκάει κρυφά από το σπίτι του για να αποφύγει τη σύλληψη του...

Η Μαρίνα δεν απαντάει στις απανωτές κλήσεις του «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/11/2018 - 18:40ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ