Ψυχαγωγία

Ηλίας Βρεττός:«Χαίρομαι που μου συνέβη το ατύχημα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Δριμύτερος και πιο ανανεωμένος από ποτέ επέστρεψε στην καθημερινότητα του και στις επαγγελματικές του υποχρεώσεις ο Ηλίας Βρεττός, μετά τις δύσκολες στιγμές που πέρασε και την περιπέτεια της υγείας του. 

Ο αγαπημένος τραγουδιστής μίλησε αποκλειστικά στο alphanews.live για το σοβαρό τροχαίο ατύχημα που είχε τον περασμένο Φεβρουάριο, τις δυσκολίες που έπρεπε να αντιμετωπίσει και πως κατάφερε να βγει πιο δυνατός.

Η κάμερα του alphanews.live συνάντησε τον Ηλία Βρεττό μετά τη συναυλία που έδωσε χθες το βράδυ στο Πανεπιστήμιο Κύπρου για τους νεοεισερχόμενους φοιτητές.

brettos

Αποκάλυψε ότι η τραγική  εμπειρία του τροχαίου ατυχήματος ήταν η αιτία να αναθεωρήσει πολλά πράγματα στη ζωή του, αφού επέλεξε να δει την θετική πλευρά του ατυχήματος προσπαθώντας να το «εκμεταλλευτεί» και  για να γίνει καλύτερος .

 «Χαίρομαι που μου συνέβη αυτό γιατί ήταν ένα γερό ταρακούνημα για μένα τόσο σωματικά όσο και ψυχολογικά  το οποίο μου άλλαξε τις προτεραιότητες  και με έκανε να εκτιμήσω πολύ περισσότερο το σήμερα και αυτά που έχω»

Όπως ανέφερε, αυτό που τον απογοήτευσε περισσότερο ήταν η συμπεριφορά και η αντιμετώπιση που είχε από "δήθεν φίλους", ενώ δεν δίστασε να αποκαλύψει αν αυτή την περίοδο είναι ερωτευμένος.

Ο Ηλίας Βρεττός βρίσκεται σε μια πολύ παραγωγική φάση όσον αφορά τα επαγγελματικά του, αναμένοντας με αγωνία την κυκλοφορία του νέου του κομματιού «Η αγάπη μπορεί» ενώ ολοκλήρωσε την καλοκαιρινή περιοδεία του «Vrettour» και είναι έτοιμος για τις χειμερινές του εμφανίσεις στην Αθήνα.

 Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του Ηλία Βρεττού:

Επόμενο άρθρο

"Η Βίσση είχε πει πρώτη το My number one"-Η Γερμανού... διαψεύδει την Φουρέιρα!

Όσα δήλωσε δημόσια και η αποστομωτική απάντηση που θα συζητηθεί
12/09/2018 - 12:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ευαγγελία Αραβανή μιλά για το τροχαίο του Ηλία Βρεττού - Η πρώτη της δήλωση

Όσα είπε η πρώην σε μια δήλωση λιτή και γενικευμένη
09/03/2018 - 09:40

Hλίας Βρεττός: "Η γυναίκα είναι σαν την μεγάλη μου αγάπη τη θάλασσα..."

Το μοναδικό του μήνυμα για την Μέρα της γυναίκας... Σε ποιαν να απευθύνεται άραγε;
08/03/2018 - 12:43

Βρεττός:"Εκείνη τη στιγμή είπα τέλος- Eίδα το δέντρο να έρχεται πάνω μου(ΒΙΝΤΕΟ)

H συγκλονιστική περιγραφή του ατυχήματος και η αγάπη του κόσμου
07/03/2018 - 15:08

Ηλίας Βρεττός: Το “προφητικό” τραγούδι και τα συγκινητικά λόγια μετά το τροχαίο

"Μόνο που δεν μπορούσα να φανταστώ πως αυτός που θα φώναζε, θα ήμουν εγώ…"
06/03/2018 - 12:57

Ηλίας Βρεττός: "Έχω ζήσει το χειρότερο εφιάλτη της ζωής μου" (BINTEO)

Όλα όσα είπε στις κάμερες για το τροχαίο ατύχημα...
05/03/2018 - 13:30

Ηλίας Βρεττός: Mε μια φωτογραφία ευχήθηκε καλό Σαββατοκύριακο

Η φωτογραφία που δημοσίευσε στο Instagram και το μήνυμα που θέλησε να στείλει
03/03/2018 - 14:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εκπαιδευτικές οργανώσεις: Εν αναμονή πρωτοβουλιών για λύση στο αδιέξοδο

Ακυρώνεται η προγραμματισμένη για σήμερα κοινή συνεδρία των Διοικητικών Συμβουλίων

Άγρια συμπλοκή νεαρών στη Λεμεσό με ρόπαλα και μαχαίρια

H Αστυνομία προχώρησε στη σύλληψη δυο προσώπων για οπλοφορία προς διέγερση τρόμου

Χειροπέδες σε 43χρονο για εμπορία και σεξουαλική εκμετάλλευση ενήλικων

Η διερεύνηση της υπόθεσης, άρχισε μετά από επιχείρηση του ΟΠΕ Λευκωσίας
Ελλάδα

Τυλίχθηκε στις φλόγες το Πανεπιστήμιο Κρήτης (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Για προληπτικούς λόγους η αστυνομία απομακρύνει τον κόσμο καθώς υπάρχει κίνδυνος εκρήξεων

Αθήνα: Γυναίκα παρασύρθηκε από τραμ τα ξημερώματα

Για τον απεγκλωβισμό της επιχείρησαν 6 πυροσβέστες με 2 οχήματα

Δίωξη για ανθρωποκτονία σε κοσμηματοπώλη που σκότωσε επίδοξο ληστή

Το περιστατικό συνέβη χθες το απόγευμα στην πλατεία Ομονοίας, στην Αθήνα
Διεθνή

Γερμανία: «Ερντογάν δεν είσαι ευπρόσδεκτος»

Μαζικές κινητοποιήσεις για την επίσκεψη του Τούρκου Προέδρου στο Βερολίνο

Brexit: Πρόωρες εκλογές ενδέχεται να κηρύξει η Μέι

Συνεργάτες της πρωθυπουργού της Βρετανίας καταρτίζουν ήδη σχεδιασμούς

Ο Γκουτέρες καταδικάζει την τρομοκρατική ενέργεια στο Ιράν

Ένοπλοι άνοιξαν πυρ το Σάββατο εναντίον του κοινού σε στρατιωτική παρέλαση

tv news

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ποιος θα μπορέσει να αποκτήσει τα πιο γλυκά 50.000 ευρώ τής ζωής του;

«Bake Off Greece» Πρεμιέρα την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου στον Αlpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 23/09/2018 - 13:50ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ