Ψυχαγωγία

Ηλίας Βρεττός:"Προσευχηθείτε στο Θεούλη να βγω νικητής!Σας υπόσχομαι θα παλέψω"

Δύσκολες ώρες περνά ο Ηλίας Βρεττός μετά το τροχαίο που ενεπλάκη το πρωί της Δευτέρας 19 Φεβρουαρίου.

Διαβάστε επίσης:Τροχαίο Ηλία Βρεττού: To βίντεο από το όχημα που προκάλεσε το ατύχημα (BINTEΟ)

Μετά το σοβαρό ατύχημα ο δημοφιλής τραγουδιστής νοσηλεύεται με πολλαπλά κατάγματα και έχει αφόρητους πόνους.

Διαβάστε επίσης:Ηλίας Βρεττός:«Τυχερός μέσα στην ατυχία του» λένε οι γιατροί του

Ο τραγουδιστής αύριο πρόκειται να κάνει το πρώτο μεγάλο χειρουργείο και η αγωνία του είναι μεγάλη.

Μάλιστα, θέλησε να μοιραστεί την αγωνία του αλλά και την ευγνωμοσύνη που νιώθει για την αγάπη που δέχεται από όλο τον κόσμο με βγάζοντας μια φωτογραφία στο κρεβάτι του νοσοκομείου την οποία πόσταρε στον προσωπικό του λογαριασμό σε Instagram και Facebook γράφοντας:

«Η πιο δύσκολη μάχη ξεκινάει αύριο…Προσευχηθείτε στο Θεούλη να βγω νικητής! Όταν συγκεντρώνεται τόση αγάπη, συμβαίνουν θαύματα… Για αυτό ζω μετά από όλο αυτό… και τώρα σας υπόσχομαι πως θα παλέψω… όσο ποτέ άλλωστε… με χαμόγελο, δύναμη, πείσμα και αισιοδοξία… όπως κάνω ΠΑΝΤΑ!!! Σας ευχαριστώ… #ΗΒ».

Επόμενο άρθρο

20 χρόνια γάμου μετά, και είναι ακόμα ερωτευμένοι οπως την πρώτη μέρα (ΦΩΤΟ)

Τατιάνα Στεφανίδου και Νίκος Ευαγγελάτος πιασμένοι χέρι-χέρι σε βραδινή έξοδο
22/02/2018 - 08:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ευαγγελία Αραβανή μιλά για το τροχαίο του Ηλία Βρεττού - Η πρώτη της δήλωση

Όσα είπε η πρώην σε μια δήλωση λιτή και γενικευμένη
09/03/2018 - 09:40

Hλίας Βρεττός: "Η γυναίκα είναι σαν την μεγάλη μου αγάπη τη θάλασσα..."

Το μοναδικό του μήνυμα για την Μέρα της γυναίκας... Σε ποιαν να απευθύνεται άραγε;
08/03/2018 - 12:43

Βρεττός:"Εκείνη τη στιγμή είπα τέλος- Eίδα το δέντρο να έρχεται πάνω μου(ΒΙΝΤΕΟ)

H συγκλονιστική περιγραφή του ατυχήματος και η αγάπη του κόσμου
07/03/2018 - 15:08

Ηλίας Βρεττός: Το “προφητικό” τραγούδι και τα συγκινητικά λόγια μετά το τροχαίο

"Μόνο που δεν μπορούσα να φανταστώ πως αυτός που θα φώναζε, θα ήμουν εγώ…"
06/03/2018 - 12:57

Ηλίας Βρεττός: "Έχω ζήσει το χειρότερο εφιάλτη της ζωής μου" (BINTEO)

Όλα όσα είπε στις κάμερες για το τροχαίο ατύχημα...
05/03/2018 - 13:30

Ηλίας Βρεττός: Mε μια φωτογραφία ευχήθηκε καλό Σαββατοκύριακο

Η φωτογραφία που δημοσίευσε στο Instagram και το μήνυμα που θέλησε να στείλει
03/03/2018 - 14:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λάρνακα: Εντοπίστηκε ο 14χρονος που απουσίαζε από την οικεία του

Σύμφωνα με την Αστυνομία είναι καλά στην υγεία του και βρίσκεται με τους οικείους του

Λάρνακα: Διάρρηξη κατοικίας και κλοπή χρηματικού ποσού

Σύμφωνα με την Αστυνομία δεν υπήρχαν ίχνη παραβίασης στην κατοικία

Πύργος Τηλλυρίας: Συνελήφθη 35χρονος για πρόκληση της πυρκαγιάς

Η φωτιά τέθηκε υπό πλήρη έλεγχο λίγο μετά τα μεσάνυχτα
Ελλάδα

Eurogroup: Eπετεύχθη συμφωνία για το ελληνικό χρέος

10ετής επιμήκυνση και δόση 15 δις με σκληρή εποπτεία

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης
Διεθνή

Mεξικό: Υποψήφιος δήμαρχος δολοφονήθηκε στο σπίτι του

Από το Σεπτέμβριο του 2017 έχουν δολοφονηθεί 120 πολιτικοί και υποψήφιοι στο Μεξικό

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 08:30SLAM