Ψυχαγωγία

Ηλίας Βρεττός:"Προσευχηθείτε στο Θεούλη να βγω νικητής!Σας υπόσχομαι θα παλέψω"

Δύσκολες ώρες περνά ο Ηλίας Βρεττός μετά το τροχαίο που ενεπλάκη το πρωί της Δευτέρας 19 Φεβρουαρίου.

Διαβάστε επίσης:Τροχαίο Ηλία Βρεττού: To βίντεο από το όχημα που προκάλεσε το ατύχημα (BINTEΟ)

Μετά το σοβαρό ατύχημα ο δημοφιλής τραγουδιστής νοσηλεύεται με πολλαπλά κατάγματα και έχει αφόρητους πόνους.

Διαβάστε επίσης:Ηλίας Βρεττός:«Τυχερός μέσα στην ατυχία του» λένε οι γιατροί του

Ο τραγουδιστής αύριο πρόκειται να κάνει το πρώτο μεγάλο χειρουργείο και η αγωνία του είναι μεγάλη.

Μάλιστα, θέλησε να μοιραστεί την αγωνία του αλλά και την ευγνωμοσύνη που νιώθει για την αγάπη που δέχεται από όλο τον κόσμο με βγάζοντας μια φωτογραφία στο κρεβάτι του νοσοκομείου την οποία πόσταρε στον προσωπικό του λογαριασμό σε Instagram και Facebook γράφοντας:

«Η πιο δύσκολη μάχη ξεκινάει αύριο…Προσευχηθείτε στο Θεούλη να βγω νικητής! Όταν συγκεντρώνεται τόση αγάπη, συμβαίνουν θαύματα… Για αυτό ζω μετά από όλο αυτό… και τώρα σας υπόσχομαι πως θα παλέψω… όσο ποτέ άλλωστε… με χαμόγελο, δύναμη, πείσμα και αισιοδοξία… όπως κάνω ΠΑΝΤΑ!!! Σας ευχαριστώ… #ΗΒ».

Επόμενο άρθρο

20 χρόνια γάμου μετά, και είναι ακόμα ερωτευμένοι οπως την πρώτη μέρα (ΦΩΤΟ)

Τατιάνα Στεφανίδου και Νίκος Ευαγγελάτος πιασμένοι χέρι-χέρι σε βραδινή έξοδο
22/02/2018 - 08:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ηλίας Βρεττός:«Χαίρομαι που μου συνέβη το ατύχημα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλά αποκλειστικά στο alphanews.live για την περιπέτεια που του άλλαξε τη ζωή...
12/09/2018 - 14:51

Η Ευαγγελία Αραβανή μιλά για το τροχαίο του Ηλία Βρεττού - Η πρώτη της δήλωση

Όσα είπε η πρώην σε μια δήλωση λιτή και γενικευμένη
09/03/2018 - 09:40

Hλίας Βρεττός: "Η γυναίκα είναι σαν την μεγάλη μου αγάπη τη θάλασσα..."

Το μοναδικό του μήνυμα για την Μέρα της γυναίκας... Σε ποιαν να απευθύνεται άραγε;
08/03/2018 - 12:43

Βρεττός:"Εκείνη τη στιγμή είπα τέλος- Eίδα το δέντρο να έρχεται πάνω μου(ΒΙΝΤΕΟ)

H συγκλονιστική περιγραφή του ατυχήματος και η αγάπη του κόσμου
07/03/2018 - 15:08

Ηλίας Βρεττός: Το “προφητικό” τραγούδι και τα συγκινητικά λόγια μετά το τροχαίο

"Μόνο που δεν μπορούσα να φανταστώ πως αυτός που θα φώναζε, θα ήμουν εγώ…"
06/03/2018 - 12:57

Ηλίας Βρεττός: "Έχω ζήσει το χειρότερο εφιάλτη της ζωής μου" (BINTEO)

Όλα όσα είπε στις κάμερες για το τροχαίο ατύχημα...
05/03/2018 - 13:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοκίνητο χτύπησε αστυνομικό κοντά στο ΓΣΠ

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο - Φέρει ελαφρά τραύματα

Νεκρός 61χρονος λουόμενος στη Λεμεσό

Εντοπίστηκε να επιπλέει χωρίς να έχει τις αισθήσεις του

Συνεχίζεται το θρίλερ με του ψαράδες (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μπορούν να κάνουν τους παλικαράδες" δηλώνει ο Αρχιεπίσκοπος
Ελλάδα

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί

Τι συμφώνησαν Αλέξης Τσίπρας και Πάνος Καμμένος

Κοινός στόχος η ενίσχυση της αναπτυξιακής δυναμικής της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Η Βρετανία ανένδοτη ως προς τις προτάσεις της για το διαζύγιο με την ΕΕ

"Έχουμε καταθέσει μα σειρά από σοβαρές προτάσεις...Δεν θα πηγαινοερχόμαστε"

Ιβάνοφ: "Θα τηρήσω τις υποσχέσεις μου και θα απέχω από το δημοψήφισμα"

Επανέλαβε τον ισχυρισμό ότι η Συμφωνία των Πρεσπών είναι "αντισυνταγματική"

tv news

Ο Μιχάλης κρύβει την απελπισμένη Μαρίνα στο αυτοκίνητό του...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα: Nέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/09/2018 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ