Ψυχαγωγία

Έλλη Κοκκίνου: Η αποκάλυψη για το πρόβλημα υγείας και το bullying που δέχθηκε...

Η Έλλη Κοκκίνου έδωσε μια εκ βαθέων συνέντευξη στην εκπομπή “Ελένη” και την Νάνσυ Παραδεισανού, στην οποία μίλησε μεταξύ άλλων  για το πρόβλημα υγείας που την είχε ταλαιπωρήσει πριν χρόνια και το εργασιακό bullying  που δέχθηκε για τα κιλά της.

Η ίδια δήλωσε 

«Η μοναδική στιγμή που είχα δεχτεί πάρα πολύ κακή κριτική ήταν όταν είχα πάρει από τον υποθυροειδισμό τα κιλά. Εκεί μου έκλειναν πόρτες πολλές και με άσχημο τρόπο, πολύ προσβλητικό. Τους εξηγούσα για το πρόβλημα υγείας μου, αλλά δεν τους ενδιέφερε. Μετά από τέσσερα χρόνια κατάφερα να αλλάξω την εξωτερική μου εικόνα, πήρε πολύ καιρό. Μου έλεγαν θα περπατάς δυο ώρες, εγώ περπατούσα τέσσερις, έβγαζα φουσκάλες κάτω από τα πόδια μου. Ήξερα πως με έβλεπαν οι άλλοι γιατί έβλεπαν μια άλλη Έλλη, μια διπλάσια Έλλη, στην κυριολεξία διπλάσια και με κάποιο οίκτο. Στην αρχή μέχρι να το ανακαλύψουμε έλεγαν τρώει κρυφά, με αμφισβητούσαν όλοι σχεδόν»

Επόμενο άρθρο

Πριγκιπικός "αέρας" φύσηξε στην Κύπρο μετά την άφιξη Ουίλιαμ - Κέιτ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τρίωρη επίσκεψη, οι χειραψίες και οι ευχές του πριγκιπικού ζεύγος για τα Χριστούγεννα
05/12/2018 - 20:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξεσπά η Χρηστίδου:Αν πάρω μερικά κιλά ακόμη μπορεί να με συγκρίνουν με την Όπρα!

“Γιατί δεν βγαίνεις να πεις τον λόγο που έχεις πάρει κιλά;”
23/11/2018 - 10:22

Οικονομάκου:Αποκάλυψε τα κιλά της εγκυμοσύνης, πως τα έχασε και πόσα είναι τώρα!

Η γνωστή ηθοποιός επέστρεψε στη σιλουέτα της με πολύ κόπο...
18/11/2018 - 11:00

Έλλη Κοκκίνου: Οι φωτογραφίες από το παρελθόν που θέλει να.. σκίσει!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν θέλει να τις βλέπει, οι πλαστικές επεμβάσεις και το μπότοξ..
05/11/2018 - 12:13

Γιώργος Μπόγρης:Χώρισε την Έλλη Κοκκίνου και βρήκε νέο έρωτα... (ΦΩΤΟ)

Χαμογελά ξανά και κάνει το επόμενο βήμα στα προσωπικά του
01/10/2018 - 10:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη ιδιοκτήτη περιπτέρου για αδασμοφορολόγητων καπνικών προϊόντων

Του επέβαλαν εξώδικο 7.300 ευρώ και κατέσχεσαν τα καπνικά προϊόντα

Βροχές σε όλη τη Κύπρο, διακοπές ρεύματος λόγω της κακοκαιρίας

Οι οδηγοί προτρέπονται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί  και να οδηγούν με χαμηλή ταχύτητα

Κατεχόμενα: Θα καταστρέφονται τα πυρομαχικά μετά τις ασκήσεις

Μετά από τον θάνατο 13χρονου που έσκασε η βόμβα στα χέρια του
Ελλάδα

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"
Διεθνή

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

Ο Λευκός Οίκος αδειάζει τον Τσαβούσογλου για την έκδοση Γκιουλέν

“Ο Πρόεδρος Τραμπ δεν δεσμεύτηκε στον Ερντογάν”

Γαλλία: Μετά τα "Κίτρινα Γιλέκα" έρχονται τα "Μπλε Γιλέκα"

Προκαλούν αίσθηση αφού δεν θα υπάρχουν...Αστυνομικοί για να τους κατευνάσουν

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ