Ψυχαγωγία

Έλλη Κοκκίνου: Μας δείχνει πρώτη φορά το πρόσωπο του γιου της (ΦΩΤΟ)

Η Έλλη Κοκκίνου μοιράζεται με τους ακόλουθούς της για πρώτη φορά μια γλυκιά φωτογραφία με τον γιο της, Αλέξανδρο.

Ο μικρός της πρίγκιπας έγινε δέκα χρονών και η ίδια του ετοίμασε ένα πάρτι έκπληξη για να γιορτάσουν παρέα. Η Έλλη Κοκκίνου έχει χωρίσει με τον άντρα της, Παναγιώτη Βασιλειάδη εδώ και οχτώ χρονιά αλλά κρατούν άριστες σχέσεις σχετικά με τον γιο τους.

Η γνωστή τραγουδίστρια δημοσίευσε φωτογραφία ως story στο Instagram χαϊδεύοντας τον γιο της και γράφοντας

«Και του χρόνου ζωή μου»

 

κκκ

Λίγη ώρα μετά ανέβασε στο προφίλ της ακόμα μια φωτογραφία χωρίς να φαίνεται το πρόσωπο του 10χρονου παιδιού της.

Χρόνια σου πολλά παλικαράκι μου γλυκό!Ευχαριστώ το Θεό που υπάρχεις στη ζωή μου!!!

Επόμενο άρθρο

Στον "αέρα" η διοργάνωση της Eurovision 2019 στο Ισραήλ

Γιατί η EBU συστήνει στους eurofans να μη βγάλουν ακόμα εισιτήρια για τον διαγωνισμό
23/05/2018 - 09:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Οι τρυφερές αγκαλιές με τον γιο της στη μέση του δρόμου(ΦΩΤΟ)

Μαμά και γιος απαθανατίστηκαν από τον φωτογραφικό φακό
18/12/2018 - 09:47

Έλλη Κοκκίνου: Η αποκάλυψη για το πρόβλημα υγείας και το bullying που δέχθηκε...

"Μου έκλειναν πόρτες πολλές και με άσχημο τρόπο..."
06/12/2018 - 09:04

Σε απευθείας δίκη ενώπιον Κακουργιοδικείου ο 66χρονος παρολίγον παιδοκτόνος

Στις 9 Ιανουαρίου 2019 η πρώτη δικάσιμος στο Επαρχιακό Δικαστήριο Πάφου
03/12/2018 - 15:54

Για οκτώ ημέρες στο κελί ο πατέρας που πυροβόλησε τον γιο του

Τσακώθηκαν, άρπαξε το κυνηγετικό όπλο και το έστρεψε στον ίδιο του τον γιο
25/11/2018 - 08:15

Παρολίγον τραγωδία μετά από καυγά για οικογενειακές διαφορές (BINTEO)

Πατέρας πυροβόλησε με κυνηγετικό όπλο τον γιο του και τον τραυμάτισε
24/11/2018 - 20:05

Η Άντρεα Κυριάκου και ο Γιώργος Μερκής μας δείχνουν πρώτη φορά το γιο της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε στα social media με τον μπέμπη της
15/11/2018 - 09:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δήμος Λάρνακας: Παράταση για αποπληρωμή δημοτικών φορολογιών

Μετά την 28η Δεκεμβρίου σε μη εξοφλημένους λογαριασμούς θα επιβληθεί επιβάρυνση

Χάκερς πέτυχαν πρόσβαση στο Ευρωκοινοβούλιο μέσω Κύπριων διπλωματών

Οι New York Times αποκάλυψαν υποκλοπή δεδομένων επί τρία συνεχόμενα χρόνια

Καταγγέλλει τους ιδιοκτήτες η Κυβέρνηση για την έξωση ενοίκων από τα σπίτια τους

"Είναι μια εντελώς αυθαίρετη και προφανώς παράνομη ενέργεια", επισημαίνει ο Προδρόμου
Ελλάδα

Τραγικό θάνατο βρήκε άνδρας σε λατομείο της Δράμας

Ο άτυχος 40χρονος ενώ εργαζόταν καταπλακώθηκε από όγκο μαρμάρου

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική
Διεθνή

Ο "ύμνος" των Κίτρινων Γιλέκων που έγινε viral (ΒΙΝΤΕΟ)

Χτύπησε μισό εκατομμύριο προβολές μέσα σε μια μόλις ημέρα

Έκλεψε εκατοντάδες λουκάνικα από Christmas Market της Γερμανίας

Διαπίστωσαν ότι εξαφανίστηκαν οκτώ μεγάλα κιβώτια με λουκάνικα

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 17:40DEAL