Ψυχαγωγία

Ημέρα γενεθλίων σήμερα για τη Βάσω Λασκαράκη

ΒΑΣΩ ΛΑΣΚΑΡΑΚΗ

Η Βάσω Λασκαράκη έχει γενέθλια σήμερα και χωρίς κανένα κόμπλεξ μας δείχνει την ηλικία της.

Η πετυχημένη ηθοποιός και πρωταγωνίστρια στην τηλεοπτική σειρά "Το Σόι σου" δημοσίευσε στο Instagram μια φωτογραφία της, σχολιάζοντας ότι γίνεται 38 ετών.

Αν και ο χωρισμός της είναι αρκετά πρόσφατος, η ίδια φαίνεται πλήρως ανανεωμένη και απολαμβάνει αυτή την τόσο ξεχωριστή μέρα.

"38 today..... let's party babes!!! #thatsme #birthdaygirl#letshavesomefun #womaninred#onemoreyearwiser #forgiveandforget#newgoals#photocredit To @meletis_ilias".

 

Έπισης, μέσα από μια άλλη φωτογραφία που δημοσίευσε φαίνεται πως ετοιμάζεται να γιορτάζει τα γενέθλια της μαζί με τις πολύ καλές της φίλες, Αθηνά Οικονομάκου, Νικόλ Παναγιώτου και Νίκη Κακιρδάκη.

Επόμενο άρθρο

H ξεκαρδιστική φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου με τις λεμονάδες και...όχι μόνο

Δείτε τις κορυφαίες αντιδράσεις όλων όσων δέχτηκαν τελικά να πιουν την δροσερή λεμονάδα
19/10/2017 - 16:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βάσω Λασκαράκη: Όσα είπε για το διαζύγιο και τον νέο της σύντροφο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μίλησε πρώτη φορά για τον χωρισμό της και την ενόχληση της με τους παπαράτσι...
18/09/2018 - 12:37

Δέσποινα Βανδή: Το σχόλιο για την διαφορά ηλικίας με τον σύζυγο της!(ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια του Ντέμη Νικολαϊδη και η πρωτότυπη τούρτα που του ετοίμασε η σύζυγος του..
18/09/2018 - 09:35

Γενέθλια για την Ελεονώρα Μελέτη-Η πρωτότυπη τούρτα της!(ΦΩΤΟ)

Δείτε πόσα κεράκια «έσβησε» η αγαπημένη παρουσιάστρια..
16/09/2018 - 11:44

Βάσω Λασκαράκη: Η απάντηση της για το δαχτυλίδι του αρραβώνα της!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έμμεση .. επιβεβαίωση της ηθοποιού για το μονόπετρο που δέχτηκε απο τον σύντροφο της
14/09/2018 - 09:40

Βάσω Λασκαράκη: Έκανε το επόμενο βήμα στη σχέση της;(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία και η δήλωση από στενό συνεργάτη της που φούντωσαν τις φήμες
13/09/2018 - 13:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άδεια τα σχολεία κατά την 48ωρη απεργία των εκπαιδευτικών (BINTEO)

Υπόμνημα στον Πρόεδρο της Βουλής παρέδωσαν οι εκπαιδευτικές οργανώσεις

Πρωτοβουλίες ΣΕΚ και οργανωμένων γονέων για το αδιέξοδο στην Παιδεία (BINTEO)

Νίκος Αναστασιάδης: "Δεν θέλω να αποδώσω ευθύνη στο ένα μέρος"

Γυναίκα κατήγγειλε εν ενεργεία βουλευτή για ενόχληση και εξύβριση

Στα χέρια του Γενικού Εισαγγελέα ο φάκελος της πρωτοφανούς υπόθεσης για οδηγίες
Ελλάδα

"Πέφτουν" οι υπογραφές για τους υδρογονάνθρακες στην Κρήτη

Προσέλκυση πετρελαϊκών ομίλων και εκμετάλλευση θαλάσσιων οικοπέδων προωθεί η Ελλάδα

Η Λυδία Κονιόρδου νέα πρόεδρος του "Σταύρος Νιάρχος"

Η νέα θέση της πρώην Υπ. Πολιτισμού που τέθηκε εκτός Κυβέρνησης κατά τον ανασχηματισμό
Διεθνή

Πούτιν: Η Ρωσία κατασκευάζει πυρηνικούς αντιδραστήρες στην Ουγγαρία

Παράταση της συμφωνίας πώλησης φυσικού αερίου ζήτησε ο Ούγγρος Πρωθυπουργός

Κατευνάζουν τα πνεύματα Πούτιν-Νετανιάχου μετά την πτώση του ρωσικού αεροσκάφους

Ευθύνες στη Συρία επιρρίπτει το Ισραήλ για την κατάρριψη του Il-20 - Η πορεία του

Θρήνος για το θάνατο του αρχηγού της αγέλης (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το συγκινητικό βίντεο με ελέφαντες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου

tv news

Και ενώ η Μαρίνα περιμένει τον πατέρα της για να γιορτάσουν τα γενέθλιά του...

Ένα δυστύχημα αλλάζει το σκηνικό... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

«Το Τατουάζ» Ο Ορφέας έχει πια καταλάβει ότι η Τόνια ξέρει ποιος είναι...

Eίναι αποφασισμένος να μην της επιτρέψει να τον δώσει στην αστυνομία. Τριτη:Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/09/2018 - 21:15ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ