Ψυχαγωγία

Ημέρα γενεθλίων σήμερα για τη Βάσω Λασκαράκη

ΒΑΣΩ ΛΑΣΚΑΡΑΚΗ

Η Βάσω Λασκαράκη έχει γενέθλια σήμερα και χωρίς κανένα κόμπλεξ μας δείχνει την ηλικία της.

Η πετυχημένη ηθοποιός και πρωταγωνίστρια στην τηλεοπτική σειρά "Το Σόι σου" δημοσίευσε στο Instagram μια φωτογραφία της, σχολιάζοντας ότι γίνεται 38 ετών.

Αν και ο χωρισμός της είναι αρκετά πρόσφατος, η ίδια φαίνεται πλήρως ανανεωμένη και απολαμβάνει αυτή την τόσο ξεχωριστή μέρα.

"38 today..... let's party babes!!! #thatsme #birthdaygirl#letshavesomefun #womaninred#onemoreyearwiser #forgiveandforget#newgoals#photocredit To @meletis_ilias".

 

Έπισης, μέσα από μια άλλη φωτογραφία που δημοσίευσε φαίνεται πως ετοιμάζεται να γιορτάζει τα γενέθλια της μαζί με τις πολύ καλές της φίλες, Αθηνά Οικονομάκου, Νικόλ Παναγιώτου και Νίκη Κακιρδάκη.

Επόμενο άρθρο

H ξεκαρδιστική φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου με τις λεμονάδες και...όχι μόνο

Δείτε τις κορυφαίες αντιδράσεις όλων όσων δέχτηκαν τελικά να πιουν την δροσερή λεμονάδα
19/10/2017 - 16:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βάσω Λασκαράκη: Η αντίδραση της όταν την ρώτησαν για τον αρραβώνα της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δηλώσεις για τον αρραβώνα με τον σύντροφο της και οι γιορτές των Χριστουγέννων
13/12/2018 - 09:35

Γιάννης Τσιμιτσέλης: Τον ρώτησαν για τον σύντροφο της Λασκαράκη και...τρόλαρε!

Η δημόσια παραδοχή για την Γερονικολού και η σύγκριση με την Λασκαράκη
02/12/2018 - 10:55

Ε.Μενεγάκη:Η σπάνια φωτογραφία του Άγγελου και οι ευχές για τα γενέθλια του-ΦΩΤΟ

Ο γιος της έχει γενέθλια και του ευχήθηκε με τον πιο γλυκό τρόπο...
30/11/2018 - 12:04

Κ.Αγαπητού: Τα γλυκά λόγια και η φωτογραφία για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Ο μικρός Ηλίας έγινε επτά χρονών και η μαμά του δημοσίευσε την πιο γλυκιά φωτογραφία…
29/11/2018 - 16:23

Λασκαράκη- Σουλτάτος: Τα τρυφερά στιγμιότυπα σε βραδινή τους έξοδο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ζευγάρι δεν κρύβεται και απολαμβάνει τον έρωτα του...
24/11/2018 - 14:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 23χρονο για εμπρησμό αυτοκινήτου στην Πάφο

Διάταγμα 4ήμερης κράτησης εξέδωσε εναντίον του το Δικαστήριο

Ευχές και δώρα σε ασθενείς μοίρασε η Πρώτη Κυρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποιεί επισκέψεις στα νοσοκομεία της πρωτεύουσας

Κύματα "καπουτσίνο" στην παραλία Πότιμα στην Κισσόνεργα (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από την θάλασσα που μοιάζει με καφέ
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Τροπικά ψάρια "μετανάστευσαν" με ένα τσουνάμι (ΒΙΝΤΕΟ)

Μειώνεται ο αριθμός των ταράνδων λόγω της κλιματικής αλλαγής

Ψυχροπολεμικό "κρεσέντο" ανάμεσα σε Μόσχα και Ουάσινγκτον (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη Βενεζουέλα ρωσικά στρατηγικά βομβαρδιστικά

tv news

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης πείθει τον Δημήτρη να μιλήσει στην αστυνομία για την Κάτια...

Τα αποτελέσματα του τεστ της Έλλης βγαίνουν «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ