Ψυχαγωγία

Εμμανουέλ - Μπριζίτ Μακρόν: Επιλέγουν μπλε με λευκό και... καλοκαίρι στην Ελλάδα

Τα πιτσουνάκια της Ευρώπης, το πιο ερωτευμένο Προεδρικό ζεύγος αποφάσισε να χαλαρώσει από τις σκοτούρες της πολιτικής και να απολαύσει λίγο ήλιο και θάλασσα.

Οι ίδιοι σύμφωνα με ελλαδικές πληροφορίες επέλεξαν μπλε και λευκό... δηλαδή Ελλάδα!

Στο νησί, το οποίο βρίσκονται είναι η Πάρος και όπως φαίνεται θα προσπαθήσουν να μείνουν υπό άκρα μυστικότητα και μακρυά από τα φώτα της δημοσιότητας. Το ζεύγος διαμένει σε σπίτι Γάλλου δημοσιογράφου ενώ στην παρέα τους μεταξύ άλλων βρίσκεται ο πρωθυπουργός του Λουξεμβούργου, Ξαβιέ Μπετέλ, μαζί με τον Βέλγο αρχιτέκτονα σύζυγό του, Γκοτιέ Ντεστενέ, αλλά και η βασίλισσα του Μπαχρέιν.

Επόμενο άρθρο

Eλένη Μενεγάκη: H φωτογράφησή της για καλό σκοπό (ΦΩΤΟ)

Για 5η συνεχόμενη χρονιά υποστηρίζει κάνει "Άλμα Ζωής"
12/08/2017 - 12:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Και το όνομα αυτού... Γουάν Μένγκ (ΦΩΤΟ)

Η Πρώτη Κυρία της Γαλλίας "νονά" του πρώτου μωρού πάντα στη χώρα
04/12/2017 - 17:55

Μ. Μακρόν: Μαζί τρώμε πρωινό, εγώ με τις ρυτίδες μου και εκείνος με τα νιάτα του

Μιλά για τον απαγορεύμένο της έρωτα και την επιλογή να απατήσει και να είναι μαζί του
19/08/2017 - 14:43

Πώς είναι η 51χρονη Σοφία Αλιμπέρτη σήμερα; Δείτε την χωρίς ίχνος μακιγιάζ(ΦΩΤΟ)

Υπήρξε αναμφισβήτητα μία από τις πιο όμορφες και λαμπερές παρουσίες της εποχής
04/08/2017 - 14:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τραυματισμός ball boy, διακοπή και έκτροπα στο Τσίρειο (ΒΙΝΤΕΟ+ΦΩΤΟ)

Σύλληψη, ολονύχτιες έρευνες και περιπολίες για τις εικόνες ντροπής για στη Λεμεσό

Ικανοποιημένο το Υπ.Υγείας με τη στρατηγική που ακολούθησε τα τελευταία 3 χρόνια

Στοιχεία για το πόσοι ασθενείς παραπέμφθηκαν στον ιδιωτικό τομέα και πόσοι στο εξωτερικό

Ο επιβάτης που συμπλήρωσε τα 10 εκατομμύρια επιβατικής κίνησης για το 2017

Αριθμός ρεκόρ όλων των εποχών - Τιμήθηκε από τη διαχειρίστρια εταιρεία των αεροδρομίων
Ελλάδα

Πλήρης ταύτιση ελληνικής-ευρωπαϊκής θέσης, στην ισραηλινο-παλαιστινιακή διένεξη

Δεν συμβάλει στην ειρήνη, η μετακίνηση της Πρεσβείας των ΗΠΑ στην Ιερουσαλήμ

Φοιτητής-ήρωας στην Πάτρα απέτρεψε ληστεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατάφερε να ακινητοποιήσει τον ληστή μόλις αντιλήφθηκε τι συμβαίνει

Ερντογάν: Δεν είναι δυνατό να βάλουμε στην άκρη την ελληνική σημαία

Η επίσκεψη στη Θράκη και τα μηνύματα του Τούρκου Προέδρου
Διεθνή

Τα "βρίσκουν" Πούτιν-Ερντογάν για το ζήτημα της Ιερουσαλήμ

"Παρόμοιες οι θέσεις μας" διαμηνύει ο Τούρκος Πρόεδρος

Ομάδα φανατικών μουσουλμάνων εισέβαλαν στην Αγία Σοφία (BINTEO)

Τούρκοι εθνικιστές διαμαρτυρήθηκαν για την αναγνώριση της Ιερουσαλήμ ως πρωτεύουσας

tv news

Η Χριστίνα ψάχνει για δουλειά και αποφασίζει να γίνει μοντέλο,μόνο που δεν ξέρει

Τι είδους μοντέλο ψάχνει ο μελλοντικός της εργοδότης...Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Οι αναμνήσεις, οδηγούν τα βήματα της Αμαλίας.. στην αγκαλιά του Θεοχάρη...

Η Τατιάνα προσπαθεί να αποφύγει τον Τόνυ και νιώθει αμήχανη...Νέο επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 12/12/2017 - 06:15ΣΠΙΤΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ