Ψυχαγωγία

Εντυπωσιακή πρόταση γάμου live στο "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας περνά... από το "Με αγάπη Χριστιάνα"

Μια διαφορετική, ρομαντική πρόταση γάμου είχε ως έκπληξη η Χριστιάνα Αριστοτέλους και η απογευματινή εκπομπή του Alpha Κύπρου.

Ο Αλέξανδρος Ταραμουντάς βρέθηκε σε γνωστό εστιατόριο στη Λεμεσό μαζί με τον κουμπάρου του ερωτευμένου ζευγαριού. Ο "γαμπρός" και η εκπομπή τα είχαν σχεδιάσει όλα. Ένα ρομαντικό γεύμα, λουλούδια, ένα πανάκριβο μονόπετρο, μια διανυκτέρευση σε ξενοδοχείο (πληρωμένα όλα από την παραγωγή) και φυσικά μια live σύνδεση με όλη την Κύπρο. Ήθελε απλά να διατυμπανίσει τον έρωτά του... και το έκανε.

Δείτε την εντυπωσιακή πρόταση γάμου αλλά και το...απρόσμενο τηλεφώνημα της πεθεράς που έβλεπε την εκπομπή εκείνη την ώρα

Επόμενο άρθρο

Εσύ πόσο καλά ξέρεις τη Λευκωσία; Πάμε μια βόλτα την Κυριακή για να τη μάθουμε;

Μία περιδιάβαση με σταθμούς που ζωντανεύουν πρόσωπα ιστορικών εποχών
07/03/2018 - 16:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

Χ.Μούζουρα: Η απουσία από την τηλεόραση και η σχέση της με τον Γεωργίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ουρλιαχτά του Χάρη Παπαθεοχάρους και οι «καυτές» ερωτήσεις στην ηθοποιό..
07/12/2018 - 17:52

Άντρη Κυριαζή: Το ατύχημα που παραλίγο να της στοιχήσει τη ζωή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της ηθοποιού- "Κινδύνευσα.. Είχα αναποδογυριστεί.."
07/12/2018 - 11:26

Λάκης Γαβαλάς: Ήμουν η καλύτερη "γκόμενα" του εμπορίου και πήγα...φυλακή(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πυρά στην Μενεγάκη και την Σκορδά και οι πλαστικές επεμβάσεις...
05/12/2018 - 17:04

Βίκτωρας Παπαδόπουλος: Όσα δήλωσε για το πρόβλημα υγείας του γιου του (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εγκεφαλική παράλυση του γιου του, οι ενοχές που ένιωσε και τα χρήματα που έχασε...
03/12/2018 - 17:57

Η πρόταση γάμου που... πήγε στραβά και έγινε viral! (ΦΩΤΟ)

Το δαχτυλίδι που έπεσε στον υπόνομο, η ανακοίνωση της αστυνομίας και το... happy end
03/12/2018 - 12:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έρχονται τα πρώτα χιόνια σύμφωνα με την Μετεωρολογική Υπηρεσία

Το βράδυ αναμένονται τοπικές βροχές και μεμονωμένες καταιγίδες

Κατεχόμενα: Έρευνες για τα αίτια του δυστυχήματος που στοίχισε τη ζωή 4 ατόμων

"Εάν συμβούν παρόμοιες καταιγίδες με εκείνες θα είναι μια σοβαρή απειλή για την Λευκωσία"

Υπ. Μεταφορών: "Έριξε το μπαλάκι" στην εταιρεία για τους λεωφορειούχους

"Ο ΟΣΥΠΑ πρέπει να πληρώσει τους εργαζομένους του όχι το Υπουργείο"
Ελλάδα

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή
Διεθνή

Δεν φαίνεται να έπεισε το διάγγελμα Μακρόν ούτε "Γιλέκα" ούτε Αντιπολίτευση

Διαβάστε όλα όσα συνέβησαν το τελευταίο 24ωρο στη Γαλλία

Οι εναλλακτικές επιλογές της Μέι μετά την ακύρωση της ψηφοφορίας για το Brexit

Αντιδρούν οι ηγέτες της Ευρωπαϊκής Ένωσης για τις ενέργειες της

Κόρμπιν: Πρόταση μομφής για την Μέι μόνο όταν έχει πιθανότητες να πετύχει

Ο ηγέτης των Εργατικών απαντά στην απόφαση της Πρωθυπουργού για αναστολή της ψηφοφορίας

tv news

Η Άννα πληγωμένη από τον Άλεξ, παίρνει τη βαλίτσα της και φεύγει από το σπίτι...

Ο θάνατος της Νάνσυ θα συγκλονίσει τον Άλκη... «To Τατουάζ» Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

O Στέφανος εκβιάζει την Μαρίνα και τη Μάρθα, για να μην αποκαλύψει...

Έλλη και Στέφανος έρχονται πιο κοντά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/12/2018 - 17:40DEAL