Ψυχαγωγία

"Έπεσα στη σκηνή κι έσπασα κόκαλο στο πρόσωπο και συνέχισα να τραγουδώ"

Είναι μία από τις πιο πετυχημένες τραγουδίστριες της ελληνικής μουσικής σκηνής.

Κούκλα, σέξι και πιο ανανεωμένη από ποτέ, η Έλλη Κοκκίνου, βρέθηκε σήμερα φιλοξενούμενη στο πλατό της Χριστιάνας Αριστοτέλους και παραχώρησε μία εφ' όλης της ύλης συνέντευξη. Με αφορμή το ταξίδι που πρόκειται να κάνει στην Αυστραλία αφήνοντας πίσω τον δεκάχρονο γιο της Αλέξανδρο, η γνωστή τραγουδίστρια αναφέρθηκε και στις θυσίες αναγκάζεται να κάνει για να είναι εντάξει στην δουλεία της.

Όπως ανέφερε, έχει ξανατύχει στο παρελθόν να βιώνει κάτι πολύ δύσκολο στην προσωπική της ζωή, όπως για παράδειγμα τον χαμό ενός κοντινού της ατόμου, και η ίδια ωστόσο να πρέπει να πάει για δουλειά και να τραγουδήσει λες και δεν συμβαίνει τίποτα.

Μάλιστα, η ίδια αποκάλυψε πως έτυχε να έχει ένα ατύχημα στην σκηνή, με το οποίο έσπασε ένα κόκκαλο στο πρόσωπό της και συνέχισε να τραγουδά μέχρι το τέλος του προγράμματος.

"Ναι έχει συμβεί και αυτό. Την ώρα που τραγουδούσα έπεσα. Το κατάλαβα ότι κάτι σημαντικό συνέβη γιατί πόνεσα πάρα πολύ, αλλά δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι είχε σπάσει γιατί δεν φαινόταν κάτι. Απλά είχα μικρές εκδορές στο πρόσωπο και πρήστηκε. Εντάξει με πήραν εκείνη την ώρα κατέβηκα κάτω, απλά επειδή ήταν Σάββατο στο Cabaret, ένα γεμάτο μαγαζί, δεν μπορούσα να φύγω, να το αφήσω έτσι, δεν μου πήγαινε.Οπότε πήρα δύο ντεπόν, έβαλα λίγο πάγο, "τράβηξαν" λιγο το πρόγραμμα ο DJ που συνεργαζόμασταν για να με πιάσουν λίγο τα ντεπόν και ανέβηκα και έκανα το δεύτερο πρόγραμμα κανονικά. Μετά πήγα νοσοκομείο και έκανα χειρουργείο στο πρόσωπο".

 

Επόμενο άρθρο

Η ξεκαρδιστική φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου με την .... βαλίτσα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Θύματα για ακόμα μία φορά οι ανυποψίαστοι πολίτες που... έπεσαν στα δίχτυα της!
30/05/2018 - 16:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έλλη Κοκκίνου: Η αποκάλυψη για το πρόβλημα υγείας και το bullying που δέχθηκε...

"Μου έκλειναν πόρτες πολλές και με άσχημο τρόπο..."
06/12/2018 - 09:04

Έλλη Κοκκίνου: Οι φωτογραφίες από το παρελθόν που θέλει να.. σκίσει!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν θέλει να τις βλέπει, οι πλαστικές επεμβάσεις και το μπότοξ..
05/11/2018 - 12:13

Γιώργος Μπόγρης:Χώρισε την Έλλη Κοκκίνου και βρήκε νέο έρωτα... (ΦΩΤΟ)

Χαμογελά ξανά και κάνει το επόμενο βήμα στα προσωπικά του
01/10/2018 - 10:44

H Έλλη Κοκκίνου μιλά πρώτη φορά για τον χωρισμό της από τον Γιώργο Μπόγρη

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή παρουσιάστρια
22/06/2018 - 14:13

Έλλη Κοκκίνου: Μας δείχνει πρώτη φορά το πρόσωπο του γιου της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από τα γενέθλιά του και τα γλυκά λόγια που μοιράστηκε στο Instagram
23/05/2018 - 10:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χάκερς κατάφεραν πρόσβαση στο Ευρωκοινοβούλιο μέσω της Κύπρου επί 3 χρόνια

Έστελναν email τύπου fishing και κατάφεραν να ψαρέψουν κωδικούς του Ευρωκοινοβουλίου

Καταγγέλλει τους ιδιοκτήτες η Κυβέρνηση για την έξωση ενοίκων από τα σπίτια τους

"Είναι μια εντελώς αυθαίρετη και προφανώς παράνομη ενέργεια", επισημαίνει ο Προδρόμου

Μεζέδες και ζιβανία επιστράτευσαν οι κάτοικοι του Τροόδους για το κρύο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναμένουν με αγωνία ντόπιους και ξένους επισκέπτες στις χιονισμένες κορυφές του Ολύμπου
Ελλάδα

Τραγικό θάνατο βρήκε άνδρας σε λατομείο της Δράμας

Ο άτυχος 40χρονος ενώ εργαζόταν καταπλακώθηκε από όγκο μαρμάρου

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική
Διεθνή

Ο "ύμνος" των Κίτρινων Γιλέκων που έγινε viral (ΒΙΝΤΕΟ)

Χτύπησε μισό εκατομμύριο προβολές μέσα σε μια μόλις ημέρα

Έκλεψε εκατοντάδες λουκάνικα από Christmas Market της Γερμανίας

Διαπίστωσαν ότι εξαφανίστηκαν οκτώ μεγάλα κιβώτια με λουκάνικα

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ