Ψυχαγωγία

Επέστρεψε η Χριστιάνα Αριστοτέλους στον Alpha - Δείτε αποκλειστικές φωτογραφίες

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επέστρεψε στον Alpha Kύπρου και είναι έτοιμη και επίσημα να αναλάβει τα ηνία της εκπομπής.

Λίγα λεπτά έμειναν και η βασίλισσα της ψυχαγωγίας θα ξαναγυρίσει στους τηλεοπτικούς δέκτες μας για να μοιράσει αγάπη.

Ούτε Λούης Πατσαλίδης, ούτε Βασιλική Χατζηαδάμου, ούτε Χριστιάνα Αρτεμίου, ούτε Τάσος Ευαγγέλου σήμερα στο "Με αγάπη Χριστιάνα". Αλλά μόνο η Χριστιάνα Αριστοτέλους....

Δείτε φωτογραφίες από τις προετοιμασίες στα γραφεία της εκπομπής και την επάνοδο της Χριστιάνας

Επόμενο άρθρο

Χαμός στο σπίτι της Μενεγάκη όταν στολίζουν το Χριστουγεννιάτικο δέντρο

Δείτε τι γίνεται την ημέρα αυτή με την Μενεγάκη να θέλει να τραβήξει τα μαλλιά της
13/11/2017 - 13:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Xριστιάνα Αριστοτέλους στο γήπεδο για να υποστηρίξει την "Εθνική"(ΦΩΤΟ)

Ο άντρας της, Γιώργος Εφραίμ μέσα στην 11άδα της ομάδας...
16/11/2018 - 22:44

Η Αριστοτέλους...ηθοποιός - Δείτε φωτογραφίες από τα γυρίσματα της σειράς(ΦΩΤΟ)

"Η Φαμίλια" ετοιμάζει μια μεγάλη έκπληξη στα νέα της επεισόδια
15/11/2018 - 10:16

O Γιώργος Εφραίμ στην εκπομπή της....Χριστιάνας Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της παρουσίας του και τα "πειράγματα" από την ομάδα της παρουσιάστριας
12/11/2018 - 17:08

H Αριστοτέλους επέλεξε... ποδοσφαιρική ομάδα και φόρεσε τη φανέλα της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η υποστήριξη, η πρόσκληση στο γήπεδο και όσα δήλωσε!
12/11/2018 - 10:43

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μας δείχνει πως περνάει το πρωινό της!(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με τις πιτζάμες της χωρίς μακιγιάζ και απολαμβάνει τις.. καπηρούες της!
10/11/2018 - 10:30

Χ. Αριστοτέλους: Αποκάλυψε λεπτομέρειες για την σχέση της με τον Εφραίμ(ΒΙΝΤΕΟ)

O τρόπος που κοιμούνται, το τραγούδι του γάμου τους και η αφιέρωση on air
09/11/2018 - 17:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Μεθυσμένος οδηγός συγκρούστηκε με έξι οχήματα και έγινε "καπνός"

28χρονος συνελήφθη για εγκατάλειψη σκηνής τροχαίας σύγκρουσης και αλόγιστη οδήγηση

Τον μετέφερε στο Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού τραυματισμένο και τον εγκατέλειψε

Σοβαρά τραυματισμένος 49χρονος Ιρανός που ισχυρίζεται ότι έπεσε από ύψος 2,5 μέτρων

Μέθυσε, τράκαρε σε σταθμευμένα οχήματα και λίγο αργότερα του φόρεσαν χειροπέδες

49χρονος στην Πάφο οδηγούσε υπό την επήρεια αλκοόλης με τελική ένδειξη 138mg
Ελλάδα

Δρακόντεια μέτρα ασφαλείας ενόψει της πορείας για το Πολυτεχνείο

Έκτακτες κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στο κέντρο της Αθήνας λόγω των εορταστικών εκδηλώσεων

Τούρκοι χάκαραν το Twitter του πρώην Υπουργού Γιάννη Βαρουφάκη (ΦΩΤΟ)

Οι προκλητικές αναρτήσεις και το βίντεο με τη δολοφονία του Σολωμού

"Όχι" Ιεράς Συνόδου στη συμφωνία Τσίπρα-Ιερώνυμου για τη μισθολογία των κληρικών

Ζητούν να παραμείνουν οι ιερείς στο καθεστώς των δημοσίων υπαλλήλων
Διεθνή

Τραμπ: "Η Κίνα θέλει μια εμπορική συμφωνία"

Για πρώτη φορά ίσως να μην χρειαστούν τελωνειακοί δασμοί είπε ο Αμερικανός Πρόεδρος

To συμπέρασμα της CIA για τη δολοφονία του Σαουδάραβα δημοσιογράφου Κασόγκι

Τόσο ο Λευκός Οίκος, όσο και το Στέιτ Ντιπάρτμεντ απέφυγαν να κάνουν οποιοδήποτε σχόλιο

Ιρλανδία: Στηρίξτε το σχέδιο της Μέι αλλιώς θα προκληθεί χάος

Ανοιχτή σε διάλογο, «με όποιον θέλει να συζητήσει», δήλωσε η Μέρκελ

tv news

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

H καθημερινότητα των ψαράδων και ο αγώνας για ένα αμφίβολο μεροκάματο...

«24 Ώρες» Μαζί με τους ψαράδες του Ακάμα. Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 17/11/2018 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW