Ψυχαγωγία

"Έσταξε μέλι" η Αριστοτέλους για τον Εφραίμ και... "τρέχει" στο γήπεδο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σήμερα μέσα στο πλαίσιο συζήτησης από την εκπομπή της "Με αγάπη Χριστιάνα" και μιλώντας για το γούστο που έχει, δεν έχασε ευκαιρία και μίλησε για τον άντρα της, Γιώργο Εφραίμ αναφέροντας ότι έχει γούστο ως γυναίκα και αυτό φαίνεται από την επιλογή που έκανε να έχει δίπλα της τον γνωστό ποδοσφαιριτή. Η ίδια δήλωσε

"Ότι έχω γούστο φαίνεται και από τον άντρα μου"

Η Χριστιάνα πάντως κατά την διάρκεια της εκπομπής εμφανίστηκε μαζί με την ομάδα της με μπλουζάκια της Εθνικής, ανακοινώνοντας ότι θα βρεθεί στο γήπεδο σε αυτό τον κρίσιμο αγώνα. Λίγη ώρα μετά, έβγαλε την μπλούζα της Εθνικής με ένα μικρό "στριπτίζ" για να συνεχίσει την εκπομπή 

Επόμενο άρθρο

Μπραντ Πιτ - Αντζελίνα Τζολί: Η νέα εξέλιξη στο διαζύγιο τους!

Η επιμέλεια των παιδιών τους, η μεγάλη μάχη στο δικαστήριο και ο ρόλος των παιδιών τους...
16/11/2018 - 16:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χ.Αριστοτέλους: Το άκομψο σχόλιο που δέχθηκε και η αντίδρασή της!

Η απάντηση αν έχει βιώσει ποτέ σεξουαλική παρενόχληση στον χώρο της και η "ασπίδα' της
18/12/2018 - 11:54

Έτσι κοιμάται η Αριστοτέλους!Δείτε την στον καναπέ με...ροπούα και πιζάμες(ΦΩΤΟ)

Η ζωή μια ξενυχτισμένης μάνας και η ακομπλεξάριστη φωτογραφία στα social media
16/12/2018 - 10:34

Χ. Αριστοτέλους: Ο Εφραίμ ως πατέρας, τα παράπονα και το νέο show στον Αlpha!

Η αντίδραση στην κριτική που δέχεται και η απάντηση αν θα αφήσει την απογευματινή ζώνη
15/12/2018 - 17:22

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο...ηθοποιού - Δείτε τις πρώτες σκηνές (ΦΩΤΟ)

Το τρέιλερ της σειράς "Η Φαμίλια" του Alpha Κύπρου που θα παίζει η παρουσιάστρια
12/12/2018 - 12:17

Η Αριστοτέλους και ο Σοφοκλέους έκαναν πρόωρα ...Πρωτοχρονιά μαζί! (ΦΩΤΟ)

Εκθαμβωτική η παρουσιάστρια σε μια ξεχωριστή βραδιά
11/12/2018 - 08:50

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους με sexy super mini στην βροχή... (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία καθ'οδόν προς το studio πιο σέξυ από ποτέ
06/12/2018 - 19:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη ιδιοκτήτη περιπτέρου για αδασμοφορολόγητων καπνικών προϊόντων

Του επέβαλαν εξώδικο 7.300 ευρώ και κατέσχεσαν τα καπνικά προϊόντα

Βροχές σε όλη τη Κύπρο, διακοπές ρεύματος λόγω της κακοκαιρίας

Οι οδηγοί προτρέπονται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί  και να οδηγούν με χαμηλή ταχύτητα

Κατεχόμενα: Θα καταστρέφονται τα πυρομαχικά μετά τις ασκήσεις

Μετά από τον θάνατο 13χρονου που έσκασε η βόμβα στα χέρια του
Ελλάδα

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"
Διεθνή

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

Ο Λευκός Οίκος αδειάζει τον Τσαβούσογλου για την έκδοση Γκιουλέν

“Ο Πρόεδρος Τραμπ δεν δεσμεύτηκε στον Ερντογάν”

Γαλλία: Μετά τα "Κίτρινα Γιλέκα" έρχονται τα "Μπλε Γιλέκα"

Προκαλούν αίσθηση αφού δεν θα υπάρχουν...Αστυνομικοί για να τους κατευνάσουν

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 06:30ΤΙ ΛΕΕΙ;