Ψυχαγωγία

"Ήταν απαίσιο" - Η πρώην του πρίγκιπα Χάρι αποκαλύπτει τι την πείραξε στο γάμο

Ήταν ο γάμος της χρόνιας και ο απόηχος του ακόμα αντηχεί σε όλο τον κόσμο...

Λάμψη, έρωτας και λαμπεροί καλεσμένοι κέρδισαν τις εντυπώσεις σε έναν ακόμα παραμυθένιο γάμο για το Παλάτι.

Μια από τους καλεσμένους που ξεχώρισε και συγκέντρωσε τα φώτα πάνω της ήταν η πρώην σύντροφος του Πρίγκιπα Χάρι, Κρεσίντα Μπόνας προς έκπληξη πολλών. Πολλοί θεώρησαν ότι δεν θα έδινε το παρόν όμως έκανε την διαφορά και πήγε με το προσκλητήριο της στο γάμο του πρώην. Οι δυο τους χώρισαν φιλικά το 2014. Είχε αναφερθεί πως αιτία του χωρισμού τους ήταν η προσοχή των μέσων ενημέρωσης και ο δημόσιος έλεγχος.

ξξ

Το 29χρονο μοντέλο, μίλησε στο περιοδικό "The Spectator"για την εμπειρία αλλά και το τι την ανησυχούσε περισσότερο. Η ίδια ανέφερε ότι δεν μπορούσε καθόλου τα καπέλα

 «Γιατί βρίσκω τόσο δύσκολα τα καπέλα; Είναι δύσκολο να τα φορέσει κανείς, δύσκολο να τα κοιτά κανείς και εξαιρετικά δύσκολο γι’ αυτόν που κάθεται από πίσω σου στα στασίδια της εκκλησίας.Τις περισσότερες φορές αποφεύγω τα καπέλα. Αυτό μπορεί να προκαλέσει αποδοκιμαστικά σχόλια από τις παλαιότερες γενιές. Το περασμένο Σαββατοκύριακο παρακολούθησα τον βασιλικό γάμο. Η πρόσκληση σαφώς δήλωνε πως οι καλεσμένοι έπρεπε να φορούν καπέλα. Απαίσιο».

Επέλεξα ένα φτωχικό καπέλο με φτερά – κι ελπίζω μόνο να το φόρεσα καλά».

 

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Η αλλαγή στα social media του Παλατιού για χάρη της... Μέγκαν Μάρκλ (ΦΩΤΟ)

Η νέα πριγκίπισσα έχει έρθει με άγριες διαθέσεις και δεν θέλει να υποτιμηθεί καθόλου
25/05/2018 - 10:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η ζωή της Μέγκαν Μαρκλ θα γίνει… μιούζικαλ!

Όσα έζησε πριν την γνωριμία με τον πρίγκιπα Χάρι, η υποκριτική και το μέλλον...
08/12/2018 - 11:44

Η απαίτηση της Μέγκαν Μαρκλ και το "βέτο" της βασίλισσας Ελισάβετ! (ΦΩΤΟ)

Τα "θέλω" της Δούκισσας δεν επηρεάζουν την γνώμη της βασίλισσας
03/12/2018 - 10:03

Μέγκαν-Χάρι: Το διάσημο ζευγάρι που θα βαφτίσει το παιδί τους!

Οι φήμες, η στενή σχέση με το πριγκιπικό ζευγάρι και οι δηλώσεις του διάσημου ηθοποιού...
29/11/2018 - 10:47

Ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ… μετακομίζουν!

Ο λόγος που θα "εγκαταλείψουν" το παλάτι του Κένσινγκτον και η νέα έπαυλη...
25/11/2018 - 10:09

Ο Κάρολος αποκάλυψε το όνομα που θα πάρει το μωρό της Μέγκαν και του Χάρι!

Ο πρίγκιπας έσπασε το πρωτόκολλο και έκανε αποκαλύψεις…
24/11/2018 - 09:11

Το κοινό ψήφισε! Ποιο είναι το πιο δημοφιλές μέλος της βασιλικής οικογένειας;

Η "μάχη" για την πρωτιά και η θέση της Μέγκαν που ξάφνιασε...
13/11/2018 - 14:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ