Ψυχαγωγία

Ετεοκλής Παύλου: Η δολοφονική απόπειρα, ο ακρωτηριασμός και η Χατζίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Στην εκπομπή "Μετά τα μεσάνυχτα" με την Ελεονώρα Μελέτη βρέθηκε ο Ετεοκλής Παύλος και μίλησε για την δολοφονική απόπειρα εναντίον του, τον ακρωτηριασμό του ποδιού του αλλά και την σχέση του με την Ελε΄νη Χατζίδου.

Ο ίδιος δήλωσε

«Εγώ δούλευα σε ένα άλλο μαγαζί, ήταν γύρω στις 6 το πρωί και ήμουν με το αφεντικό. Τον πήραν τηλέφωνο ότι στο άλλο μαγαζί στο Παγκράτι έχουν μαζευτεί 15-20 άτομα και είναι έτοιμα να τσακωθούν. Πήγαν τρία περιπολικά εκεί και πήγαμε κι εμείς. Πήγαμε, συναντήσουμε και τους αστυνομικούς, οι οποίοι δεν μπορούσαν να μπουν και περίμεναν ενισχύσεις γιατί ήταν πολλά τα άτομα μέσα.

Η μία παρέα βγήκε έξω, η άλλη δεν ήθελε να βγει, φώναζαν, έβριζαν. Βγαίνοντας προς τα έξω υπήρχε συνωστισμός, σκοντάφτω εγώ μαζί με κάποια παιδιά παραδίπλα μου που είδα ότι πέσανε, δεν έγινε κάτι σοβαρό όμως. Σπρωχτήκαμε, υπήρχε μια βαβούρα, επειδή ήμασταν πολλά άτομα και ήταν στενός ο χώρος, αλλά δεν έγινε κάτι. Δεν υπήρξαν κλωτσιές, μπουνιές, δεν έγινε κάτι σοβαρό.»!

Κι ενώ έχω πέσει κάτω, στην προσπάθειά μου να σηκωθώ, είμαι γονατιστός στην ουσία, κοιτάω προς τα αριστερά και βλέπω έναν άνθρωπο να βγάζει ένα πιστόλι από μπροστά, να με σημαδεύει με τα δύο χέρια, χωρίς καμία αφορμή, και να με πυροβολεί. Είναι τρομερή εικόνα, δεν θα την ξεχάσω ποτέ στη ζωή μου. Και μόνο που την περιγράφω είναι κάτι τρομερό…

Ήμουν στην Εντατική για έναν ολόκληρο μήνα. Ξύπνησα μετά από ένα μήνα. Δεν είχα καταλάβει ότι είχε ακρωτηριαστεί το πόδι μου. Η πρώτη μου αντίδραση όταν ο γιατρός μου είπα ότι μου ακρωτηρίασαν το πόδι ήταν, δεν πειράζει γιατρέ. Φέρε μου δυο πατερίτσες να φύγω. Και γελάγαν όλοι..

O άνθρωπος που με "σκότωσε" δεν έχει ζητήσει μέχρι σήμερα συγνώμη και ας έχει εκτίσει με φυλάκιση

Δείτε όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή αλλά και την ερωτική εξομολόγηση στην Ελένη Χατζίδου.

Επόμενο άρθρο

Νατάσα Ευριπίδου: «Έκανα πολλές μεθόδους για να αποκτήσω παιδί»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε να γίνει μανούλα...
10/10/2018 - 17:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Χατζίδου-Ετεοκλής Παύλου: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους!

Το ζευγάρι είναι φουλ ερωτευμένο και η σχέση τους πηγαίνει από το καλό στο καλύτερο…
05/12/2018 - 14:06

Ελένη Χατζίδου: Αποκάλυψε τη διαφορά ηλικίας με τον σύντροφο της

Ο δυνατός έρωτας με τον Ετεοκλή Παύλου, η συγκατοίκηση και η πρόταση γάμου…
24/10/2018 - 13:05

Η Χατζίδου πιο ερωτευμένη από ποτέ - Ο παραολυμπιονίκης και η γλυκιά φωτογραφία

Ζει ξανά τον έρωτα. Δείτε την ανάρτηση που μας έκανε να λιώσουμε...
12/09/2018 - 10:50

Ο νέος έρωτας της Ελένης Χατζίδου... - Η αποκάλυψη και οι πρώτες πληροφορίες

Η δημοφιλής τραγουδίστρια και πάλι ερωτευμένη...
22/04/2018 - 14:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κομήτης θα περάσει το Σ/Κ πολύ κοντά από τη Γη και θα φαίνεται με γυμνό μάτι

Δείτε πια ώρα να στρέψετε τα μάτια σας στον ουρανό

Λάρνακα: Κλειστοί δρόμοι τη Κυριακή για διεξαγωγή αγώνα δρόμου

Δείτε ποιοι δρόμοι θα παραμείνουν κλειστεί και για ποιες ώρες

13χρονος έχασε τη ζωή του στα κατεχόμενα από έκρηξη βόμβας

Το άτυχο παιδί πήγε να μαζέψει χόρτα και βρήκε τη βόμβα που έσκασε στα χέρια του
Ελλάδα

Βεβήλωσαν το μνημείο του ολοκαυτώματος στη Θεσσαλονίκη με αγκυλωτό σταυρό

Ο βανδαλισμός έγινε κατά τη διάρκεια των επεισοδίων που έλαβαν χώρα στην πόλη

Τσίπρας: Οι 27 δεν θα λύσουν το πολιτικό αδιέξοδο που δημιουργήθηκε στο Λονδίνο

Τι είπε ο Έλληνας Πρωθυπουργός εξερχόμενος της Συνόδου Κορυφής στις Βρυξέλλες

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα
Διεθνή

Συνεχίζουν ακάθεκτα στη Γαλλία τα "Κίτρινα Γιλέκα"

Νέα κινητοποίηση σήμερα με αύξηση της ασφάλειας από την Αστυνομία

Ινδία: Έντεκα νεκροί και 29 σε κρίσιμοι κατάσταση από κατανάλωση ρυζιού

Το περιστατικό έγινε σε τελετή που είχε διοργανωθεί σε ινδουιστικό ναό στην Μισόρ

Διαμαρτυρίες στη Βουδαπέστη εναντίων νέου νόμου

Αριστεροί και Δεξιοί ένωσαν τις δυνάμεις τους και διεκδικούν με μια φωνή

tv news

Έγκλημα ερωτικού πάθους στο «ΚΑΡΜΑ» Η απόρριψη που έγινε φόνος σε κοινή θέα...

Ένα μονόπλευρο ερωτικό πάθος... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 15/12/2018 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW