Ψυχαγωγία

Ετεοκλής Παύλου: Η δολοφονική απόπειρα, ο ακρωτηριασμός και η Χατζίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Στην εκπομπή "Μετά τα μεσάνυχτα" με την Ελεονώρα Μελέτη βρέθηκε ο Ετεοκλής Παύλος και μίλησε για την δολοφονική απόπειρα εναντίον του, τον ακρωτηριασμό του ποδιού του αλλά και την σχέση του με την Ελε΄νη Χατζίδου.

Ο ίδιος δήλωσε

«Εγώ δούλευα σε ένα άλλο μαγαζί, ήταν γύρω στις 6 το πρωί και ήμουν με το αφεντικό. Τον πήραν τηλέφωνο ότι στο άλλο μαγαζί στο Παγκράτι έχουν μαζευτεί 15-20 άτομα και είναι έτοιμα να τσακωθούν. Πήγαν τρία περιπολικά εκεί και πήγαμε κι εμείς. Πήγαμε, συναντήσουμε και τους αστυνομικούς, οι οποίοι δεν μπορούσαν να μπουν και περίμεναν ενισχύσεις γιατί ήταν πολλά τα άτομα μέσα.

Η μία παρέα βγήκε έξω, η άλλη δεν ήθελε να βγει, φώναζαν, έβριζαν. Βγαίνοντας προς τα έξω υπήρχε συνωστισμός, σκοντάφτω εγώ μαζί με κάποια παιδιά παραδίπλα μου που είδα ότι πέσανε, δεν έγινε κάτι σοβαρό όμως. Σπρωχτήκαμε, υπήρχε μια βαβούρα, επειδή ήμασταν πολλά άτομα και ήταν στενός ο χώρος, αλλά δεν έγινε κάτι. Δεν υπήρξαν κλωτσιές, μπουνιές, δεν έγινε κάτι σοβαρό.»!

Κι ενώ έχω πέσει κάτω, στην προσπάθειά μου να σηκωθώ, είμαι γονατιστός στην ουσία, κοιτάω προς τα αριστερά και βλέπω έναν άνθρωπο να βγάζει ένα πιστόλι από μπροστά, να με σημαδεύει με τα δύο χέρια, χωρίς καμία αφορμή, και να με πυροβολεί. Είναι τρομερή εικόνα, δεν θα την ξεχάσω ποτέ στη ζωή μου. Και μόνο που την περιγράφω είναι κάτι τρομερό…

Ήμουν στην Εντατική για έναν ολόκληρο μήνα. Ξύπνησα μετά από ένα μήνα. Δεν είχα καταλάβει ότι είχε ακρωτηριαστεί το πόδι μου. Η πρώτη μου αντίδραση όταν ο γιατρός μου είπα ότι μου ακρωτηρίασαν το πόδι ήταν, δεν πειράζει γιατρέ. Φέρε μου δυο πατερίτσες να φύγω. Και γελάγαν όλοι..

O άνθρωπος που με "σκότωσε" δεν έχει ζητήσει μέχρι σήμερα συγνώμη και ας έχει εκτίσει με φυλάκιση

Δείτε όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή αλλά και την ερωτική εξομολόγηση στην Ελένη Χατζίδου.

Επόμενο άρθρο

Νατάσα Ευριπίδου: «Έκανα πολλές μεθόδους για να αποκτήσω παιδί»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε να γίνει μανούλα...
10/10/2018 - 17:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χατζίδου πιο ερωτευμένη από ποτέ - Ο παραολυμπιονίκης και η γλυκιά φωτογραφία

Ζει ξανά τον έρωτα. Δείτε την ανάρτηση που μας έκανε να λιώσουμε...
12/09/2018 - 10:50

Ο νέος έρωτας της Ελένης Χατζίδου... - Η αποκάλυψη και οι πρώτες πληροφορίες

Η δημοφιλής τραγουδίστρια και πάλι ερωτευμένη...
22/04/2018 - 14:57

Eλένη Χατζίδου:Το θέμα του εμπρησμού δεν έκλεισε ακόμα- Έχω βάλει κάμερες παντού

Όσα δηλώνει 5 μήνες μετά το συμβάν που της άλλαξε τη ζωή και πως αντέδρασαν οι δικοί της
12/04/2018 - 16:56

Ελένη Χατζίδου: Μίλησε για πρώτη φορά για τον πρώην της και την αιτία χωρισμού

Όλα όσα αποκάλυψε σε συνέντευξη της για τον χωρισμό της
29/11/2017 - 13:39

Το πρώτο μήνυμα της Ελένη Χατζίδου μετά τον εμπρησμό του αυτοκινήτου της(BINTEO)

Τι δήλωσε η γνωστή τραγουδίστρια λίγες ώρες μετά το τραγικό συμβάν που αντιμετώπισε
23/11/2017 - 10:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Kυκλοφοριακό χάος στην είσοδο της Λευκωσίας από καραμπόλα τριών οχημάτων (ΦΩΤΟ)

Υπό την επήρεια αλκοόλ διαπιστώθηκε οδηγός, το όχημα του οποίου αναποδογυρίστηκε

Σίδνεϋ: Χειροπέδες σε Κύπριο επιχειρηματία για παράνομη διακίνηση φαρμάκων

Μεγάλη επιχείρηση των αρχών στην οικία του, όπου εντοπίστηκαν 100άδες φιαλίδια στεροειδών
Ελλάδα

Σεισμός 4 ρίχτερ ταρακούνησε τη Θεσσαλονίκη

Έγινε αισθητός και σε νοτιοανατολικές περιοχές του νομού

Συνεργείο καθαρισμού εντόπισε ανθρώπινο κρανίο στην Πρέβεζα (ΦΩΤΟ)

Τσάπα εργάτη χτύπησε πάνω του, ενώ καθάριζε περιοχή από άγρια χόρτα

Ζάεφ: Δεν υπάρχει καλύτερη συμφωνία για τις δύο πλευρές από αυτή των Πρεσπών

Χαρακτηρίζει "πηγή σταθερότητας για τα Βαλκάνια και την Ευρώπη" την "ιστορική στιγμή"
Διεθνή

Τουρκία: Εκκενώθηκε η πρεσβεία του Ιράν

Πληροφορία για πιθανή επίθεση αυτοκτονίας έθεσε σε συναγερμό τις αρχές

Υπόθεση Κασόγκι: Το χρονικό της εξαφάνισης του δημοσιογράφου (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Οι 15 πράκτορες και ο γιατρός, ο σαουδάραβας πρίγκηπας και το smartwatch

Προβληματισμός στο Λονδίνο για τη μη συμφωνία επί του Brexit

Μεγάλο αγκάθι η λεγόμενη έσχατη ή εναλλακτική λύση για την αποφυγή συνόρων στην Ιρλανδία

tv news

H δίκη συνεχίζεται..Oι καταθέσεις των μαρτύρων δεν αφήνουν περιθώρια ελπίδας...

Ο Νικόλας αποφασίζει να αντιμετωπίσει τον Χάρη... Δευτέρα: Nέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα και η Κάτια συναντιούνται για πρώτη φορά στο σκάφος του Μιχάλη...

Η Μαρίνα προσπαθεί να κρύψει την ταραχή της.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 15/10/2018 - 14:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ