Ψυχαγωγία

Ήθελαν να φωτογραφήσουν τα μωρά τους όπως στα περιοδικά,αλλά...(ΦΩΤΟ)

Είναι κάποια από τα πιο διάσημα μωρά του κόσμου...

Τα έχουμε δει σε διαφημίσεις αλλά και σε φωτογραφίες. Είναι όμορφα και έχουν πάρει με τις οδηγίες του φωτογράφου την τέλεια πόζα κάνοντας τη φωτογραφία αξιολάτρευτη.

Αυτά είδαν πολλοί γονείς ανά τον κόσμο και είπαν να αντιγράψουν τις εν λόγω φωτογραφίες. Το αποτέλεσμα δεν τους δικαίωσε, αφού τα μωράκια δεν τους έκαναν τη χάρη.

Δείτε την αστεία σύγκριση

Επόμενο άρθρο

Ο νέος έρωτας της Ελένης Χατζίδου... - Η αποκάλυψη και οι πρώτες πληροφορίες

Η δημοφιλής τραγουδίστρια και πάλι ερωτευμένη...
22/04/2018 - 14:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι συγκινητικές ιστορίες που "κρύβουν" 5 συγκλονιστικές φωτογραφίες(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το Alphanews.live βρέθηκε στον τόπο της πύρινης λαίλαπας και "διάβασε" την στάχτη...
26/07/2018 - 01:13

Γυναίκα χαράκωνε παιδιά σε εμπορικά κέντρα

Κρίθηκε ότι χρειάζεται νοσηλεία και θα παραμείνει σε ψυχιατρικό νοσοκομείο μέχρι τη δίκη
21/07/2018 - 10:25

Ελένη Μενεγάκη: Oι φωτογραφίες που την κατηγόρησαν για photoshop...(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε και η αλήθεια πίσω από τις περιβόητες φωτογραφίες και τον... κύκνο
04/06/2018 - 13:43

H Xριστιάνα Αριστοτέλους μας δείχνει πρώτη φορά τη μικρή Μελίνα... (ΦΩΤΟ)

Οι γλυκές φωτογραφίες που μοιράστηκε με τους followers της
23/05/2018 - 20:30

Αυτές οι πληροφορίες για τα νεογέννητα θα σας εκπλήξουν

Το γνωρίζατε ότι δεν έχουν δάκρυα;
03/05/2018 - 09:46

Prince: Σοκαριστικές φωτογραφίες από το σπίτι όπου πέθανε ο τραγουδιστής (ΦΩΤΟ)

Φάρμακα,ναρκωτικά και χρήματα σε κάθε γωνιά του σπιτιού
20/04/2018 - 12:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πολύ σοβαρό τροχαίο στο παλαιό δρόμο Ανθούπολης-Κοκκινοτριμιθιάς

Οδηγός μοτοσικλέτας συγκρούστηκε με διερχόμενο όχημα

Πάφος: 1,5 ετών παιδί κατάπιε πακέτο με ναρκωτικά

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο σε κωματώδη κατάσταση

Λάρνακα: Γυναίκα εντοπίστηκε να νεκρή στη θαλάσσια περιοχή στο Μακένζι

Η ηλικιωμένη εντοπίστηκε από λουόμενους και ανασύρθηκε στη στεριά
Ελλάδα

Την απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών προβάλουν τα αυστριακά ΜΜΕ

«Πράξη δικαιοσύνης, η οποία θα συμβάλλει στην ενίσχυση της φιλίας

Πάτησαν Ελλάδα οι δύο στρατιωτικοί (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Χαρά, συγκίνηση, υπερηφάνεια, ικανοποίηση και δικαίωση"

Ελεύθεροι οι δύο Έλληνες Στρατιωτικοί που κρατούνταν στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλέξης Τσίπρας: "Άγγελε, και Δημήτρη, καλή πατρίδα, και καλή λευτεριά"
Διεθνή

Το Κατάρ υποσχέθηκε στην Άγκυρα άμεσες επενδύσεις ύψους 15 δισ. δολαρίων

Η κίνηση αυτή στοχεύει στη στήριξη της τουρκικής οικονομίας

Τέσσερις Γάλλοι μεταξύ των νεκρών από την κατάρρευση γέφυρας στη Γένοβα

Ο τελευταίος απολογισμός της καταστροφής ανέρχεται σε 39 νεκρούς

Απορρίφθηκε νέο αίτημα για ελευθέρωση του Αμερικανού πάστορα Μπράνσον

Το δικαστήριο της Σμύρνης απέρριψε σήμερα την προσφυγή

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/08/2018 - 20:15ALPHA NEWS