Ψυχαγωγία

Ήθελαν να φωτογραφήσουν τα μωρά τους όπως στα περιοδικά,αλλά...(ΦΩΤΟ)

Είναι κάποια από τα πιο διάσημα μωρά του κόσμου...

Τα έχουμε δει σε διαφημίσεις αλλά και σε φωτογραφίες. Είναι όμορφα και έχουν πάρει με τις οδηγίες του φωτογράφου την τέλεια πόζα κάνοντας τη φωτογραφία αξιολάτρευτη.

Αυτά είδαν πολλοί γονείς ανά τον κόσμο και είπαν να αντιγράψουν τις εν λόγω φωτογραφίες. Το αποτέλεσμα δεν τους δικαίωσε, αφού τα μωράκια δεν τους έκαναν τη χάρη.

Δείτε την αστεία σύγκριση

Επόμενο άρθρο

Ο νέος έρωτας της Ελένης Χατζίδου... - Η αποκάλυψη και οι πρώτες πληροφορίες

Η δημοφιλής τραγουδίστρια και πάλι ερωτευμένη...
22/04/2018 - 14:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτές οι πληροφορίες για τα νεογέννητα θα σας εκπλήξουν

Το γνωρίζατε ότι δεν έχουν δάκρυα;
03/05/2018 - 09:46

Prince: Σοκαριστικές φωτογραφίες από το σπίτι όπου πέθανε ο τραγουδιστής (ΦΩΤΟ)

Φάρμακα,ναρκωτικά και χρήματα σε κάθε γωνιά του σπιτιού
20/04/2018 - 12:45

Φλορίντα Πετρουτσέλι: Οι πρώτες φωτογραφίες από τον γάμο της και η συγκίνησή της

Οι πρώτες δηλώσεις της γνωστής παρουσιάστριας για την πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής της
16/04/2018 - 12:01

7 κανόνες για σωστό διαδικτυακό φλερτ

Το θέμα είναι να το κάνεις σωστά
21/03/2018 - 11:17

Χαριτωμένα μωρά σε baby Ολυμπιακούς αγώνες ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το απίστευτο βίντεο του επίσημου καναλιού των Ολυμπιακών αγώνων
09/02/2018 - 18:53

Έρχεται το πρώτο μουσείο για...selfie

Ποια είναι και τα εκθέματα που θα βλέπουμε;
30/01/2018 - 11:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκρηξη σε όχημα 26χρονης, σήκωσε στο "πόδι" τα ξημερώματα την Λακατάμια

Ήταν σταθμευμένο στο χώρο στάθμευσης της οικίας της

Τραυματισμός 14χρονου μαθητή: Τελικά, του έβαλαν και τα δύο πόδια στον γύψο...

Έπεσε απο τον πρώτο όροφο σχολείου και νοσηλεύτηκε δύο φορές στο ΓΝ Λευκωσίας

"Ξάφρισαν" ολόκληρη γειτονιά στην κοινότητα Τάλας

Διαρρήκτες "χτύπησαν" σε τρείς διπλανές κατοικίες και απέσπασαν χρήματα και χρυσαφικά
Ελλάδα

Έσφαξε τη γυναίκα του μπροστά στα μάτια του παιδιού και του εγγονιού του

"Έλα να μαγειρέψεις τη μάνα σου τώρα" φέρεται να είπε στην κόρη του μετά το φόνο

Εκάλη: Με μια σφαίρα έβαλε τέλος στη ζωή του γνωστός επιχειρηματίας

Πριν πατήσει τη σκανδάλη ενημέρωσε συγγενείς και φίλους για την απόφασή του

Δύο Ελληνοκύπριοι πιάστηκαν στη "φάκα" της Ελληνικής Αστυνομίας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Συνελήφθησαν ως μέλη παράνομου κυκλώματος διακίνησης λαθραίων τσιγάρων
Διεθνή

Αβάνα: "Έφυγε" απο τη ζωή η μία απο τις τραυματίες στη συντριβή του Boening

H πιο πολύνεκρη αεροπορική τραγωδία στη νήσο, τα τελευταία τριάντα χρόνια

Παράνομες οι νέες κυρώσεις των ΗΠΑ, είπε ο ΥΠΕΞ της Βενεζουέλας 

"Eίναι τρέλα, βάρβαρες και αντίκεινται απόλυτα στο διεθνές δίκαιο"

Στο νοσοκομείο, ο Παλαιστίνιος ηγέτης Μαχμούντ Αμπάς

Πάσχει απο πνευμονία αλλά η κατάσταση της υγείας του βελτιώνεται

tv news

Μια αναπάντεχη είδηση για ένα ποσό από επενδύσεις του Μηνά φέρνουν αναστάτωση...

Η Βούλα ήδη νιώθει πλούσια χωρίς να έχει πάρει κάτι ακόμη! Τρίτη:Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Ο Νικόλας συναντά την Τατιάνα κι αποφασίζει να της αποκαλύψει την αλήθεια...

Ποια η πραγματική του ταυτότητα; Tι παιχνίδι παίζει τελικά; Τρίτη: Νέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/05/2018 - 09:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ