Ψυχαγωγία

Έτσι ευχήθηκε η σέξι Μαρία Κορινθίου στον Αϊβάζη για τα γενέθλιά του (ΦΩΤΟ)

Τα 41 του γενέθλια γιόρτασε ο Γιάννης Αϊβάζης και από τις εκατοντάδες ευχές που δέχτηκε, δεν θα μπορούσε να λείπει και αυτή της συζύγου του, Μαρίας Κορινθίου.

Η σέξι Μαρία Κορινθίου θέλησε να ευχηθεί κι εκείνη με τη σειρά της, στον άνδρα της ζωής της, ανεβάζοντας μια φωτογραφία με τους δυο τους, στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Στο τρυφερό post η γνωστή ηθοποιός έγραψε:

    «41! Σε τρομάζει! Από τα 30 σου μαζί! Και εύχομαι και στα 50 σου και στα 60 σου και στα 70 σου και στα 80 σου και στα 90 σου και στα 100 σου! Να τα εκατοστήσεις μεγάλε μου έρωτα και να προχωράμε μαζί χέρι χέρι! Σ αγαπάω! Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! ».

Αμέσως οι διαδικτυακοί φίλοι του ζευγαριού έσπευσαν να σχολιάσουν την ανάρτηση και να στείλουν και τις δικές τους ευχές.

Δείτε την σχετική ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

Διονύσης Σχοινάς - Καίτη Γαρμπή: Ο χωρισμός που δεν μάθαμε ποτέ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Aυτή είναι η Γαρμπή; Εγώ αυτή θα την παντρευτώ"
13/06/2018 - 15:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιάννης Αϊβάζης: Έκανε μήνυση σε follower του για να... βοηθήσει τους πληγέντες!

Τα χρήματα της αγωγής θα τα κάνει εισφορά στους πυρόπληκτους της Αττικής
01/08/2018 - 10:39

Μ.Κορινθίου: Το ατύχημα της στη Λευκωσία κατά τη διάρκεια της παράστασης(ΒΙΝΤΕΟ)

Έπεσε επί σκηνής και φώναζε στους συναδέρφους της «Με σκοτώσατε»!
12/06/2018 - 15:46

30 πράγματα που δεν ξέραμε μέχρι σήμερα για την Μαρία Κορινθίου

"Η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου, ήταν όταν η Ισμήνη μου είπε πρώτη φορά "Σ' αγαπάω"
05/06/2018 - 15:11

Μαρία Κορινθίου: Φοβάμαι το δεύτερο παιδί εξαιτίας επιλόχειας κατάθλιψης(BINTEO)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
04/06/2018 - 17:25

Τι κάνει η Μαρία Κορινθίου για να διατηρεί την σιλουέτα της;

Το μυστικό βρίσκεται στα μικρά μικρά
27/04/2018 - 10:38

Μαρία Κορινθίου: «Αν σήκωνε κάποιος το χέρι πάνω μου, θα του το έκοβα»

Μιλά για τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχθηκε,αλλά και πως θα αντιδρούσε σ' ένα ξυλοδαρμό
21/03/2018 - 10:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χρίστος Φούγγος: Ένας βοσκός ετών...23! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η μοναδική κτηνοτροφική μονάδα στην Κύπρο με ελάφια

Συνάντηση με τη Διυπουργική Επιτροπή επιδιώκουν οι εκπαιδευτικοί

Κρίσιμη η απογευματινή κοινή συνεδρίαση των Γραμματειών ΠΟΕΔ, ΟΕΛΜΕΚ και ΟΛΤΕΚ
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ μετά από επίθεση

Όπως καταγγέλλει ο ίδιος, τον χτύπησαν μέλη της ακροδεξιάς οργάνωσης

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί
Διεθνή

Ιράν: Μαχητές του Ισλαμικού Κράτους οι δράστες της επίθεσης

Ευθύνες στις ΗΠΑ επιρρίπτει ο Πρόεδρος της Τεχεράνης

Τεχεράνη: Ολέθρια απάντηση θα λάβουν ΗΠΑ και Ισραήλ

Χιλιάδες άνθρωποι κατέκλυσαν τους δρόμους για να τιμήσουν τα θύματα της επίθεσης

Το τρένο που μεταφέρει επιβάτες με "ταχύτητα φωτός" (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρεμιέρα για το τρένο υψηλής ταχύτητας G5736 στο Χονγκ Κονγκ

tv news

Ο Μιχάλης κρύβει την απελπισμένη Μαρίνα στο αυτοκίνητό του...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα: Nέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/09/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ