Ψυχαγωγία

Έτσι ευχήθηκε η σέξι Μαρία Κορινθίου στον Αϊβάζη για τα γενέθλιά του (ΦΩΤΟ)

Τα 41 του γενέθλια γιόρτασε ο Γιάννης Αϊβάζης και από τις εκατοντάδες ευχές που δέχτηκε, δεν θα μπορούσε να λείπει και αυτή της συζύγου του, Μαρίας Κορινθίου.

Η σέξι Μαρία Κορινθίου θέλησε να ευχηθεί κι εκείνη με τη σειρά της, στον άνδρα της ζωής της, ανεβάζοντας μια φωτογραφία με τους δυο τους, στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Στο τρυφερό post η γνωστή ηθοποιός έγραψε:

    «41! Σε τρομάζει! Από τα 30 σου μαζί! Και εύχομαι και στα 50 σου και στα 60 σου και στα 70 σου και στα 80 σου και στα 90 σου και στα 100 σου! Να τα εκατοστήσεις μεγάλε μου έρωτα και να προχωράμε μαζί χέρι χέρι! Σ αγαπάω! Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! ».

Αμέσως οι διαδικτυακοί φίλοι του ζευγαριού έσπευσαν να σχολιάσουν την ανάρτηση και να στείλουν και τις δικές τους ευχές.

Δείτε την σχετική ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

Διονύσης Σχοινάς - Καίτη Γαρμπή: Ο χωρισμός που δεν μάθαμε ποτέ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Aυτή είναι η Γαρμπή; Εγώ αυτή θα την παντρευτώ"
13/06/2018 - 15:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μ.Κορινθίου: Το ατύχημα της στη Λευκωσία κατά τη διάρκεια της παράστασης(ΒΙΝΤΕΟ)

Έπεσε επί σκηνής και φώναζε στους συναδέρφους της «Με σκοτώσατε»!
12/06/2018 - 15:46

30 πράγματα που δεν ξέραμε μέχρι σήμερα για την Μαρία Κορινθίου

"Η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου, ήταν όταν η Ισμήνη μου είπε πρώτη φορά "Σ' αγαπάω"
05/06/2018 - 15:11

Μαρία Κορινθίου: Φοβάμαι το δεύτερο παιδί εξαιτίας επιλόχειας κατάθλιψης(BINTEO)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
04/06/2018 - 17:25

Τι κάνει η Μαρία Κορινθίου για να διατηρεί την σιλουέτα της;

Το μυστικό βρίσκεται στα μικρά μικρά
27/04/2018 - 10:38

Μαρία Κορινθίου: «Αν σήκωνε κάποιος το χέρι πάνω μου, θα του το έκοβα»

Μιλά για τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχθηκε,αλλά και πως θα αντιδρούσε σ' ένα ξυλοδαρμό
21/03/2018 - 10:44

«Το μεγαλύτερο bullying που έχει υποστεί άνθρωπος στη Showbiz, το έχω φάει εγώ»

Η Μαρία Κορινθίου μιλά για τις κακές κριτικές που δέχεται, και το bullying για τα κιλά της
12/03/2018 - 09:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στάχτη και αποκαΐδια οικία στην Αγία Φύλα (ΦΩΤΟ)

Εντός βρισκόταν γυναίκα που πρόλαβε να βγει χωρίς να τραυματιστεί

Σε πολυτραυματισμό οφείλεται ο θάνατος του 39χρονου στην Πάφο (ΦΩΤΟ)

Υπόθεση φόνου εκ προμελέτης διερευνούν οι αρχές - Υπό κράτηση δύο πρόσωπα

Γεροσκήπου: Νεκρός 83χρονος τουρίστας στην παραλία "Ρίκκος"

Έχασε τις αισθήσεις του ενώ κολυμπούσε και έχοντας τη γυναίκα του στο πλευρό του
Ελλάδα

Στρατιώτης - Καταδρομέας άνοιξε πυρ σε στρατόπεδο στην Κρήτη

Συνελήφθη λίγο αργότερα από την Ελληνική Αστυνομία

Σεισμική δόνηση ταρακούνησε τη Θεσσαλονίκη

Τι περιγράφουν κάτοικοι της περιοχής στο AlphaNews.Live για τη στιγμή του σεισμού

Σεισμός 5,4 ρίχτερ ταρακούνησε την Πύλο

Στα 10 χιλιόμετρα το εστιακό βάθος του σεισμού
Διεθνή

Ιερέας παρέσυρε και τραυμάτισε τέσσερις πεζούς στο Δουβλίνο (ΒΙΝΤΕΟ)

Φαίνεται να έπαθε καρδιακή προσβολή καθώς οδηγούσε

Θριαμβευτική νίκη Ερντογάν στις τουρκικές εκλογές

Οι εθνικιστές ήταν στο πλευρό του και θα τους χρειαστεί για να κυβερνήσει

Τουρκικές εκλογές: Νίκη Ερντογάν-ΑΚΡ ενώ φωνάζει η αντιπολίτευση

Η δραματική εκλογή από το πρώτο γύρο, οι αλλαγές στη βουλή και το "Μην αφήσετε τις κάλπες"

tv news

Η Μαρίνα μαγειρεύει συνεχώς ό,τι ζητήσει η έγκυος πια φίλη της, η Σάντρα...

Ο Ηλίας αρχίζει να ζηλεύει και να αρχίζει τη "μουρμούρα"… Δευτέρα: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα περνάει ένα μεγάλο σοκ από τις διευκρινήσεις του Σέκερη για τον Τόνυ..

Την διακίνηση όπλων από τη ναυτιλιακή εταιρία Νίβεν.. Δευτέρα: Nέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/06/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ