Ψυχαγωγία

Έτσι ευχήθηκε η σέξι Μαρία Κορινθίου στον Αϊβάζη για τα γενέθλιά του (ΦΩΤΟ)

Τα 41 του γενέθλια γιόρτασε ο Γιάννης Αϊβάζης και από τις εκατοντάδες ευχές που δέχτηκε, δεν θα μπορούσε να λείπει και αυτή της συζύγου του, Μαρίας Κορινθίου.

Η σέξι Μαρία Κορινθίου θέλησε να ευχηθεί κι εκείνη με τη σειρά της, στον άνδρα της ζωής της, ανεβάζοντας μια φωτογραφία με τους δυο τους, στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Στο τρυφερό post η γνωστή ηθοποιός έγραψε:

    «41! Σε τρομάζει! Από τα 30 σου μαζί! Και εύχομαι και στα 50 σου και στα 60 σου και στα 70 σου και στα 80 σου και στα 90 σου και στα 100 σου! Να τα εκατοστήσεις μεγάλε μου έρωτα και να προχωράμε μαζί χέρι χέρι! Σ αγαπάω! Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! ».

Αμέσως οι διαδικτυακοί φίλοι του ζευγαριού έσπευσαν να σχολιάσουν την ανάρτηση και να στείλουν και τις δικές τους ευχές.

Δείτε την σχετική ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

Διονύσης Σχοινάς - Καίτη Γαρμπή: Ο χωρισμός που δεν μάθαμε ποτέ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Aυτή είναι η Γαρμπή; Εγώ αυτή θα την παντρευτώ"
13/06/2018 - 15:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι κινήσεις που θα προβεί ο Αϊβάζης μετά την επίθεση στην Κορινθίου

Η αντίδραση του ηθοποιού και όσα θα κάνει για να προστατεύσει τη σύζυγο του...
09/12/2018 - 16:24

Η συγκλονιστική περιγραφή της Κορινθίου για την επίθεση που δέχτηκε από άγνωστο

«Με πλησίασε και έκανε κίνηση να κατεβάσει το παντελόνι του.."
08/12/2018 - 10:05

Μαρία Κορινθίου: Το πρώτο μήνυμα μετά την επίθεση που δέχτηκε από άγνωστο(ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες δηλώσεις του Γιάννη Αϊβάζη μετά τη σεξουαλική επίθεση που δέχτηκε η σύζυγος του
07/12/2018 - 10:32

Η Μαρία Κορινθίου έπεσε θύμα σεξουαλικής επίθεσης - Όλο το παρασκήνιο...

Οι σκηνές τρόμου, ο δράστης με την κουκούλα και η μεταμεσονύχτια επίθεση!
06/12/2018 - 11:36

Η Μαρία Κορινθίου έγινε.. κούκλα! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος που έγινε κούκλα και πότε θα κυκλοφορήσει...
05/12/2018 - 12:35

Μαρία Κορινθίου: Οι πρώτες δηλώσεις μετά την μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της

«Κοιτιόμουν στον καθρέφτη σοκαρισμένη και δεν ήξερα πώς να νιώσω”...
11/11/2018 - 09:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτοιμο να "ντυθεί" στα λευκά το Τρόοδος τα επόμενα 24ωρα

Η Μετεωρολογική Υπηρεσία προβλέπει πως η θερμοκρασία θα πέσεις στους μηδέν βαθμούς

Δεν χάθηκε το χαλούμι στο Ηνωμένο Βασίλειο, δηλώνει ο Λακκοτρύπης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην αντίπερα όχθη τα πολιτικά κόμματα εμμένουν στις πολιτικές ευθύνες

Τζιωνής: Μου έλεγαν υπέγραψε και υπέγραφα, κατόπιν πίεσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Σκυτάλη στην δίκη εντός δίκης του διπλού φονικού πήρε σήμερα ο βασικός "πρωταγωνιστής"
Ελλάδα

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη

Ένοχος ο Ιωάννης Σμπώκος για την υπόθεση TorM1

Κατηγορείται για δωροδοκία και νομιμοποίηση εσόδων από παράνομες δραστηριότητες

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας
Διεθνή

H "εφτάψυχη" Μέι κέρδισε τη μάχη και παραμένει στην εξουσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Απορρίφθηκε η πρόταση μομφής που κατατέθηκε εναντίον της Βρετανίδας Πρωθυπουργού

Μέι: "Δεν θα είμαι υποψήφια στις επόμενες εκλογές" (LIVE)

Ώρα μηδέν για την κρίσιμη ψηφοφορία επί της πρότασης μομφής εναντίον της

Στον Ουκρανό σκηνοθέτη Όλεγκ Σέντσοφ το βραβείο Ζαχάρωφ 2018

Ο σκηνοθέτης τιμήθηκε από το ΕΚ για το θάρρος και τη μάχη που δίνει για τη δημοκρατία

tv news

«Το Τατουάζ» Δυσάρεστες εξελίξεις στο σπίτι του Θεοχάρη και της Βέρας με τη φι

Νικόλας και Τόνυ κυνηγούν αυτούς που επιτέθηκαν με πυροβολισμούς... Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ