Ψυχαγωγία

Έτσι πέρασαν οι διάσημοι την Τσικνοπέμπτη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η μέρα της Τσικνοπέμπτης είναι για τους περισσότερους η έναρξη της αποκριάτικης περιόδου. 

Και αυτό δεν σημαίνει τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο από ... πολύ φαγητό, πολύ γλέντι και χορό!

Διαβάστε επίσης: Τσικνοπέμπτη: Τί γιορτάζουμε και γιατί τρώμε κρέας;

Από το πρωί χθες, σε κάθε γωνιά έβλεπες τους καπνούς από τα κάρβουνα να ανεβαίνουν επιδεικτικά προς τα πάνω και η μυρωδιά από τα καλούδια που ψήνονταν, έσπαγαν μύτες!

Πως πέρασαν όμως οι εγχώριοι σταρ την μέρα της Τσικνοπέμπτης;

Αρχή κάνουμε με την βασίλισσα της ελληνικής τηλεόρασης, που δεν είναι άλλη από την Ελένη Μενεγάκη η οποία κατά τη διάρκεια της εκπομπής της μοιράστηκε με τους τηλεθεατές πως πέρασε την Τσικνοπέμπτη στο σπίτι με όλη την οικογένεια.

Όπως είπε η ίδια, αν και είχε σκοπό να πάρει κρέας για να ψήσουν οικογενειακώς στο σπίτι, τελικά απλά παρήγγειλαν φαγητό απ' έξω.

Στο σπίτι με πυρετό πέρασε την Τσικνοπέμπτη ο Θοδωρής Μαραντίνης.

Ο ταλαντούχος τραγουδιστής και σύζυγος της Σίσσυς Χρηστίδου, φρόντισε μάλιστα να ενημερώσει τους διαδικτυακούς του φίλους για την κατάσταση της υγέιας του, ανεβάζοντας την ακόλουθη φωτογραφία στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.

ΜΑΡΑΝΤΙΝΗΣ

Δέσποινα Βανδή, Mπέτυ Μαγγίρα, Αργύρης Αγγέλου, Αλέξανδρος Μπουρδούμης, Ακης Σακελλαρίου, Μαριέλλα Σαββίδου και όλος ο θίασος του Μamma Mia, πέρασαν μαζί την Τσικνοπέμπτη, σε γνωστό μαγαζί στο κέντρο της Θεσσαλλονίκης.

Μάλιστα δεν παρέλειψαν να μας ενημερώσουν για το πώς περνούν ανεβάζοντας βίντεο στους προσωπικούς τους λογαριασμούς στο Instagram.

Πάρτε μία γεύση από το πως πέρασαν παρακολουθώντας το βίντεο που ανήρτησε ο Αργύρης Αγγέλου:

Ωστόσο, την πιο ξεχωριστή Τσικνοπέμπτη πέρασαν ο Σάκης Τανιμανίδης και η Χριστίνα Μπόμπα.

Σίγουρα σουβλάκι και λουκάνικα δεν είχαν στη Δομινικανή Δημοκρατία, αλλά το ερωτευμένο ζευγάρι, μετά από τη βόλτα που έκαναν στις χρυσές αμμουδιές της περιοχής πήραν το αυτοκίνητο και πήγαν για φαγητό!

Δείτε τα στιγμιότυπα που μοιράστηκε από τον προσωπικό λογαριασμό της στο Instagram η Χριστίνα Μπόμπα:

Επόμενο άρθρο

Απίστευτο! Η Σελίν Ντιόν κουβαλά μαζί της το ομοίωμα του νεκρού συζύγου της

Η δημοφιλής τραγουδίστρια θέλει να τον έχει πάντα δίπλα της
09/02/2018 - 14:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eλένη Μενεγάκη: Αποκάλυψε την μεγάλη της συνήθεια με το... κρασί (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν μπαίνει στην κουζίνα έχει πάντα μαζί της και ένα ποτηράκι κρασάκι
21/02/2018 - 14:38

Ελένη Μενεγάκη: : Πιο ερωτευμένη από ποτέ γιόρτασε την επέτειό της(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία στο Instagram με τον Μάκη Παντζόπουλο και η αποκάλυψη της επετείου της
19/02/2018 - 09:57

Η Ελένη Μενεγάκη αλα....Παρισιάνα στην καρδιά της Γαλλίας (ΦΩΤΟ)

Απόδραση στο μαγικό Παρίσι για το τριήμερο, για τη βασίλισσα της ελληνικής τηλεόρασης
18/02/2018 - 15:58

Μια μεγάλη μάχη για... λίγο μαλλί της γριάς! (ΦΩΤΟ)

Βανδή, Μαγγίρα, Μπουρδούμης περάσαν τη Κυριακή της Απόκριας....τρώγοντας "υγιεινά"!
18/02/2018 - 15:17

Για βόλτα και ψώνια βγήκαν η Ελένη Μενεγάκη και ο Μάκης Παντζόπουλος (ΦΩΤΟ)

Ντυμένοι casual έκαναν τις βόλτες του στο κέντρο της περιοχής και χάζευαν τις βιτρίνες
17/02/2018 - 17:19

Ελένη Μενεγάκη: "Εγώ τον έρωτα τον δοξάζω καθημερινά..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια η άποψή της για την μέρα του Αγίου Βαλεντίνου;
14/02/2018 - 13:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προς νέα κατεύθυνση οι έρευνες για το θάνατο της 46χρονης μετά τη νεκροτομή

Πως προέκυψαν τα τραύματά της και τα ερωτήματα που προκύπτουν μετά το πόρισμα

Αυτοί αναζητούνται για τα επεισόδια στο Μακάρειο Στάδιο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δημοσιεύει τις φωτογραφίες τους με σκοπό τον εντοπισμό τους

Πυκνή τροχαία κίνηση και αλλεπάλληλα ατυχήματα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Οι οδηγοί καλούνται όπως είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και συμμορφώνονται με τις υποδείξεις
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Πούτιν: Ο ισχυρός στρατός εγγυάται την ειρηνική ανάπτυξη της χώρας

"Όταν εξασθενούν εμφανίζονται απειλές και προκλήσεις τις οποίες δεν τις φανταζόμασταν"

Οι 28 χώρες της EE απευθύνουν έκκληση για εκεχειρία στην Ανατολική Γούτα

Η έντονη δήλωση στην οποία εκφράζεται θυμός για τον βομβαρδισμό στη Συρία

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 20:15ALPHA NEWS