Ψυχαγωγία

'Eτσι τίμησαν την μέρα του Αγίου Βαλεντίνου οι Ελληνίδες σταρ (ΦΩΤΟ)

14 Φλεβάρη σήμερα...

Η γιορτή της αγάπης και του έρωτα είναι εδώ και οι απανταχού ερωτευμένοι έχουν την τιμητική τους. Λουλούδια, γλυκά, καρδούλες είναι… παντού!

Ο έρωτας γιορτάζει λοιπόν και μαζί με αυτόν κάθε ευτυχισμένο ζευγάρι. 

Πως όμως τίμησαν την πιο ερωτική μέρα του χρόνου τα ευτυχισμένα ζευγάρια της ελληνικής σόουμπιζ;

Τι δώρα πήραν οι ελληνίδες σταρς από τους αγαπημένους τους και τι τους αφιέρωσαν οι ίδιες την ξεχωριστή αυτή μέρα;

Δείτε πως τίμησαν οι σταρς την γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου, μέσα από τις φωτογραφίες που μοιράστηκαν οι ίδιοι στους προσωπικούς τους λογαριασμούς στο Ιnstagram:

 

Επόμενο άρθρο

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους αποκαλύπτει μικρά μυστικά από την διατροφή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε μέσα από την εκπομπή της, την ώρα της μαγειρικής
14/02/2018 - 16:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όλη η ελληνική σόουμπιζ στο πλευρό της Φουρέιρα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το συγκινητικό μήνυμα της Παπαρίζου και το βίντεο της Σαββίδου στα Κυπριακά που τα σπάει!
12/05/2018 - 15:20

Έτσι τίμησε την επέτειο της 25ης Μαρτίου ο... κόσμος της σόουμπιζ (ΦΩΤΟ)

Τραγουδιστές, ηθοποιοί, παρουσιαστές "έντυσαν" τα προφίλ τους με ελληνικές σημαίες
25/03/2018 - 17:27

Oι Έλληνες celebrities κάνουν το... τελευταίο τους τσιγάρο! (ΦΩΤΟ)

#teleftaiotsigaro-Το hashtag που έριξε το Instagram και το "κίνημα" της ελληνικής σόουμπιζ
13/03/2018 - 13:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοκίνητο χτύπησε αστυνομικό κοντά στο ΓΣΠ

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο - Φέρει ελαφρά τραύματα

Νεκρός 61χρονος λουόμενος στη Λεμεσό

Εντοπίστηκε να επιπλέει χωρίς να έχει τις αισθήσεις του

Συνεχίζεται το θρίλερ με του ψαράδες (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μπορούν να κάνουν τους παλικαράδες" δηλώνει ο Αρχιεπίσκοπος
Ελλάδα

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί

Τι συμφώνησαν Αλέξης Τσίπρας και Πάνος Καμμένος

Κοινός στόχος η ενίσχυση της αναπτυξιακής δυναμικής της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Η Βρετανία ανένδοτη ως προς τις προτάσεις της για το διαζύγιο με την ΕΕ

"Έχουμε καταθέσει μα σειρά από σοβαρές προτάσεις...Δεν θα πηγαινοερχόμαστε"

Ιβάνοφ: "Θα τηρήσω τις υποσχέσεις μου και θα απέχω από το δημοψήφισμα"

Επανέλαβε τον ισχυρισμό ότι η Συμφωνία των Πρεσπών είναι "αντισυνταγματική"

tv news

Ο Μιχάλης κρύβει την απελπισμένη Μαρίνα στο αυτοκίνητό του...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα: Nέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/09/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ