Ψυχαγωγία

Έξαλλη η Αριστοτέλους: Θα τσακωθούμε ειλικρινά - Aυτό είναι κανιβαλισμός(BINTEO)

Έξαλλη η Χριστιάνα Αριστοτέλους...

Η παρουσιάστρια στην εκπομπή της "Με αγάπη Χριστιάνα", το απόγευμα της Τρίτης ήρθε σε σύγκρουση με τον μάγειρα της εκπομπής της, Περικλή για το αν πρέπει να τρως ζώο ή θαλασσινό όταν είναι ζωντανό ακόμα.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους δεν μπορούσε να διανοηθεί και έμεινε άφωνε στις απόψεις του μάγειρα της αλλά και στην δήλωση του ότι, έχει φάει ζώο ζωντανό, όπως χταπόδι αλλά και μυαλό πιθήκου.

Θα τσακωθούμε ειλικρινά, θα κάνω πολύ καιρό να σου ξαναμιλήσω. Είναι δυνατόν, αυτό είναι κανιβαλισμός, να είναι ζωντανός ο πίθηκος και να τρως το μυαλό του. Γιατί το έκανες αυτό το πράγμα; Γιατί;...

Αν το ξανακάνεις, είμαι άξια να σου κόψω την καλημέρα!

Δείτε όλα όσα έγιναν στην κουζίνα της εκπομπής και την συζήτηση που εκνεύρισε την παρουσιάστρια, όπως ποτέ ξανά. Φυσικά, ο μάγειρας μετά τον έντονο εκνευρισμό της προσπάθησε να της εξηγήσει ότι έκανε πλάκα και ότι δεν ισχύουν αυτά που είπε.

Επόμενο άρθρο

Εριλένα Πελαγία: Πώς από φάλτσα έγινε... αηδόνι του πενταγράμμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Εριλένα Πελαγία έγινε... τραγουδίστρια - "Μάτωσε το πεντάγραμμο"
13/02/2018 - 16:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Απεβίωσε σε ηλικία 91 ετών ο διάσημος σεφ Πολ Μποκίζ

Ο "σταρ των σταρ" της κουζίνας έπασχε εδώ και πολλά χρόνια από Πάρκινσον
20/01/2018 - 17:05

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επέστρεψε στην εκπομπή της (ΦΩΤΟ-ΒΙΝΤΕΟ)

Η μικρή δεν της κάνει τη χάρη και ξαναγυρνά στο κοινό που της έλειψε για μια ακόμη φορά
05/10/2017 - 14:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο Alpha εντός της λίμνης του Πάρκου Αθαλάσσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποδημητικά πουλιά αναπαράγονται στον παράδεισο της Λευκωσίας

Φρένο στο νέο γήπεδο Λεμεσού από Κομισιόν λόγω κρατικής ενίσχυσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κυβέρνηση καθησυχάζει πως "το γήπεδο θα κατασκευαστεί"

Μαρίνα Λεμεσού: Εντυπωσιακή αντιτρομοκρατική άσκηση (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος του "Τρίτωνας 2018" να διαφανεί η ετοιμότητα της Αστυνομίας
Ελλάδα

Εγκάρδια και σε καλό κλίμα συνάντηση Ερντογάν - Βαρθολομαίου

Θέματα Πατριαρχείου και ομογένειας συζήτησαν ο Οικουμενικός Πατριάρχης ο Τούρκος Πρόεδρος

Απορρίφθηκε και το τρίτο αίτημα των Ελλήνων στρατιωτικών

Πάνω από 50 μέρες παραμένουν υπό κράτηση στις φυλακές της Ανδριανούπολης

Στην έδρα του ΟΗΕ στη Βιέννη, η συνάντηση Κοτζιά-Ντιμιτρόφ-Νίμιτς

Κύριο θέμα μεταξύ των τριών ανδρών θα είναι το Σκοπιανό
Διεθνή

Η ΕΕ θα μπορούσε να έχει μια στενότερη σχέση με τη Βρετανία μετά το Brexit

Η ΕΕ ελπίζει ότι το Λονδίνο θα μπορούσε να αλλάξει τη στάση του

Δύο πύραυλοι Tomahawk εστάλησαν από την Συρία στην Μόσχα για μελέτη

«Ένας αριθμός πυραύλων δεν πέτυχε τους στόχους τους, εξαιτίας κάποιων τεχνικών λαθών»

Γερμανία: Ημέρα αλληλεγγύης εναντίον ενός νέου κύματος αντισημιτισμού

Έπειτα από επεισόδια που ενίσχυσαν τους φόβους για μια ανάδυση του

tv news

Ο Τόνυ περνάει πάλι μια αυτοκαταστροφική φάση με τις ουσίες. Αυτή τη φορά...

Τα αποτελέσματα θα είναι δραματικά... Πέμπτη: Συγκλονιστικό Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Ο Δαμιανός δέχεται ένα αποκαλυπτικό μήνυμα στο κινητό του για τις μετοχές...

Βάνα-Ζούβας-Σύλβια κάνουν πρόβες για ακόμη μια κλοπή.Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 26/04/2018 - 06:3560' ΕΛΛΑΔΑ